Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

W wypowiedzi dla "Przegl±du Sportowego", trener austriackiej kadry skoczków - Alexander Pointner stwierdził, że Adam Małysz nie utrzyma równej formy przez cał± zimę. "Letnie wyniki Adama Małysza zasługuj± na najwyższe uznanie, jednak nie wydaje mi się, by potrafił utrzymać aż tak wysok± formę. Zamiana trenera wyzwoliła w nim now± motywację, co czyni z niego jednego z faworytów sezonu. Na pewno jednak nie będzie tak deklasował rywali jak latem. Faworytami Pucharu ¦wiata s± oczywi¶cie Skandynawowie, Austriacy i Małysz. Podobnie jak w poprzednich sezonach, pierwsze skrzypce będ± grać ci sami zawodnicy. Nie spodziewam się nowych gwiazd" – powiedział trener Austriaków.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Nie wiadomo, czy Pointner rzeczywi¶cie nie wierzy w Małysza, czy jest to swego rodzaju gra psychologiczna przed sezonem, pozwalaj±ca zwiększyć morale austriackich skoczków. Pointner największe oczekiwania ma względem Martina Hoellwartha i Thomasa Morgensterna.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Monia
Ten wredny typek od pocz±tku był taki . A Adamowi zazdro¶ci sukcesów , i to że jest cały czas sob± !!!
(23.11.2004, 14:11)
mmm_krakow
@Clio:
Samemu Małyszowi?
Chyba wyników ;))) Zwłaszcza że największym jego osi±gnięciem w karierze było 10 miejsce w konkursie [ale to tylko raz] ;))))
(23.11.2004, 07:43)
grzeeech
A niech sobie gada. Kogo to obchodzi. Wszystko sie okaze w sezonie.
(23.11.2004, 03:21)
FAW
Opowiada androny, przez ostatnie kilka sezonów tylko 2 zawodników potrafiło utrzymać wysok± formę przez cały sezon - 1 A. Małysz a potem kawałek za nim M.Schmitt
(22.11.2004, 18:41)
Clio
mmm - ale czego zazdro¶ci konkretnie Małyszowi???
(22.11.2004, 15:33)
Clio
Wy to jeste¶cie dowcipni...
(22.11.2004, 15:32)
Hyrma
cóż za bezczelny typ! Ciekawe gdzie byli ci wszyscy Austriacy, gdy Ada¶ nokautował cał± czołowkę skoków w Predazzo? Adam nie musi cały czas wygrywać, by być najlepszym, co już udowodnił...
PS - ciekawe, czy twierdziłby to samo, gdyby Adam był Austriakiem?
(22.11.2004, 12:08)
mmm_krakow
Aaaj, dopiero teraz zauważyłam :)
@Clio:
Czego zazdro¶ci? Że nie ma w drużynie kogo¶ takiego jak Małysz :))))
PS - Czy kto¶ wie ile trwa kadencja Dyrektora Sportowego u Austriaków?? Bo je¶li nie będzie wyników, to pod Alpami po sezonie może byc wesoło [mi wyszło, że Innauer dlatego gadał na wiosnę o odej¶ciu, bo mu się w 2005 kończy chyba kadencja].
(22.11.2004, 10:30)
mmm_krakow
Największe oczekiwania wobec Hoellwartha i Morgensterna???
Patrz±c na wyniki wewnętrznych zawodów w Seefeld, to mam pewne obawy :)))))
1. Martin Hoellwarth
2. Wolfgang Loitzl
3. Florian Liegl
4. Stefan Kaiser
5. Reinhard Schwarzenberger
6. Andreas Kofler
7. Thomas Morgenstern
8. Andreas Goldberger
9. Andreas Widhoelzl
Jeżeli to miałby być "ranking" wewn±trz drużyny.... ;))))))))))))))))))
PS - czekam na skoki w Kuusamo, na razie to tylko "gdybanie" ;)
(22.11.2004, 08:23)
mmm_krakow
Pointner to niech sobie przypomni jak był współautorem klapy w Salt Lake City. i najwyraĽniej od tamtego momentu nic nie zm±drzał, hihihi
Podejrzewam, że go¶ciu uważa, że Ada¶ tak jak jego chłopcy, latem przeskakuj± skocznie, a zim± - cinizna, hihihihi :))))))))))
Najwyżej zim± będzie zdziwiony, że jego teoria jest do kitu :))))))))))))))))
@Horacy:
Szkoda ręki, a poza tym jest to jedyny pozytywny aspekt zmiany trenera Austriaków, jest na kim oko zawiesić...
@stary lulek:
Odpowiem na twoje 3 pytanie - chyba presja sponsorów i komercyjnych stacji TV jest taka, aby skoki były bardziej widowiskowe. St±d też szanse do powrotu K-90 do Pucharu ¦wiata s± raczej znikome.
Zreszt± nie wiadomo, kóre skocznie maj± aktualn± homologację [do konkursów COC nie ma aż takich obostrzeń].
(22.11.2004, 07:46)
Horacy;]
Pointner chyba nie dostał dawno w ryj.....;]
(21.11.2004, 20:51)
Glon
Typujmy!!!
Który w P¦ będzie Małysz za tydzień?
(21.11.2004, 17:44)
Hekaton
Czekam na komentarz mmm_krakow pod tym newsem :P @stary lulek: mogę odpowiedzieć na jedno z twoich pytań - M¦ w 2009 odbęd± się w Libercu.
(21.11.2004, 15:15)
Clio
ciekawe, czego mu zazdro¶ci...
(21.11.2004, 13:42)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
małysz wygra
ten błazen mu zazdro¶ci
(21.11.2004, 13:29)
Dara
Adam Małysz bedzie w tym sezonioe skakał na poziomie jaki umie pokazac, oczywiscie ze moze mniac wzloty i upadki jak w sezonie 2003/2004 ale pamietajmy ze On jest tylko człwiekkiem i nie mozemy od niego wymagac zbyt wiele...jak mu sie nie uda to i tak dla mnie bedzie najlepszym skoczkiem na swieiecie, bo w kincu nim jest ;) poozdro dla wszystkich fanów Adama i Goldiego...:)
(21.11.2004, 11:35)
stary lulek
ponawiam pytanie w tym newsie:

mam pytanie do redakcji, jako iz poszczegolni jej czlonkowie napewno posiadaja ogromny zasob wiedzy na rozne tematy:
1. Zimowe Igrzyska 2010 odbywaj± się w Vancouver. A czy wiadomo gdzie odbęd± się w 2014, lub jakie miasta o to rywalizuja? czy cos moze na ten temat wiadomo.
2. Analogicznie do ZO (zimowej olimpiady) Mistrzostwa swiata również posiadaj± swoje areny. Zblizaj± się w Oberstdorfie, dwa lata póĽniej w Sapporo. A potem? Jesli redakcja cos wie na ten temat to takze bylbym bardzo wdzieczny (i zapewne nie tylko ja).
3. Czy wedlug Was (na podstawie roznych danych) jest szansa na powrot skoczni K90 do Pucharu swiata?? I z czym by sie to wi±zało??

Z góry dziekuję redakcji za wyja¶nienie kwestii, pomoże to nie tylko mi, ale i innym którzy stronę odwiedzaj± (by¶ może dobrym pomyslem by bylo stworzenie jakiegos dzialu z stylu FAQ, gdzie by byly zamieszczone odpowiedzi do wgladu wszystkich). Dzięki i pozdro
(21.11.2004, 11:13)
svenka
Adam i tak bedzie najlepszy!! ja w niego wierze! a co bedzie to Pointner zobaczy!! haha!!!
ps. misia, coz za zbieg okolicznosci...
(21.11.2004, 09:36)
misia(svenka)
Nawet jakby cały ¶wiat nie wierzył w Adasia,ja bym wierzyła.Dla mnie Adam był,jest i będzie najlepszy we wszech¶wiecie!!! Trzymam kciuki za niego i oczywi¶cie za Martina Schmita(bo za Svenka nie mogę,bo nie skacze=( ,ale trzymam kciuki żeby szybko wrócił w pełni sił )
(21.11.2004, 01:09)
Veli-kanka
A niech sobie nie wierzy :)
Ada¶ko i tak pokaże swoje :)
kciukam!
za Velusia też :)
(20.11.2004, 23:42)