Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty

Juliane Seyfarth wygrała konkurs Pucharu Kontynentalnego pań w Eisenerz. Niemka po katastrofalnej serii próbnej teraz uzyskała 96,5 i 90 metrów.

Na drugim miejscu uplasowała się jej rodaczka - Michelle Goebel (92 i 91 m), która straciła do liderki 2,8 punktu. Na trzecim miejscu zawody zakończyła Karolina Indrackova (92 i 86,5 metra). Czeszka wyprzedziła o jedyne 0,2 punktu czwartą dziś kolejną z Niemek - Josephine Laue.

W obu seriach dla zawodniczek ustawiona była 26. belka startowa. Nie skakała Martina Ambrosi z Włoch.

W klasyfikacji generalnej CoC pań prowadzi nadal nieobecna Nora Midtsundstad z Norwegii (345 punktów). Michelle Goebel zbliżyła się do niej na 45 punktów.
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Juliane Seyfarth Niemcy 96.5 90.0 200.3
2 Michelle Goebel Niemcy 92.0 91.0 197.5
3 Karolina Indrackova Czechy 92.0 86.5 185.6
4 Josephin Laue Niemcy 90.5 88.0 185.4
5 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 89.5 86.5 178.9
6 Ajda Kosnjek Słowenia 90.5 83.5 175.1
7 Katharina Ellmauer Austria 86.5 82.0 170.5
8 Emely Torazza Szwajcaria 87.5 82.0 164.0
9 Pia Lilian Kuebler Niemcy 88.0 82.0 161.4
10 Lara Logar Słowenia 87.0 80.0 152.4
11 Nika Vetrih Słowenia 77.0 82.5 152.2
12 Jerica Jesenko Słowenia 79.5 80.5 141.8
13 Klara Lebelt Niemcy 78.0 79.5 139.0
14 Nika Krasovic Słowenia 79.0 79.0 134.6
15 Emma Chervet Francja 76.0 74.5 126.7
16 Rea Kindlimann Szwajcaria 78.0 72.0 122.1
17 Meghann Wadsak Austria 77.0 69.5 113.2
18 Martina Ambrosi Włochy DNS   DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2023 - wszystkie artykuły
Komentarze
PawRycerzBogaAvengers2467
Zapomniałem że jeszcze obstawiłem seyfarth.
(21.01.2023, 14:44)
Pawmak
Ja bym z takimi wynikami jutro trafił 3 miejsca, dziś tylko jedno.
(21.01.2023, 14:03)
Arturion
A do tego Zupancic na 5. :-)
(21.01.2023, 13:51)
Arturion
Ja zdaje się też. :-)
(21.01.2023, 13:50)
PawRycerzBogaAvengers2467
Niech tak zostanie, mam Goebel na drugim miejscu.
(21.01.2023, 12:52)
Arturion
I tak jest nieźle, ale Repinc i Ellmauer mogłyby lepiej. To samo Kuebler.
(21.01.2023, 12:29)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Eisenerz: Seyfarth wygrywa konkurs
CoC Eisenerz: Seyfarth wygrywa konkurs

CoC Eisenerz: Seyfarth wygrywa konkurs

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich