Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Już jutro nasi reprezentanci odlatuj± do Kuusamo, na pierwsze zawody Pucharu ¦wiata 2004/05. Jak poinformował "Dziennik Polski" polec± bez Roberta Mateji, który niedawno odniósł lekk± kontuzję kostki podczas gry w piłkę nożn± na treningu. Zamiast Mateji do Finlandii poleci Tomasz Pochwała. Oprócz niego na skoczni Ruka zobaczymy Małysza, Skupnia i Rutkowskiego.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Robert był obecnie naszym skoczkiem numer dwa, wielka szkoda, że nie może jechać do Kuusamo, ale najważniejsze jest jego zdrowie. To dopiero pierwsze zawody pucharowe, przed Matej± jeszcze cały sezon, liczymy, że po wyleczeniu kontuzji stanie na stracie konkursów w czeskim Harrachovie 11 i 12 grudnia. Ale nic nie będziemy robić na siłę, dla niego, jak i całej naszej reprezentacji najważniejsze starty to Turniej Czterech Skoczni, mistrzostwa ¶wiata w lutym w Oberstdorfie" - skwitował Łukasz Kruczek.

Pochwała wyst±pi zatem w Kuusamo i Trondheim.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
fiNKa
wierzę w Tomka, a to co pisze Ola i Andy to kompletne bzdury. Tomek potrafi skakać, i to całkiem dobrze (tym bardziej iż słyszałam że ostatnio się zakochał i to go uskrzydla;) pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów skoków. buĽka
(24.11.2004, 21:11)
Sędzia sprawiedliwy
@ Jagaciarz
Słiż i Sobczyk s± aktualnie lepsi od Marcina.I to oni zamiast Bachledy i Tonia powinni startować w PK
(24.11.2004, 14:21)
klop:)
Ja też nie pochwalam tej decyzji.
Pochwała jest po prostu słaby!!!
(24.11.2004, 08:47)
Jagaciarz
Zostawmy na chwile Pochwale i powiedzcie mi,co sie dzieje z Bachleda?Nie widze go w zadnej kadrze(ani na COC ani na PS),czyzby wiec byl przygotowywany na dalsze konkursy? Bo przeciez oficjalnie jest w kadrze A.Szkoda by bylo,zeby zmarnowal nam sie zawodnik,który jeszcze 2 sezony temu w miare regularnie punktowal w PS,a zeszlego lata "mieszal" w letnim COC-u.Bo jego letnie wyniki nie daja raczej podstaw do optymizmu.
(23.11.2004, 20:19)
Jen
Spoko, trzeba dać mu szansę! Fakt, że jego forma poleciała na łeb na szyję za kadencji Tajnera, ale zdaje się, że pod skrzydłami Horngachera co¶ się poprawia. Na pewno nie jest rewelacyjnie, ale w porównaniu do minionego sezonu np. CoC, Tomek jest w dużo lepszej formie! Na pewno bez porównania do jego startów w styczniu ubiegłego sezonu. Może zamiast słów krytyki przydałoby się czasem kilka słów wsparcia? Wiara czyni cuda, a pesymizmem nie daliby¶cie "blasku" nawet Małyszowi.
(23.11.2004, 19:59)
CanJump
Powodzenia Tomek i pozdrowienia dla Dziatka!
(23.11.2004, 18:31)
kinia
Andy a pokaz mi jakikolwiek konkurs PS w ktorym Stoch albo Hula byliby lepsi od Pochwaly?? wszyscy sa tak samo kiepscy.. niestety
(23.11.2004, 18:23)
Andy
Pochwała musi mieć jakie¶ chody, bo gdyby nie to, dawno nie byłoby go nawet w kadrze C... No dobra może przesadzam, ale generalnie mam o nim bardzo niskie mniemanie. Zreszta jestem przekonany, że potwierdz± to konkursy w skandynawii.
(23.11.2004, 18:19)
Andy
@Kinia "prawda jest taka, ze Pochwala reprezentuje taki sam poziom jak Skupien, Dlugopolski, Tonio , Wojtek Tajner , Kamil Stoch i inni, tyle, ze jest akurat w ciut lepszej formie" Najlepszy żart jaki słyszałem w tym tygodniu. Serio. Płaczę ze ¶miechu...
(23.11.2004, 18:16)
kinia
jakie chody?? czy tymi swojimi chodami wypada na zawodach - i podworkowych i miedzynarodowych - lepiej niz niektorzy 'chlopcy Kuttina' , Tonie i Bachledy?? rozumiem, ze dziadzius za niego skacze?? albo nie! dziadzio z tatusiem stoja pod skocznia i dmuchaja , zeby mial lepszy wiatr... prawda jest taka, ze Pochwala reprezentuje taki sam poziom jak Skupien, Dlugopolski, Tonio , Wojtek Tajner , Kamil Stoch i inni, tyle, ze jest akurat w ciut lepszej formie
(23.11.2004, 18:12)
max
Ola dzieciaku ty wejdz na skocznie i skacz tak jak Pochwala i wtedy zabieraj glos.Pewnie na oczy skoczni nie widzialas babo.
(23.11.2004, 16:46)
Sen nocy letniej
Nie POCHWALAm tej decyzji...
(23.11.2004, 16:37)
803N
Jeszcze sie dobrze sezon nie zaczal ,a juz pech...wypada sie tylko pocieszac,ze "zle milego poczatki":)
(23.11.2004, 15:56)
Andy
Pamiętacie co powiedział Pochwała po igrzyskach w Salt Lake? Wiem co robic by za dwa lata skakać lepiej od Ammana. gratuluje dobrego samopoczucia! hahahaha!! Lepiej mógł tam jechac Słowiok albo muranka...
(23.11.2004, 15:55)
Andy
@Kinia
Franciszek Groń-G±sienica był kombinatorem norweskim, ale trenował też skoki i startował w konkursach skoków. Ale co to ma zreszta do rzeczy, chodzi o to, że ma chody w PZN-ie, jest tam ceniona postaci± i dlatego na Tomusia patrzy się łaskawym okiem.
(23.11.2004, 15:53)
kinia
Olu gratuluje znajomosci tenatu... nie dosc, ze nie znasz wynikow MP to jeszcze cos tam niby slyszalas o dziadku Tomka, ktory trenowal nie skaki a KOMBINACJE NORWESKA ...
(23.11.2004, 15:45)
sędzia sprawiedliwy
@ ola
Zobacz wyniki ostatnich MP i dopiero wtedy zabieraj głos,
Pomijaj±c Mateję i Mesika Tomek zaj±ł odpowiednio trzecie na dużej i czwarte na ¶redniej Krokwi, deklasuj±c 2x W.Tajnera o blisko 20pkt a Tonia 2x o blisko 30pkt!!!
(23.11.2004, 15:13)
macio
Co za drewniaki z tych naszych skoczkow, co mecz w pilke to kontuzja ... moze niech graja jakas wieksza, np plazowa jak nie moga trafic w zwykla futbolowke?
(23.11.2004, 14:54)
Ola
Ten ***** tam jedzie???!!! Po jak± ***** *****??!!! To że jego dzidek był skoczkiem to on niby co gwiazda!! Szkoda że nie będzie Mateji... Przynajmiej dobrze skakał w kontynentalnych!! A ten Tomu¶ pojedzie co pokazał w Zakopanem?? Odp. NIC !! Już wolałabym żeby pojechał Wojtek Tajner... niż ten oni razem z "Toniem" nic nie robi±...
(23.11.2004, 14:37)
mb10mb
Je¶li kto¶ bawi się w typowanie wyników w hat-tricku, to niech się zapisze do ligi o nazwie "skokinarciarskie pl".
(23.11.2004, 13:37)
Andy
Zmienił się trener ale układy się nie zmieniły. Tatu¶ Tomka jest trenerem, dziadek medalista olimpijskim więć Tomu¶ ma plecy i największe beztalencie w historii znowu bedzie sobie jeĽdziło na darmowe wycieczki po Europie!!
(23.11.2004, 12:07)
sceptyk
Moze lepiej niech skacze w Pk bo tu ma szanse na sukcesy w P¦ nie wejdzie do 30-tki!
(23.11.2004, 11:42)