Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Jak donosz± agencje, najgorszy w historii skoczek ¶wiata - Eddie "Orzeł" Edwards chce wyst±pić na Mistrzostwach ¦wiata w Oberstdorfie. Anglik planuje start w konkursie na ¶redniej skoczni.

Nie jest to pierwszy taki wybryk ekscentrycznego Brytyjczyka. Ostatnio, podobne zapowiedzi głosił przed Igrzyskami Olimpijskimi w Salt Lake City.

W swojej karierze Edwards startował na olimpiadzie w Calgary w 1988 roku, gdzie zaj±ł 56. miejsce. Jego rekord życiowy to 117,5 metra.

Przypomnijmy, że to Eddie Edwards jest przyczyn± rozgrywania kwalifikacji przed konkursem. To on był jednym z powodów wprowadzenia tego obowi±zku. Skoki Anglika często wygl±dały, jakby miały zakończyć się poważn± kontuzj± i sędziowie uznali, że jedyny sposób, by uniemożliwić mu narażanie się, to pozwolenie mu na skok tylko w kwalifikacjach, w których oczywi¶cie nie miał szans.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kazach
Chengbo Li będzie pokonany bo to przecież najgorszy skoczek w historii a nie Eddie
(05.03.2015, 20:00)
Kamilon
Jeszcze przeskoczy naszych. W końcu Marcin Bachleda będzie miał konkurenta
(19.12.2004, 16:43)
arus
edi to fajny gosc
(19.12.2004, 13:35)
Ediiiiiiiiii
Ediiiiiiiii jest spoko!!!
(19.12.2004, 13:32)
fallen
Anglikom gratulujemy Eddie'go
(18.12.2004, 15:48)
Emu
Swoj± drog± muszę zaktualizować jedn± rzecz w jego sylwetce. Bo ¶miać się można, ale wiecie, dlaczego on został skoczkiem? Bo od dzieciństwa marzył, by zostać olimpijczykiem. W końcu odkrył skoki, które pozwoliły mu mimo braku osi±gnięć faktycznie dostać się na olimpiadę w roli jedynego reprezentanta Wielkiej Brytanii.
Eddie gdzie¶ tam sobie siedzi i od czasu do czasu się odzywa... Ale póki co z jego pogróżek ;) nic nie wynika.
(18.12.2004, 14:43)
Janek
fajnie by naprawde bylo gdyby ktos z was by sie dowiedzial gdzie on skoczyl te 117,5 metra bo ja mysle ze na K-90. Ale na serio pomozcie mi to znalesc!!!
(18.12.2004, 12:53)
ran
Brawo pozytywnie pokręcenie. Nie porównywałbym Eddiego do tego **** Leppera.
(17.12.2004, 20:18)
Chrison
Na mamucie - hahahahaha :D
Dobre ;)
Pozdro Maxiu :)
(17.12.2004, 18:49)
Chrison
Jestesmy dumni ze nie jest Polakiem :D
(17.12.2004, 18:48)
max
Ciekaw jestem gdzie to 117,5 metra uzyskal.Czyzby na mamucie?
(17.12.2004, 18:48)
grzes
nie smiejmy sie bo jeszcze chlop wygra wszystko jak simmon
(17.12.2004, 18:39)
tomislaw
wow co to będzie za rywalizacja kto krócej skoczy nasz tonio czy eddie.Jejku juz czekam na te fantastyczne widowisko........
(17.12.2004, 18:18)
Zosia
A tak swoj± drog± to Eddi to pokręcony go¶ciu ;)
(17.12.2004, 18:12)
Zosia
kawalarz nie doceniasz Tonia