Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Niestety nie zobaczymy dzi¶ żadnych skoków na obiekcie Ruka! Silny wiatr osi±gaj±cy chwilami 10 m/s zmusił organizatorów inauguracyjnych zawodów Pucharu ¦wiata w Kuusamo do odwołania serii treningowych (godz. 16:00) oraz kwalifikacji (godz. 18:00).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Jutro o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie kapitanów drużyn, na którym podjęte zostan± decyzje o ew. porze rezegrania kwalifikacji, o ile oczywi¶cie będ± na to pozwalać warunki atmosferyczne.
Podobna sytuacja miała miejsce przed rokiem. Kwalifikacje do pierwszych zawodów poprzedniego sezonu również zostały odwołane z powodu silnego wiatru.
Miejmy nadzieję, że jutro aura będzie korzystna dla skoczków i bez większych problemów zostan± rozegrane pierwsze zawody nowego sezonu w Kuusamo.

Poniżej prezentujemy listę startow± kwalifikacji, do których zgłoszonych zostało aż 78 skoczków.

 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Kimmo Yliriesto (Finlandia)
  2. Joonas Ikonen (Finlandia)
  3. Herman Huczkowski (Finlandia)
  4. Kalle Keituri (Finlandia)
  5. Lauri Hakola (Finlandia)
  6. Olli Pekkala (Finlandia)
  7. Ilya Rosliakov (Rosja)
  8. Michael Möllinger (Szwajcaria)
  9. Stefan Kaiser (Austria)
 10.Ivan Karaulov (Kazachstan)
 11.Daniel Forfang (Norwegia)
 12.Petr Chaadaev (Białoru¶)
 13.Isak Grimholm (Szwecja)
 14.Tomasz Pochwała (Polska)
 15.Michael Neumayer (Niemcy)
 16.Alan Alborn (USA)
 17.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 18.Nikolay Karpenko (Kazachstan)
 19.Marco Steinauer (Szwajcaria)
 20.Jaan Juris (Estonia)
 21.Primoz Pikl (Słowenia)
 22.Chil Gu Kang (Korea Pd.)
 23.Maksim Anisimov (Białoru¶)
 24.Pekka Salminen (Finlandia)
 25.Harri Olli (Finlandia)
 26.Martin Mesik (Słowacja)
 27.Jens Salumäe (Estonia)
 28.Dmitri Vassiliev (Rosja)
 29.Mateusz Rutkowski (Polska)
 30.Jernej Damjan (Słowenia)
 31.Wojciech Skupień (Polska)
 32.Clint Jones (USA)
 33.Jan Matura (Czechy)
 34.Janne Happonen (Finlandia)
 35.Nicolas Dessum (Francja)
 36.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 37.Robert Kranjec (Słowenia)
 38.Primoz Peterka (Słowenia)
 39.Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
 40.Hiroki Yamada (Japonia)
 41.Kazuyoshi Funaki (Japonia)
 42.Jussi Hautamäki (Finlandia)
 43.Florian Liegl (Austria)
 44.Jakub Janda (Czechy)
 45.Johan Erikson (Szwecja)
 46.Daiki Ito (Japonia)
 47.Reinhard Schwarzenberger (Austria)
 48.Emmanuel Chedal (Francja)
 49.Stephan Hocke (Niemcy)
 50.Henning Stensrud (Norwegia)
 51.Hideharu Miyahira (Japonia)
 52.Morten Solem (Norwegia)
 53.Andreas Widhölzl (Austria)
 54.Wolfgang Loitzl (Austria)
 55.Maximilian Mechler (Niemcy)
 56.Alexander Herr (Niemcy)
 57.Akira Higashi (Japonia)
 58.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 59.Andreas Kofler (Austria)
 60.Martin Schmitt (Niemcy)
 61.Akseli Kokkonen (Finlandia)
 62.Rok Benkovic (Słowenia)
 63.Tami Kiuru (Finlandia)
 64.Veli-Matti Lindström (Finlandia)
 65.Michael Uhrmann (Niemcy)
 66.Simon Ammann (Szwajcaria)
 67.Adam Małysz (Polska)
 68.Tommy Ingebrigtsen (Norwegia)
 69.Peter Zonta (Słowenia)
 70.Georg Späth (Niemcy)
 71.Noriaki Kasai (Japonia)
 72.Matti Hautamäki (Finlandia)
 73.Thomas Morgenstern (Austria)
 74.Martin Höllwarth (Austria)
 75.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 76.Björn Einar Romören (Norwegia)
 77.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 78.Janne Ahonen (Finlandia)


Zapraszamy do relacji live jutro na www.live.skokinarciarskie.pl >>
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
fecoł
do kitu jest ja oglondać jak ada¶ lata a tu jajo odwołane ale kit
(26.11.2004, 20:50)
diks
Co to za Fin ten Herman Huczkowski?
A Alborn znów skacze?
(26.11.2004, 11:07)
Audrey
Co¶ czarno widzę te konkursy..:(
(25.11.2004, 21:47)
gorzów w zakopanym
przyjerzdzajcie do zakopanego przedko i bilety juz zamawiajcie
(25.11.2004, 19:11)
kibic 12
małysz wierzymy w niego i bedzie dobrze
(25.11.2004, 19:10)
Kukka
@Clio
No, Ja¶ka, albo Mateuszka ...
(25.11.2004, 18:56)
Clio
ja wierzę, że jutro i pojutrze będzie dobrze. I że zobaczymy Ja¶ka w koszulce lidera :)))
(25.11.2004, 18:54)
GoldiFanka
zas!!! jak jusch sie tak zaczyna to bedzie przez cały sezon!!! zeby sie ta pogoda porawiła do jutra!!:]
(25.11.2004, 18:02)
Kukka
A co tu komentować... Oby nie było powtórki z poprzedniego sezonu :(
(25.11.2004, 17:41)
Jagaciarz
Znowu to samo.I to jest wlasnie najbardziej denerwujace w tym sporcie...no ale cóz-nie ma rady-sila wyzsza.
Mam jednak nadzieje,ze PS rozpocznie sie w Kuusamo,a nie w Trondheim tudziez w Harrachovie(co w tej branzy tez niestety mozliwe:(.
Nie moga tych skoków na hali rozgrywac?:)))))))
(25.11.2004, 17:27)
AURORA
i znów ten wiatr :[ :[ :[ i znów ten sezon zaczyna sie jak poprzedni -- ale mam nadzieje że bedzie lepszy i że '' pan wiatr '' nie bedzie przeszkadzał skoczk± w zdobywaniu punktów w P¦. Pozdro :*
(25.11.2004, 17:25)
iwa
dobrze ze nie ma !! oby nie było powtórki z przed roku...
(25.11.2004, 17:24)
Ania
No cóż... Tyle czekałam, to jeszcze tych kilkana¶cie godzin wytrzymam. Może.
Najważniejsze, żeby nikomu nic się nie stało. Wolę nie ogl±dać skoków w ogóle niż ogl±dać wypadki takie, jak w zeszłym roku.
(25.11.2004, 17:09)
Elken
Znowu się zaczyna. co za lipa :-(
(25.11.2004, 16:38)
misia(svenka)
będę płakać!!! ale do jutra jako¶ wytrzymam!
(25.11.2004, 16:37)
Kinia
Dlaczego???
(25.11.2004, 16:34)
kto¶ik
:-(
(25.11.2004, 16:29)
masloo
oby
(25.11.2004, 15:55)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Kuusamo - skoki odwołane - lista startowa
P¦ Kuusamo - skoki odwołane - lista startowa

P¦ Kuusamo - skoki odwołane - lista startowa

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
14:40
P¦ Lahti
oficjalny trening (2)
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich