Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

W treningu na Wielkiej Krokwi przed zawodami Pucharu Kontynentalnego wzięło udział tylko 38. z 60. zgłoszonych zawodników. Najlepszy okazał się Maximilian Ortner, który poleciał na 130 metr.

Drugie miejsce zajął Maksim Bartolj (127,5 m), a trzeci był Paweł Wąsek (128 m). W czołówce znaleźli się także Clemens Aigner (131 m), Jonas Schuster (125 m), Markus Eisenbichler (129,5 m) oraz Klemens Murańka (126 m).

Zawodnicy skakali z 19. i 21. belki startowej.
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Maximilian Ortner Austria 130.0 79.1
2 Maksim Bartolj Słowenia 127.5 76.7
3 Paweł Wąsek Polska 128.0 74.0
4 Clemens Aigner Austria 131.0 73.4
5 Jonas Schuster Austria 125.0 72.4
6 Markus Eisenbichler Niemcy 129.5 72.0
7 Klemens Murańka Polska 126.0 65.4
8 Luca Roth Niemcy 122.0 63.9
9 Francisco Moerth Austria 123.5 62.5
10 Adrian Tittel Niemcy 124.5 62.2
11 Jakub Wolny Polska 121.5 61.4
12 Hannes Landerer Austria 124.5 60.8
13 Felix Hoffmann Niemcy 120.0 59.3
14 Zak Mogel Słowenia 121.5 58.8
15 Simon Ammann Szwajcaria 122.5 57.5
16 Matija Vidic Słowenia 122.5 57.2
17 Jan Habdas Polska 125.5 55.9
18 Sandro Hauswirth Szwajcaria 121.0 54.6
19 Marco Woergoetter Austria 121.0 53.2
20 Jan Bombek Słowenia 120.5 51.1
21 Andrzej Stękała Polska 119.0 50.7
22 Rok Masle Słowenia 118.0 50.2
23 Karl Haugen Kleppa Norwegia 113.5 48.0
24 Felix Trunz Szwajcaria 121.5 47.1
25 Kacper Tomasiak Polska 108.5 42.6
26 Ari Repellin Francja 104.5 42.2
27 Asahi Sakano Japonia 115.5 42.0
28 Daniel Skarka Czechy 104.0 39.7
29 Hektor Kapustik Słowacja 104.5 37.7
  Marcin Wróbel Polska 104.5 37.7
31 Klemens Joniak Polska 101.5 37.0
32 Jannik Faisst Niemcy 108.5 36.2
33 Josef Buchar Czechy 104.0 36.1
34 Jaka Drinovec Słowenia 103.0 34.8
35 Johannes Aardal Norwegia 102.5 29.5
36 Fabian Oestvold Norwegia 102.5 26.3
37 David Rygl Czechy 98.0 24.0
38 Erik Kapias Słowacja 90.5 10.4
39 Martin Hamann Niemcy DNS DNS
40 Kacper Juroszek Polska DNS DNS
41 Danil Vassilyev Kazachstan DNS DNS
42 Tomofumi Naito Japonia DNS DNS
43 Sakutaro Kobayashi Japonia DNS DNS
44 Stefan Rainer Austria DNS DNS
45 Ilyja Mizernykh Kazachstan DNS DNS
46 Jules Chervet Francja DNS DNS
47 Tymoteusz Amilkiewicz Polska DNS DNS
48 Łukasz Łukaszczyk Polska DNS DNS
49 Taku Takeuchi Japonia DNS DNS
50 Henri Kavilo Finlandia DNS DNS
51 Paavo Romppainen Finlandia DNS DNS
52 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan DNS DNS
53 Mats Strandbraaten Norwegia DNS DNS
54 Sergey Tkachenko Kazachstan DNS DNS
55 Tomas Kuisma Finlandia DNS DNS
56 Andrea Campregher Włochy DNS DNS
57 Francesco Cecon Włochy DNS DNS
58 Oddvar Gunneroed Norwegia DNS DNS
59 Adam Niżnik Polska DNS DNS
60 Tomasz Pilch Polska DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2024 - wszystkie artykuły
Komentarze
PawRycerzBogaAvengers2467
Jak na razie 120 punktów, wszyscy do poprawy.
(16.03.2024, 11:08)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Zakopane: Ortner najlepszy na treningu, Wąsek trzeci
CoC Zakopane: Ortner najlepszy na treningu, Wąsek trzeci

CoC Zakopane: Ortner najlepszy na treningu, Wąsek trzeci

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich