Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty

Stephan Embacher wygrał pierwszą serię treningową w Planicy w ramach EYOF. Austriak uzyskał 94 metry i pokonał Juriego Kesseli (93,5 m) i Tymoteusza Amilkiewicza (92 m).

Czwarte miejsce zajął Jakob Steinberger (93 m), a za nim byli Luka Filip (97,5 m), Johannes Poelz (91,5 m) i Nik Heberle (89,5 m).

Klemens Joniak zajął 10. miejsce (88 m), Klemens Staszel był 34-ty (82,5 m), a Wiktor Szozda nie pojawił się na starcie.

Zawodnicy skakali z 9., 8. i 7. belki startowej. Podobnie jak wczoraj, nie skakali Szwedzi.
Wyniki 1 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Stephan Embacher Austria 94.0 66.4
2 Juri Kesseli Szwajcaria 93.5 64.3
3 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 92.0 62.6
4 Jakob Steinberger Austria 93.0 62.0
5 Luka Filip Słowenia 97.5 61.3
6 Johannes Poelz Austria 91.5 57.7
7 Nik Heberle Słowenia 89.5 56.5
8 Felix Trunz Szwajcaria 93.5 56.0
9 Julian Fussi Niemcy 88.0 54.8
10 Klemens Joniak Polska 88.0 54.1
11 Enej Faletic Słowenia 88.5 53.7
12 Simon Steinberger Austria 88.0 53.6
13 Lukas Nellenschulte Niemcy 87.0 53.2
14 Tuomas Meis Finlandia 92.5 52.8
15 Karl Haugen Kleppa Norwegia 86.0 49.8
16 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 86.0 49.6
  Nik Gostisa Lah Słowenia 86.0 49.6
18 Marius Sieber Szwajcaria 86.0 49.5
19 Tuomas Kinnunen Finlandia 90.0 48.6
20 Daniel Skarka Czechy 84.5 46.8
21 Lasse Deimel Niemcy 83.5 45.4
22 David Rygl Czechy 83.0 43.6
23 Andero Kapp Estonia 82.0 41.8
24 Klemens Staszel Polska 82.5 37.7
25 Fabian Oestvold Norwegia 79.5 37.0
26 Filip Krenek Czechy 84.0 36.1
27 Jan Osmera Czechy 81.5 33.9
28 Martino Zambenedetti Włochy 82.5 32.9
29 Alex Reiter Niemcy 82.0 32.5
30 Faustin Moureaux Francja 77.5 32.4
31 Marcus Groenvold Norwegia 84.0 31.6
32 Moise Alexandru Folea Rumunia 79.5 30.3
33 Mats Strandbraaten Norwegia 81.0 29.8
34 Alihan Aktas Turcja 75.5 28.4
35 Matheo Vernier Francja 74.0 26.6
36 Celestin Meline Francja 79.5 25.1
37 Matti Delaup Francja 73.0 14.3
38 Vladyslav Druchkiv Ukraina 67.0 12.7
39 Mykola Smyk Ukraina 74.0 10.6
40 Giorgi Diakonovi Gruzja 46.0 0.0
  Davide Moreschini Włochy 64.0 0.0
  Giorgi Mikeladze Gruzja 51.0 0.0
43 Rickard Nystroem Szwecja DNS DNS
44 Tobias Froeier Szwecja DNS DNS
45 Wiktor Szozda Polska DNS DNS
W drugiej odsłonie ustawiona była dziewiąta i siódma belka. Najlepszy wynik zanotował ponownie Stephan Embacher - 92 metry.

Drugie miejsce zajął Juri Kesseli (93,5 m), a za nim był Luka Filip z najdłuższym skokiem - 98 metrów.

Z Polaków najdalej skakał Klemens Joniak, który uzyskał 88,5 metra, co dało mu czwarte miejsce ex aequo z Johannesem Poelzem.

Klemens Staszel zajął 16. miejsce (87,5 m), a Szozda i Amilkiewicz nie skakali.
Wyniki 2 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Stephan Embacher Austria 92.0 66.7
2 Juri Kesseli Szwajcaria 93.5 65.2
3 Luka Filip Słowenia 98.0 61.4
4 Klemens Joniak Polska 88.5 61.2
  Johannes Poelz Austria 95.5 61.2
6 Nik Heberle Słowenia 96.0 59.2
7 Jakob Steinberger Austria 94.5 58.3
8 Julian Fussi Niemcy 93.5 54.2
  Tuomas Meis Finlandia 89.5 54.2
10 Felix Trunz Szwajcaria 93.5 54.0
11 Simon Steinberger Austria 94.0 53.0
12 Daniel Skarka Czechy 85.5 52.4
13 Alex Reiter Niemcy 91.0 52.0
14 Lasse Deimel Niemcy 91.5 51.2
15 Enej Faletic Słowenia 89.5 50.6
16 Klemens Staszel Polska 87.5 50.4
17 Tuomas Kinnunen Finlandia 88.0 49.8
18 Nik Gostisa Lah Słowenia 93.5 49.2
19 David Rygl Czechy 93.0 48.6
20 Marius Sieber Szwajcaria 90.0 44.7
21 Lukas Nellenschulte Niemcy 88.0 43.4
22 Karl Haugen Kleppa Norwegia 87.5 42.4
23 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 90.5 41.9
24 Fabian Oestvold Norwegia 88.0 41.5
25 Filip Krenek Czechy 84.5 41.2
26 Andero Kapp Estonia 86.0 40.5
27 Alihan Aktas Turcja 82.0 38.0
28 Mats Strandbraaten Norwegia 84.5 36.7
29 Martino Zambenedetti Włochy 81.0 35.1
30 Moise Alexandru Folea Rumunia 79.0 34.6
31 Marcus Groenvold Norwegia 81.5 34.4
32 Matheo Vernier Francja 81.5 30.4
33 Faustin Moureaux Francja 81.0 29.8
34 Jan Osmera Czechy 80.5 27.1
35 Celestin Meline Francja 80.5 25.8
36 Matti Delaup Francja 72.0 18.7
37 Mykola Smyk Ukraina 76.5 17.1
38 Davide Moreschini Włochy 67.5 10.3
39 Vladyslav Druchkiv Ukraina 68.5 5.1
40 Giorgi Diakonovi Gruzja 55.0 0.0
  Giorgi Mikeladze Gruzja 35.5 0.0
42 Rickard Nystroem Szwecja DNS DNS
43 Tobias Froeier Szwecja DNS DNS
44 Wiktor Szozda Polska DNS DNS
45 Tymoteusz Amilkiewicz Polska DNS DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2023 - wszystkie artykuły
Komentarze
PawRycerzBogaAvengers2467
Jestem ciekaw czy ten Smyk z Ukrainy, to jakaś rodzina z Polską rodziną, bo mój sąsiad nazywa się Smyk, a stamtąd wszyscy uciekali sąsiadzi.
(22.01.2023, 14:38)
marmi
Ciekawe, czy Szwedzi w ogóle tam są, czy wystąpią w konkursie no i czy w takim wypadku pokonają Gruzinów :)
(22.01.2023, 14:03)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
EYOF: Embacher najlepszy na treningach
EYOF: Embacher najlepszy na treningach

EYOF: Embacher najlepszy na treningach

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich