Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Już wczoraj dobrze na treningach spisywali się Japończycy - Kasai i Higashi. Pozostali reprezentanci Kraju Kwitn±cej Wi¶ni spisywali się przeciętnie. Nie nastraja to optymistycznie, obaj s± już zaawansowani wiekowo.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Dzi¶ po raz pierwszy na Ruce sprawdzał się Thomas Morgenstern, który przed rokiem miał tutaj groĽny upadek. Teraz liczy na rewanż. Pierwszy skok oddał na 125 m, ale potem skakał już dużo lepiej, by wreszcie osi±gn±ć znakomity rezultat - 149 metrów. Dobrze spisuj± się także Andreas Widhoelzl i Martin Hoellwarth.
Niemcy rano grali w piłkę nożn±, po południu mieli trening na skoczni. Najdalej szybował Maximilian Mechler - 140 m.
Na skoczni przeszkadzał wiatr, przez który często musiano przerywać skoki. W Kuusamo pada lekki ¶nieg, a temperatura oscyluje wokół -20 stopni.
Dzi¶ odbyli trening także Rosjanie, Słoweńcy i Czesi. Ze Szwajcarów w Kuusamo jest tylko Marco Steinauer, reszta zawodników doleci jutro.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
AREK
TEN PAWEŁEK CO TO PISZE ŻE MAŁYSZ JEST CIENIAS SAM JEST CIENIAS (GO¦CIU ZASTANÓW SIĘ CO TY MÓWISZ) A TAK POZATYM TO MY¦LE ŻE MAŁYSZ BĘDZIE WYSOKO, MOŻE NAWET PIERWSZA TRÓJKA!
(26.11.2004, 12:55)
Clio
no Paweł, to było mocne!
tylko dlaczego tylko na mnie się oburzaj±, jak powiem jedno słowo przeciw Małyszowi...?
(24.11.2004, 23:18)
asssiaczek
Morgi jestes the best!!! Wiedziałam, że po ubiegłorocznym upadku się pozbierasz i jeszce pokazesz klase nie tylko na skocznni w fińskim Kusamo. Trzymam kciuki za wszystkich Was kochani skoczkowie.
ADA¦ POKAŻ KLASE> TZRYMAM ZA CIEBIE KCIUKI.
Fani skoków piszczie na mój e-mail dodzia17@o2.pl.
Pozdro:)
(24.11.2004, 21:06)
Olcia_Morgi
Brawo, Brawo Morgi :* A jak tam Florcio Liegl?? Mam nadzieje że wreszcie sie odnalazł... Szkoda by było takiego talentu...
Pozdrawiam wszystkich fanów skoków :*!! Aha i jeszcze jedno Ada¶ prosze Cie wygraj... Licze na Ciebie !!!
(24.11.2004, 19:37)
NaTaLQa =D
EeE... I TaK wYgRa SiGuRd PeTtErSeN =P
(24.11.2004, 17:37)
Natalie
Morgi wygra, Kofix bedzie w pierwszej szó¶tce a Lieg w dziesi±tce:P
(24.11.2004, 17:30)
santoro
hautamekki wygra, bo on próje
jak czołg
(24.11.2004, 16:59)
Fak-ir

{[(x -> y)/(r <- s)] v (x/s)} -> (r v y)

skoro max masz zawsze rację, to z pewno¶ci± bez problemów i w±tpliwo¶ci powiesz mi, czy to jest prawo logiczne, bo kłóciłem się dzi¶ o to z profesorem na wykładzie...
A, bym zapomniał... rozpatrz dwa przypadki -> i <-, bo to ponoć zmienia warto¶ć logiczn± zdania i sprawia, że cało¶ć przestaje być prawem...
(24.11.2004, 16:38)
mmm_krakow
Z dedykacj± dla maxa :))))
1. Szef ma rację.
2. Szef ma zawsze rację.
3. Nawet je¶li pracownik ma rację, obowi±zuj±cy jest pkt. 1.
(24.11.2004, 13:05)
max
mmm_krakow ciesze sie ze sie w koncu ze mna zgadzasz.Ja zawsze mam racje.Zapamietaj to sobie :P
(24.11.2004, 12:31)
ziom
a jeszcze zawsze w konkursie jest inna atmosfera!! trema stres no i rywale sa!!;)
(24.11.2004, 09:20)
olej
ludzie przeciez to sa zagrywki przed sezonem!! nikt tak nie krzyczy ze małysz skacze tyle i tyle!! no i dobrze!! bedzie startował z wiedzac ze kazdy wynik w pierszej 3 bedzie go cieszył!! a wszyscy sie tymi wynikami podniecaj!! poczekajmy na sezon tak sie wszyscy sprawdza! moze austryjacy maja forme ale zobaczymy juz w kusamo!
(24.11.2004, 09:19)
mmm_krakow
@max:
Wreszcie moge się z tob± zgodzić ^_________^ Bo z moich zestawień wychodzi jasno, że Morgi ma niebywały wręcz talent do "wtapiania" drugiego skoku...
Poza tym, ciekawiej by było, gdyby podali z której belki s± to skoki :) Bo Austriaki daleko lataj± z długiego rozbiegu, po skróceniu rozbiegu - kiiiicha :)))
Wcale mnie nie dziwi, że tak daleko skacz±, oni formę najprawdopodobniej maj± ... TERAZ, a M¦ s± w lutym :))))))))))))))))
(24.11.2004, 07:40)
Nasedo
1. Morgenstern
2. Hoellwarth
3. Małysz
(23.11.2004, 23:59)
Glon
@Paweł..."możena liczyc tylko Na niemców, Norwegów Finów no i może austriaków "...
Chłopie a ile nacji startuje w P¦ i które zawsze były silne? Dodaj jeszcze Japończyków...
I zmień obywatelstwo...
(23.11.2004, 23:25)
max
Ja mysle ze Myszka Miki Morgenstern sie w konkursie spali.No moze uda mu sie jeden skok w kunkursie a drugi spali.To jest tylko moja opinia ktora pewnie sie sprawdzi.
(23.11.2004, 22:59)
Czacza
Mnie niestety nie cieszy forma tego zawodnika ponieważ go nie lubię i mam nadzieję ze żadnego rewanżu nie będzie za jego poprzednie nieudane zawody w Kuusamo :/
A tak poza tym licze na naszych, niemców i norge ;-)
(23.11.2004, 21:38)
Paweł
Bardzo mnie cieszy wysoka forma Morgensterna bo lubie tego skoczka:D Uwielbiam też Schmitta i Ljoekelsoeya ale im idzie troszke gorzej, nawet znacznie gorzej:/ Ale mam nadzieje że w zawodach dobrze wypadn±. A Adam Małysz Moim zdaniem CIENKO wypadnie w Kussamo. Bo wogule to jest cienias. wszyscy polacy to cieniasy, z Małyszem na czele. Tak naprawde możena liczyc tylko Na niemców, Norwegów Finów no i może austriaków Gdzie najleprzym skoczkiem jest super Thomas Morgenstern.
(23.11.2004, 21:31)
mmff
eeeee tam a ja i tak licze na Polaków i Niemców i Finów i Norwegów;p
(23.11.2004, 21:14)
Clio
ale najbardziej debe¶ciackie s± komentarze pod zdjęciami :)))
@Stawy - wymiatasz :)
(23.11.2004, 21:02)
ifona
austriacy gór±!!:) bed± najlepsi w tym sezonie!!:))))))))))))))))))))
(23.11.2004, 20:41)
sss
na rekord ma szansę tylko erikssona bo reszta zawodników jest jescze w słabej formie
(23.11.2004, 20:41)
FAW
nie ma szans skacz± z długich rozbiegów, zawodnicy strasz± konkuręcje!!! robi± to samo co zrobił ¶p.Władsław Komar przed konkursem pchnięcia kul± w Monachium pchał na treningu lżejsz± kul± a rywal± szczęki opadały jak pchał w granicach rekordu ¶wiata!!!
(23.11.2004, 20:38)
elvis
stawiam ze w ktoryms z dowch konkursow padnie nowy rekord skoczni, moze nawet od 150 metrow...