Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Od poniedziałku do wczoraj austriaccy skoczkowie trenowali na K-90 w Seefeld. Skocznia w alpejskim o¶rodku narciarskim należy do nielicznych w tej chwili większych obiektów, na których da się już skakać. Podstawowym celem kursu było przystosowanie się po lecie na nowo do skakania na ¶niegu. Zgrupowanie zakończyło się wewnętrznym konkursem, który wygrał Martin Höllwarth przed Wolfagngiem Loitzlem i Florianem Lieglem.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Teraz Austriacy jad± wcze¶niej niż planowali do Kuusamo i pozostan± tam aż do końca zawodów inauguruj±cych Puchar ¦wiata. Wcze¶niej istniał pomysł treningu w Lillehammer, jednak trener Pointner zrezygnował z tego pomysłu. Zima w Skandynawii nieco się spóĽnia, dopiero teraz robi się tam zimno. Nie ma pewno¶ci, czy skocznia w Lillehammer będzie gotowa do skakania i trener uznał, że w tej sytuacji bez sensu byłoby pchać się tam, by odjechać może bez ani jednego skoku. W Kuusamo kończy się już za¶nieżanie skoczni, temperatura spadła poniżej -10 stopni, można więc skakać bez obaw, że z trudem przygotowana pokrywa ¶nieżna po prostu spłynie. Wygl±da na to, że obiekt będzie do¶ć zatłoczony...

Po zgrupowaniu w Seefeld trener ogłosił też skład kadry na inaugurację P¦. Do Kuusamo pojad±: Wolfgang Loitzl, Florian Liegl, Andreas Kofler, Reinhard Schwarzenberger, Thomas Morgenstern, Andreas Widhölzl, Martin Höllwarth i Stefan Kaiser. Na zawodach nie będzie Goldiego, który pojedzie na zgrupowanie do Norwegii razem z drug± grup± treningow±, kierowan± przez Alexandra Diessa.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Zocha
To okropne chamstwo, żeby goldiego nie dopu¶cić do konkursu. Trener powinien się wstydzić. Chociaż Goldi może nie jest teraz w ¶wiatowej formie to warto go wystawiać chociaż dla kibiców którzy go uwielbiaj±.
(21.11.2004, 21:25)
Olcia_Morgi
Fajnie że Morgi jedzie <serce> i oczywi¶cie Florcio, Stefanik Kike :D Ale głupio że pojedzie... a nieważne... Szkoda że nie będzie Goldiego będzie bez niego nudno :( Ale mam nadzieje że z niemców to Martinek i Alex wyst±piom.:D
(20.11.2004, 15:51)
Natalie
yes!!! kofi i florian!!! suuuuuuuuper!!! Liegl pierwszy a Kofler bedzie drugi (przynajmniej tak bym chciała;))
(19.11.2004, 18:08)
Clio
nareszcie jaka¶ rzeczowa wypowiedĽ :)))
(19.11.2004, 17:05)
naty
no niech juz bede te skoki bo nie chce mi sie tylko ciagle o nich czytac, chce patrzec!!!
(19.11.2004, 14:49)
mmm_krakow
Hehe, w Blitzlichterze na skispringen podali, że Pointner obiecuje, że Goldi będzie w Trondheim :))))))))
(19.11.2004, 13:56)
rulka
hoellwarth, stary, ale jary
(19.11.2004, 13:44)
apollo23
A aj wierze w Wojtka Skupnia.
(19.11.2004, 12:37)
FAW
Dlaczego w Zakopanym jeszcze skocznia K-120 nie jest przygotowana? Czy kto¶ ma aktualne dane o stanie przygotowania skoczni?
(19.11.2004, 10:16)
mmm_krakow
I zaraz mi się znów od co poniektórych oberwie, bo będzie nie na temat :)))
Eeeej, POBUDKA!!!
W Kuusamo Norwegowie i Finowie już trenuj± i skacz± po 140 metrów - tak podaje skispringen.
W jednej z serii Pettersen poleciał na 152 metr??
Noooo, nieĽle...
(19.11.2004, 09:01)
mmm_krakow
@someone:
Jeżeli Goldi przesunięty do COC, a Morgi cienko [mam nadzieję, że w konkursach jednak będzie lepiej] to oznacza, że Toni z Alexem nie zm±drzeli ;)))) A co naj¶mieszniejsze, ¶wiadomie lub nie, próbuj± zadrzeć z Edim :)))))))) Co dla "zadzieraj±cego" zazwyczaj się kończy niezbyt przyjemnie :)))))))))
Pozdrawiam
(19.11.2004, 07:34)
Jagaciarz
Ciekawym bardzo jak wypadnie wielka nadzieja-Liegl w tym sezonie.
(18.11.2004, 21:35)
RóŻa
nie no fajnie że będzie Kofi i Liegl :) ajjj ja chce już skoki :D
(18.11.2004, 19:54)
Clio
Kuusamo... na na na na na na na na...
:)
(18.11.2004, 19:14)
someone
@mmm_krakow:niestety sprawdza się nasza teoria,wg.mnie w tym wszytkim maczał swoje paluchy, nasz ulubieniec Anton.I. Jestem z tego powodu w¶ciekła,pozdrawiam.
(18.11.2004, 17:36)
MorgiFanka
bedzie Morgi¶:)
(18.11.2004, 15:57)
mmm_krakow
Tyle, że w tym wewnętrznym konkursie Goldi wypadł lepiej od Widhoelzla :P [wyniki s± na sportsplanet] A i Morgi też cieeeeeniutko....
Więc nie chcę być zło¶liwa... :))))))))))))
(18.11.2004, 15:20)
GoldiFanka
szkoda że Goldiego nie bedzie:( ale trduno może bedzie na innych zawodach:D