Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Już niebawem na europejskich skoczniach ponownie zobaczymy w rywalizacji Mahahiko Haradę. Japoński skoczek ostatni raz w zawodach Pucharu ¦wiata wzi±ł udział w Neustadt w grudniu 2002 roku. Od tego czasu skakał jedynie w wewnętrzynych konkursach w Japonii, wyst±pił również w roli przedskoczka w zawodach P¦, rozgrywanych na rodzimych skoczniach. Harada ma wystartować w konkursach Pucharu Kontynentalnego pod koniec bież±cego roku i na pocz±tku następnego.

Masahiko Harada ma 37 lat. W ci±gu swojej długiej i bogatej w sukcesy kariery wywalczył m.in. indywidualnie br±zowy i drużynowo złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Nagano w 1998 roku; 10 razy udało mu się zwyciężyć w konkursie rangi P¦.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Clio
łamaga... biedny...:)))
(16.12.2004, 18:15)
Zosia
Mógłby już nie wracać bo odszedł zapamiętany jako wielki skoczek, a jak teraz wróci to nie wiadomo czy nie odejdzie jako łamaga!!! :(
(16.12.2004, 18:10)
Clio
wrrr.
KTO¦ nie do¶ć, że skasował mi komentarz, to jeszcze zablokował ip! na całe szczę¶cie to był komp w pracy :P mam nadzieję, że teraz to się nie powtórzy, hę? Chciałam napisać, że - choć to może dziwne i niewskazane - dzięki wielkie za tę serię komentarzy, która się tu na chwilę ukazała :) Dawno się tak nie u¶miałam - zwłaszcza ostatnio: z komentarzy. Tak więc dzięki za pomysłowo¶ć, fantazję i polepszenie mi humoru! :) Aczkolwiek nie rób tego więcej, bo to chyba jednak nie miejsce na to...:(
(15.12.2004, 22:09)
Kinga1511
Ciekawe czy będzie to powrót w wielkim stylu? a tego mu życzę.
(15.12.2004, 19:57)
Małysz to mistrz
czyli Ada¶ bedzie skakał do 2013 roku:)
(15.12.2004, 19:25)
Eowyn
Bardzo lubie Harade, ale... Nie sprawi mi przyjemnosci ogladanie, jak po raz kolejny laduje np. na 48 miejscu, albo co gorsza odpada w kwalifikacjach :-(
(15.12.2004, 19:24)
War
Też uważam, że nie powinien wracać. Nie dlatego, że go nie lubię, ale dlatego, że przez ci±gnięcie kariery na mizernym poziomie - bo chyba trudno oczekwać od niego, że byłby wstanie regularnie wchodzić do 30-tek P¦ - stałby się synonimem porażki, podobnie jak Bredesen czy Sakala...
(15.12.2004, 18:45)
borsuk
Jeszcze niedawno w mistrzostwach Norwegii skakali Bredesen i Brenden. Może oni też wróc±?
(15.12.2004, 17:51)
lain
ale przecież nie skacze się tylko dla wygrywania, prawda?! Więc czemu ma sobie nie poskakać jeszcze trochę skoro to jego hobby...
(15.12.2004, 16:46)
Clio
konnichiwa, Harada-san!
super będzie znów zobaczyć Masahiko. Można powiedzieć o nim, że jest legend± w skokach - a przecież wci±ż chce skakać! Powodzenia! :)
(15.12.2004, 16:29)
ik
Po co Harada wraca na skocznię? Jeszcze jeden niegdy¶ wielki sportowiec, który nie wie kiedy skończyć. A gdzie honor samuraja...? Przez ostatnich kilka lat, to co robił Harada trudno było nazwać skakaniem. Time waits for no one.
(15.12.2004, 15:53)
Grann
Ale to dowodzi, że można skakać w każdym wieku i gadanie o 30-tce jako wieku emerytalnym nie ma sensu!
(15.12.2004, 13:06)
Grann
chyba nie wymienili¶cie w jego głównych sukcesach dwóch złotych medali M¦ (1993 - normalna skocznia i 1997 - duża)
(15.12.2004, 13:05)
Villemo
Juz myslalam ze to nie nastapi.cudnie ze wrocil
(15.12.2004, 12:02)
Zosia
wow.............aż mnie zatkało;) ten to ma kondycję ;)
(15.12.2004, 10:16)