Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Przed chwil± na skoczni w Garmisch-Partenkirchen zakończyła się pierwsza seria treningowa. Najdalej skakali reprezentaci gospodarzy - zwyciężył Michael Uhrmann, który uzyskał 124 metry. Metr bliżej wyl±dował Alexander Herr, a także Thomas Morgenstern z Austrii.

Bohaterowie konkursu w Oberstdorfie - Roar Ljoekelsoey i Janne Ahonen - skakali równo, obaj uzyskali po 122 metry.

Dobrze spisali się Polacy - Adam Małysz zaj±ł siódme miejsce (120,5 m), a Robert Mateja dziewi±te (l±dował metr bliżej niż jego kolega z drużyny). 112 metrów uzyskał Krystian Długopolski - dało mu to 31 miejsce.

 Wyniki treningu
 miejsce i skoczek odl.
  1. Michael Uhrmann (Niemcy)
  2. Alexander Herr (Niemcy)
  3. Thomas Morgenstern (Austria)
  4. Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
  5. Janne Ahonen (Finlandia)
  6. Andreas Widhölzl (Austria)
  7. Dmitri Vassiliev (Rosja)
  8. Adam Małysz (Polska)
  9. Andreas Kofler (Austria)
 10.Robert Mateja (Polska)
 11.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 12.Martin Höllwarth (Austria)
 13.Ildar Fatkullin (Rosja)
 14.Stephan Hocke (Niemcy)
 15.Primoz Peterka (Słowenia)
 16.Jernej Damjan (Słowenia)
 17.Florian Liegl (Austria)
 18.Noriaki Kasai (Japonia)
 19.Peter Zonta (Słowenia)
 20.Lars Bystoel (Norwegia)
 21.Björn Einar Romören (Norwegia)
 22.Risto Jussilainen (Finlandia)
 23.Michael Neumayer (Niemcy)
 24.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 25.Daniel Forfang (Norwegia)
 26.Emmanuel Chedal (Francja)
 27.Wolfgang Loitzl (Austria)
 28.Maximilian Mechler (Niemcy)
 29.Tami Kiuru (Finlandia)
 30.Simon Ammann (Szwajcaria)

 31.Martin Mesik (Słowacja)
 32.Krystian Długopolski (Polska)
 33.Clint Jones (USA)
 34.Daiki Ito (Japonia)
 35.Nicolas Dessum (Francja)
 36.Jakub Janda (Czechy)
 37.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 38.Georg Späth (Niemcy)
 39.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 40.Matti Hautamäki (Finlandia)
 41.Andreas Wank (Niemcy)
 42.Alan Alborn (USA)
 43.Jens Salumäe (Estonia)
 44.Tommy Ingebrigtsen (Norwegia)
 45.Jan Mazoch (Czechy)
 46.Balthasar Schneider (Austria)
 47.Veli-Matti Lindström (Finlandia)
 48.Henning Stensrud (Norwegia)
 49.Martin Schmitt (Niemcy)
 50.Kai Bracht (Niemcy)
 51.Rok Benkovic (Słowenia)
 52.Robert Kranjec (Słowenia)
 53.Ferdinand Bader (Niemcy)
 54.Morten Solem (Norwegia)
 55.Hideharu Miyahira (Japonia)
 56.David Lazzaroni (Francja)
 57.Jan Matura (Czechy)
 58.Kazuya Yoshioka (Japonia)
 59.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 60.Christian Bruder (Niemcy)
 61.Andreas Goldberger (Austria)
 62.Stefan Pieper (Niemcy)
 63.Jaan Juris (Estonia)
 64.Akira Higashi (Japonia)
 65.Kazuyoshi Funaki (Japonia)
 66.Michal Dolezal (Czechy)
 67.Maksim Anisimov (Białoru¶)
 68.Asan Tachtahunov (Kazachstan)
 69.Mark Krauspenhaar (Niemcy)
 70.Julian Musiol (Niemcy)
 71.Hans Petrat (Niemcy)
 72.Johan Erikson (Szwecja)
 73.Zhandong Tian (Chiny)
124.0
123.0
123.0
122.0
122.0
121.0
120.5
120.5
119.5
119.5
119.5
119.5
118.5
118.0
117.5
117.5
117.0
117.0
116.5
116.5
116.0
115.0
115.0
114.5
114.0
113.5
113.5
113.0
113.0
113.0

112.0
112.0
112.0
112.0
111.5
111.5
111.0
111.0
110.5
110.0
109.5
109.5
109.5
109.5
109.0
109.0
109.0
109.0
108.5
108.5
108.5
108.0
107.0
106.5
106.5
105.5
105.5
105.0
104.0
103.5
102.5
102.0
102.0
101.5
101.5
101.0
101.0
100.0
99.5
98.0
96.5
95.5
88.5

Jednocze¶nie chcieli¶my poinformować, że nie przeprowadzimy relacji LIVE z drugiego treningu i kwalifikacji. Powodem jest zbyt duże zainteresowanie relacjami, powoduj±ce przeci±żenie serwera...

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Zły
tjaaa... a w konkursie wygra Ahonen, przed Roarem i Małyszem, a niemiaszki daleko z tyłu... Te treningi nic nie znacz±
(31.12.2004, 13:17)
bedus
extra
(31.12.2004, 13:14)
AdamFan(Tommy)
Ale ruskie dobrze skacz± !
(31.12.2004, 13:08)
AdamFan(Tommy)
Robert Bedzie na ósmym Adam pierwszy dlugopolski 25 w konkursie
(31.12.2004, 13:07)
TAMI
R Mateja rewelacja--> metr bliżej...
(31.12.2004, 12:57)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Trening: Triumf gospodarzy
Trening: Triumf gospodarzy

Trening: Triumf gospodarzy

Kalendarium
Daniel-Andre Forfang
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Agata Stare (1998)
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich