Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
18.09.2020, godz. 14:00
Wisła HS-134
CoC

Już dziś w kioskach i salonach prasowych na terenie całego kraju dostępna jest w sprzedaży gra "Skoki narciarskie 2005". Można ją kupić w serii Dobra GRA w cenie 19,90 zł.

"Skoki narciarskie 2005" to już trzecia edycja polskiej gry komputerowej stworzonej przez zespół L'Art. O innowacjach i opcjach gry informowaliśmy już wielokrotnie na łamach naszej strony. Poniżej zamieszczamy zestawienie najciekawszych funkcji gry, które być może pomogą w podjęciu decyzji o zakupie gry.


  • Skocznie: 44 obiekty w wersji dla konkursów dziennych i nocnych, 6 skoczni pokrytych igelitem, a także dodatkowa futurystyczna skocznia K300

  • Tryby gry: rozbudowana kariera z podziałem na kadrę A, B i C, skoki kobiet, tryb multiplayer

  • Grafika i dźwięk: silnik graficzny RenderWare; ponad 1 800 kwestii komentarzy wypowiadanych przez W. Szaranowicza i D. Szpakowskiego

  • Realizm: zdarzenia losowe w konkursach, jak np. przerwanie zawodów z powodu złych warunków atmosferycznych czy zmiana belki startowej w trakcie trwania zawodów


Wiecej informacji na bieżąco w naszym serwisie o grach www.gry.skokinarciarskie.com
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Krytyk Gier o Skokach
Witam. Jako iż oceniam gry komputerowe o skokach narciarskich, wypowiem się i tu.
Moja ocena od 1 do 10 wynosi 8,5.
Dlaczego?
Plusy:
- dość dobry komentarz,
- dość dobre animacje skoczka,
- dobre kamery,
- duża ilość skoczni,
- dobre tryby gry
Minusy:
- dość słabo odwzorowane lądowanie,
- słaba animacja upadków,
- jakość band,
- jakość tekstury skoczka,
- bardzo słaba skocznia K300 (Po co ona jest? Tylko dla zabawy).


To moja opinia, ale wychodzi i tak na plus, więc oceniam grę w porównaniu z RTL 2005 na +.
(10.12.2012, 17:08)
Luk
To jest niegrywalny gniot
(08.05.2005, 18:59)
Tomek Wiśniewski
Adam Małysz muśi wygrać Puchar ŚWIATA
(15.01.2005, 20:36)
tdh
nie potrafie zrobic telemarka , help me!!!
(20.12.2004, 17:42)
rysik
Ja to tam zawsze mam białe kwadraty i prostokąty zamiast liter.... a drzewa wyglądają tragicznie - też jakieś kwadraty :(
(18.12.2004, 22:36)
Borys
Pytanko? czy jak dojezdzam do progu to wystarczy tylko nacisnac dwa przyciski czy dodatkowo trzeba wqykonywac jakies ruchy?
(27.11.2004, 13:14)
Rafal
Mówicie o tej Latce co jest na tej stronce http://dobragra.redakcja.pl/sk oki2005/pliki.asp, ja to sciagnalem i nic mi sie nie polepszylo. Dalej nie mam nazwisk , wyników i tabeli koDcowych, mam tylko biale kwadraty
(27.11.2004, 13:03)
Czech
Fajnie, że trzeba się trochę wysilić, żeby zrobić rekord... to nie RTL a tym bardziej DSJ ;p
(26.11.2004, 20:38)
DominikSKI
trudne te skoki ciezko bezbłędnie przejść w pozycje V
(26.11.2004, 19:59)
mnial
fajnie w ogole skoczka nie mam w tej grze tylko sam kask wie ktos o co chodzi???
(26.11.2004, 19:09)
Rufus
Gucio "Można ją kupić w serii Dobra GRA w cenie [sam se znajdź] zł." Najpierw naucz się czytać a później zadawaj pytania! Pisze jak byk na stronie!!!
(26.11.2004, 18:41)
Glon
Czy nie potrafią zrobić dobrej gry?
(26.11.2004, 17:01)
SebaSTIAN uLAMEK
****** niemam kasy niema skokow!!!*******!!!1kto mi pozyczy!!!buraki!!!
(26.11.2004, 15:12)
sake
Ludzie nie kupujcie tego!!! Te skoki są do kitu!! Niepotrzebnie wydacie kasę!!
(26.11.2004, 14:08)
max
Dobra kupie ale scisze dzwiek.Zawsze tak robie jak Darek Szpakowski komentuje mecze i przelaczam na Zimocha w PR1.A jak dojdzie do tego jeszcze Szaranowicz to wspolczuje tym ktorzy jednak dzwieku nie wylacza.
(26.11.2004, 11:18)
mmm_krakow
Stawy&Co mnie zaraz uduszą, za to, co teraz wkleję ;)))))
Dobre perspektywy: Wolfgang Steiert i Rosjanie

Zaskakująca decyzja

Zaskoczeniem była już sama wiadomość, że Wolfgang Steiert chce pracować dla Rosjan. Dyrektor Sportowy niemieckiego związku Pfüller jeszcze kilka dni temu deklarował, że pomiędzy związkiem i Wolfgangiem Steiertem nie ma już żadnych nieporozumień i w nadchodzącym sezonie będą razem pracować.
Ale przyzwyczailiśmy się już, że słowa Pfüllera po upływie kilku dni często tracą swoje znaczenie.

Dobre perspektywy dla wszystkich zainteresowanych

Gdyby zostały spełnione wszystkie warunki i Wolfgang Steiert w najbliższych dniach porozumiałby się z Rosyjskim Związkiem Narciarskim, zyskałyby obie strony. Odpowiedzialność za reprezentację przejąłby nie tylko bez wątpienia bardzo dobry trener, ale także osoba, która posiada wszystkie konieczne kontakty. W tym przypadku jest to co najmniej równie ważna zaleta. Steiert w krótkim czasie mógłby zapewnić kadrze takie warunki, o jakich w tej chwili mogą tylko pomarzyć. W rosyjskiej drużynie są bez wątpienia zawodnicy o dużym potencjale, jak na przykład Dimitri Vassiliev czy Denis Kornilov.
Można założyć, że skoczkowie właśnie tacy, jak Kornilov i Vassiliev, z dobrym sprzętem i trenując w dobrych warunkach, mogliby w relatywnie krótkim czasie dołączyć do światowej czołówki.
Oczywiście po zawarciu kontraktu nie można oczekiwać żadnych cudów, ale zarówno Rosjanie, jaki i sam Wolfgang Steiert, na wzajemnej współpracy mogliby tylko zyskać.
(26.11.2004, 09:27)
Gucio
a zaile w sprzedarzy
(26.11.2004, 09:27)
Witus
Fajnie że już są ! Na stronie oficjalnej skoków jest dużo screenów widać że będzie bomba !
(26.11.2004, 09:13)