Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty

W pierwszej serii treningowej pań w Planicy w ramach Europejskiego Festiwalu Młodzieży Europy najlepszy wynik uzyskała faworytka - Nika Prevc - 92 metry.

Drugie miejsce zajęła Sina Arnet (91,5 m), a trzecia była Anezka Indrackova (86,5 m).

Najlepsza z Polek okazała się Pola Bełtowska, która po skoku na 80 metr uplasowała się na siódmej pozycji.

Zawodniczki skakały z 15. belki startowej, tylko liderka miała obniżony rozbieg o dwie pozycje.
Wyniki 1 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Nika Prevc Słowenia 92.0 74.1
2 Sina Arnet Szwajcaria 91.5 61.9
3 Anezka Indrackova Czechy 86.5 52.8
4 Noelia Vuerich Włochy 84.0 46.3
5 Tamara Mesikova Słowacja 86.0 44.6
6 Lilou Zepchi Francja 85.5 43.4
7 Pola Bełtowska Polska 80.0 40.0
8 Martina Zanitzer Włochy 80.5 38.8
9 Tinkara Komar Słowenia 83.0 36.7
10 Taja Bodlaj Słowenia 79.5 36.4
11 Joanna Eberle Niemcy 79.5 36.1
12 Natalia Słowik Polska 79.0 36.0
13 Katarina Pirnovar Słowenia 81.0 35.7
14 Christina Feicht Niemcy 75.5 21.8
15 Sara Tajner Polska 73.0 20.2
16 Nadine Faerber Niemcy 69.5 19.8
17 Selina Koelle Niemcy 68.5 15.9
18 Sofia Mattila Finlandia 70.0 15.6
19 Marie Liane Norwegia 65.5 7.8
20 Lana Trailovic Austria 62.0 0.0
  Andra Maria Gheorghe Rumunia 53.0 0.0
  Zuzanna Rapacz Polska 55.5 0.0
Drugi trening to skoki z 16. belki startowej. Tylko Arnet i Prevc skakały z trzynastej pozycji. Tym razem najlepsza ponownie okazała się Słowenka - 86,5 metra.

Drugie miejsce Anezka Indrackova (88 m), a trzecie Sina Arnet (79,5 m).Na czwartym miejscu znalazła się Lilou Zepchi (86 m). Natalia Słowik zajęła piąte, a Pola Bełtowska szóste miejsce.
Wyniki 2 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Nika Prevc Słowenia 86.5 78.5
2 Anezka Indrackova Czechy 88.0 60.5
3 Sina Arnet Szwajcaria 79.5 59.0
4 Lilou Zepchi Francja 86.0 57.1
5 Natalia Słowik Polska 86.5 53.1
6 Pola Bełtowska Polska 85.5 52.6
7 Tinkara Komar Słowenia 87.0 49.8
8 Martina Zanitzer Włochy 86.5 46.4
9 Joanna Eberle Niemcy 81.0 44.8
10 Noelia Vuerich Włochy 86.5 44.3
11 Katarina Pirnovar Słowenia 88.0 41.5
12 Taja Bodlaj Słowenia 86.0 39.4
13 Nadine Faerber Niemcy 77.5 38.0
14 Tamara Mesikova Słowacja 78.5 31.7
15 Sara Tajner Polska 74.0 25.8
16 Christina Feicht Niemcy 72.5 24.0
17 Sofia Mattila Finlandia 72.0 18.1
18 Selina Koelle Niemcy 65.5 16.8
19 Marie Liane Norwegia 69.0 11.6
20 Zuzanna Rapacz Polska 63.0 10.6
21 Lana Trailovic Austria 64.0 5.1
22 Andra Maria Gheorghe Rumunia 59.5 0.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2023 - wszystkie artykuły
Komentarze
Rawianek12
Myślałem ,że gorzej będzie.
(21.01.2023, 11:00)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
EYOF: Nika Prevc wygrywa treningi
EYOF: Nika Prevc wygrywa treningi

EYOF: Nika Prevc wygrywa treningi

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:06
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:10
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich