Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

26 pań i 49 panów stanie na starcie weekendowych zawodów w Oslo. Na tamtejszej skoczni normalnej kobiety powalczą o punkty Pucharu Interkontynentalnego, mężczyźni - Pucharu Kontynentalnego.

Wśród zgłoszonych do rywalizacji pań brak jest gwiazd dyscypliny - najbardziej znanymi zawodniczkami (i jednocześnie z największym dorobkiem) są Lara i Jessica Malsiner. Oprócz nich w Pucharze Świata punktowały jeszcze tylko Nora Midtsundstad, Nicole Konderla, Josie Johnson i Anna Twardosz.

Oprócz wymienionych już dwóch Polek w Oslo wystąpią jeszcze dwie inne nasze reprezentantki: Natalia Słowik i Paulina Cieślar.

Lepiej prezentuje się lista konkursów Pucharu Kontynentalnego panów - tutaj mamy przede wszystkim Roberta Johanssona, Stephana Leyhe, Yukiyę Sato, Piusa Paschke czy Jakuba Wolnego; stosunkowo duży dorobek w PŚ mają też m.in. Robin Pedersen, Paweł Wąsek, Kevin Bickner, Artti Aigro, Keiichi Sato, Klemens Murańka i Martin Hamann.

Obok Wolnego, Wąska i Murańki po rozbiegu Midtstubakken pojadą też Marcin Wróbel, Klemens Joniak, Kacper Juroszek i Tomasz Pilch.

Program zawodów w Oslo obejmuje po dwa konkursy pań i panów, zaplanowanych na sobotę i niedzielę. Wcześniej czekają ich oczywiście oficjalne treningi i serie próbne.
Puchar Kontynentalny, P. Interkontynentalny Oslo
8 września 2023 (piątek)
20:00odprawa techniczna
9 września 2023 (sobota)
8:30oficjalny trening (kobiety, jedna seria)
9:30seria próbna (kobiety)
10:15konkurs indywidualny (kobiety)
13:30oficjalny trening (mężczyźni, jedna seria)
15:15seria próbna (mężczyźni)
16:15konkurs indywidualny (mężczyźni)
10 września 2023 (niedziela)
8:30seria próbna (kobiety)
9:15konkurs indywidualny (kobiety)
11:15seria próbna (mężczyźni)
12:15konkurs indywidualny (mężczyźni)
Lista startowa - kobiety
zawodnikkraj
1Nora Helene EvansNorwegia
2Josefine LoekenNorwegia
3Ziva AndricSłowenia
4Sandra SprochUSA
5Rachael HaerterUSA
6Estella HassrickUSA
7Annika SieffWłochy
8Zhanna HlukhovaUkraina
9Tetiana PylypchukUkraina
10Anna TwardoszPolska
11Mathilde Aarva SelbekkNorwegia
12Marie LianeNorwegia
13Natalia SłowikPolska
14Cara LarsonUSA
15Heidi Dyhre TraaserudNorwegia
16Lara LogarSłowenia
17Frida BergerNorwegia
18Paulina CieślarPolska
19Katarina PirnovarSłowenia
20Kjersti GraesliNorwegia
21Ingvild Synnoeve MidtskogenNorwegia
22Josie JohnsonUSA
23Nicole KonderlaPolska
24Nora MidtsundstadNorwegia
25Jessica MalsinerWłochy
26Lara MalsinerWłochy
Lista startowa - mężczyźni
zawodnikkraj
1Adrian Thon GundersrudNorwegia
2Robert JohanssonNorwegia
3Robin PedersenNorwegia
4Paweł WąsekPolska
5Marcin WróbelPolska
6Vitaliy KalinichenkoUkraina
7Yukiya SatoJaponia
8Kevin BicknerUSA
9Lean NiederbergerSzwajcaria
10Stephan LeyheNiemcy
11Sandro HauswirthSzwajcaria
12Luca GeyerNiemcy
13Tate FrantzUSA
14Go YamamotoJaponia
15Artti AigroEstonia
16Tomofumi NaitoJaponia
17Soelve Jokerud StrandNorwegia
18Paal Haakon BjoertomtNorwegia
19Klemens JoniakPolska
20Keiichi SatoJaponia
21Simon SpiewokNiemcy
22Christian Roeste SolbergNorwegia
23Maksim BartoljSłowenia
24Stephan EmbacherAustria
25Finn BraunNiemcy
26Jonas SchusterAustria
27Anders HaareNorwegia
28Mark HafnarSłowenia
29Marco WoergoetterAustria
30Kacper JuroszekPolska
31Rok OblakSłowenia
32Yevhen MarusiakUkraina
33Hannes LandererAustria
34Iver OlaussenNorwegia
35Jernej PresecnikSłowenia
36Sindre Ulven JoergensenNorwegia
37Klemens MurańkaPolska
38Jakub WolnyPolska
39Maximilian OrtnerAustria
40Pius PaschkeNiemcy
41Tomasz PilchPolska
42Maximilian SteinerAustria
43Matija VidicSłowenia
44Luca RothNiemcy
45Martin HamannNiemcy
46Clemens LeitnerAustria
47Sondre RingenNorwegia
48Fredrik VillumstadNorwegia
49Benjamin OestvoldNorwegia
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2023 - wszystkie artykuły
Komentarze
Arturion
No i bądź mądry i typuj!
Stawiam na NOR i GER.
U kobiet na NOR i Włoszki. Ale Nicole może powalczyć.
(08.09.2023, 21:12)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC i ICoC Oslo: 26 pań i 49 panów na liście startowej
CoC i ICoC Oslo: 26 pań i 49 panów na liście startowej

CoC i ICoC Oslo: 26 pań i 49 panów na liście startowej

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich