Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Podczas wczorajszych, wewnętrznych zawodów reprezentacji Finlandii groĽny upadek miał Arttu Lappi. 20-latkowi z Kuopio natychmiast udzielono pomocy medycznej, następnie przewieziono do szpitala i wykonano niezbędne badania. Po wykonaniu prze¶wietlenia okazało się, że skoczek złamał ko¶ć ¶ródstopia. To niestety wyklucza go z udziału w zawodach na co najmniej 6 tygodni, a co za tym idzie - z zawodów w Kuusamo.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Arttu Lappi to jeden z młodszych reprezentantów Finlandii. Jego największym sukcesem jest drużynowe mistrzostwo ¶wiata z 2003 r. W ostatnim sezonie skoczek nie prezentował już jednak tak dobrej formy - zaj±ł 49.miejsce w klasyfikacji generalnej CoC.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Natalie
faktycznie- morgi jest z finlandii
(23.11.2004, 16:17)
Clio
Jako¶ nie wierzę, by ludzie czuwaj±cy nad skokami mieli gdzie¶ bezpieczeństwo zawodników. Wybaczcie, ale na skoczni warunki s± w stanie zmienić się w ci±gu sekundy. Nie da się tego przewidzieć. I co? Najlepiej, gdyby w ogóle nie skakali z tego powodu?

A w Finlandii zawsze wieje...
(21.11.2004, 13:31)
Asssssssia
Cze wszystkim!
Zgadzam się z tym, że Finlandia jest pechowa. zauwazyli.scie,ze zazwyczaj wypadki maja młodzi skoczkowie tj. Morgi i Lappi. Nie wiem czy to brak doswiadczenia, ale jak organizatorezy nie reaguja na ostrzezenia i niesprzyjajace warunki, ryzykujac zdrowie i życie zawodników dla rozrywki czy celów typowo komercyjnych, to jestem taka wsciekła, ze az kipie. Jak tak można. Je¶li jestescie fanam9i skoków to piszcie do mnie na gg, mój nr. to:5757450 Pozdrawiam wszystkich, a złaszcza zawodników. Duza buzia :-) PAPAPAPA
p.s. Artu zycze szybkiego powrotu do zdrowia
(21.11.2004, 09:11)
klaudia
nie tylko Morgi bo jeszcze rok temu mieli w tym samym konkursie upadki Erikson i Koflu¶ ;(
(21.11.2004, 07:17)
misia(svenka)
Biedny Artu!! Mam nadzieję,że podczas konkursu nie zibaczymy "krwawych"scen mrożacych krew w żylach
(21.11.2004, 01:03)
Emu
Nie wiemy, czy tym razem to wynikało z warunków; może po prostu miał pecha, popełnił bł±d w skoku... A tak w ogóle Morgi to wcale nie był najgroĽniejszy wypadek na Ruce. W 2001 r. kombinator Marko Baacke miał tu straszny wypadek, omal nie zgin±ł. Potem już zawsze bał się dużych skoczni, wielokrotnie wycofywał się z konkursów. I parę tygodni temu zakończył karierę... ;(
(20.11.2004, 22:53)
MagalenkA :]
nom wła¶nie ja jestem za ... :]
(20.11.2004, 22:30)
Macko
No ok. Pisz± że miał groĽny upadek ale nie napisza cos jak i gdzie co się dokładnie stalo
(20.11.2004, 22:12)
~?
Pech co¶ prze¶laduje zawodników. Najpierw Robert, potem Neumayer, a teraz Lappi :( Miejmy nadzieje, że nie będziemy musieli ogl±dać powtórki z poprzedniego sezonu.

PS. W czwartek na Eurosporcie o 18:00 s± kwalifikacje do konkursu
(20.11.2004, 19:15)
mf
ojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jjjjjjjjjjjkuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu............
oni to maj± pecha,,,,,
(20.11.2004, 18:52)
Morgi
Ej Finlandia pechowa... W Kussamo uległ Thomasik a w Kuopio Artu:/ aż strach patrzyć na to wszystko ja kocham ten sport ale jak organizatorzy będ± tak niedbac o skoczków to ja ich noramlnie zabije i każe im skakać na K-185 w Planicy wtedy zobaczymy czy nie przerwi± konkursu :P:P:P Kto jest za tym??
(20.11.2004, 18:37)