Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Od nowego sezonu letniego poszerzył się sztab naszej kadry A. Oprócz nowych trenerów z Austrii - Kuttina i Horngachera, reprezentacja ma nowego biomechanika i fizjologa. Od kilku miesięcy nie było najważniejszej osoby - psychologa, który w kryzysie pomógłby Małyszowi i spółce. Teraz do kadry doł±czył nowy psycholog - Pan Kamil Wódka. Młody, zaledwie 26-letni psycholog jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i jak informuje "Przegl±d Spotrowy" ma On już do¶wiadczenie w pracy ze sportowcami. Zajmował się m.in. kadr± naszych kajakarzy górskich, a ostatnio narciarek alpejskich. Czy godnie zast±pi poprzedników? Przekonamy się podczas trwania sezonu.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

« listopad 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
NaTaLQa =P
TyLkO żEbY mU Ta WóDkA niE ZaSzKodZiŁa... HiHi =D
FaNi SkoKów Do 16 rOq ŻyCiA... PiShCiE nUmErKi GaDu...Ja CeM PogDaĆ z FaNaMi :D
(24.11.2004, 17:39)
santorp
od wódki adam ma nos czerwony
(24.11.2004, 17:00)
kamilos
dj zdzichu ty pisać nie umiesz? wódka. zobaczymy co wykombimuje
(24.11.2004, 07:26)
DJ ZDZICHU
oby wótka pomógł :)
(24.11.2004, 07:24)
Ani@
Już widze te komentarze w prasie zagranicznej - "Tajemnica sukcesu Adama Małysza - Wódka"...jeżeli oczywiscie sukcesy beda, a ja głęboko w to wierze;) A swoj± droga to może taka młoda postać, rowie¶nik Adama, wniesie troche ¶wieżosći??? Pożyjemy, zobaczymy....
(23.11.2004, 22:19)
małysztor
z wódka czy bez wódki i tak adam ich wszystkich załatwi:>
(23.11.2004, 18:55)
leon
chłopak się zapije :(, ja bym mu proponował Piwo :)
(23.11.2004, 18:29)
max
mb10mb to taki sztywny snop ktory sie na zartach nie zna.A do krytyki pierwszy.
(23.11.2004, 16:48)
Hyrma
nie b±dĽ sztywny jak... no... powiedzmy słup. Go¶ć się fajnie nazywa, to można to wykorzystać do zabawnego tytułu...
(23.11.2004, 16:40)
mmm_krakow
Hahaha, nawet w Blitzlichterze na skispringen dotycz±cym Kuusamo też o tym pisz± :)))))))))))))))))))
(23.11.2004, 15:13)
mmm_krakow
@mb10mb:
Chyba wszystkie serwisy dały podobny tytuł :))))))))))) Gdzie nie wleziesz, to najważniejsze jest, że go¶ciu nazywa się Wódka :))))))))))))))))))
(23.11.2004, 15:05)
Glon
Niech Adam pije jak najwięcej!!!
(23.11.2004, 14:51)
Monia
To super , chciałabym zobaczyć tego Wódkę . Nie mogę się doczekać.nara
(23.11.2004, 14:16)
mb10mb
Nie dziwie się onetowi czy innej interii, bo one zrobi± prawie wszystko, zeby zwiększyc ilo¶ć kliknięć w "nius" ale czy mój ulubiony serwis o skokach narciarskich też musiał tak tandetnie zatytułować wiadomo¶ć. Czy naprawdę najważniejsze w tej wiadomo¶ci jest to, że nowy psycholog nazywa się Wódka ???
(23.11.2004, 13:42)
jowita
fajne nazwisko :P:P