Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty

Austriacy w składzie Maximilian Lienher i Timon-Pascal Kahofer zdobyli złoty medal w konkursie drużynowym panów na Uniwersjadzie w Lake Placid.

Drugie miejsce ze stratą zaledwie 0,2 punktu zajęli Kazachowie Tkaczenko i Wasiljew. Ten ostatni miał najlepszy wynik indywidualnie skacząc 96 i 92,5 metra. Brązowy medal wywalczyli Japończycy Sakutaro Kobayashi i Ryusei Ikeda.

Polskie reprezentacje zajęły czwarte i dziewiąte miejsce. Szymon Jojko i Adam Niżnik stracili do podium 11,4 punktu, a Gruszka i Zapotoczny nie weszli do finałowej serii.

Zawodnicy skakali z 18. i 19. belki startowej.
Wyniki końcowe
drużyna kraj punkty
1 Austria I Austria 470.5
2 Kazachstan I Kazachstan 470.3
3 Japonia I Japonia 452.9
4 Polska I Polska 441.5
5 Japonia II Japonia 412.8
6 Austria II Austria 406.1
7 Kazachstan II Kazachstan 381.7
8 Norwegia Norwegia 357.6
9 Polska II Polska 183.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Danil Vassilyev Kazachstan 96.0 92.5 245.7
2 Maximilian Lienher Austria 92.5 96.5 241.8
3 Sakutaro Kobayashi Japonia 91.0 98.5 235.8
4 Timon-Pascal Kahofer Austria 91.0 86.0 228.7
5 Adam Niżnik Polska 88.0 91.0 226.2
6 Sergey Tkachenko Kazachstan 90.0 91.0 224.6
7 Mika Schwann Austria 88.5 89.5 220.3
8 Ryusei Ikeda Japonia 88.5 88.5 217.1
9 Szymon Jojko Polska 89.0 89.0 215.3
10 Keita Miyazaki Japonia 89.0 87.5 212.6
11 Kanchi Yamane Japonia 82.0 88.0 200.2
12 Nikita Devyatkin Kazachstan 85.0 84.5 192.8
13 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 84.0 85.0 188.9
14 Boerge Hansen Utby Norwegia 83.0 80.5 186.2
15 Michael Hofer-Zauner Austria 82.0 81.5 185.8
16 Leonard Taubert Norwegia 80.0 79.5 171.4
17 Szymon Zapotoczny Polska 80.5   94.0
18 Mateusz Gruszka Polska 81.0   89.5
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2023 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kibic fan Zografskiego
Co za pech! Chyba zepsuje mi to humor na równi z tym, kiedy Adam Małysz pechowo wylądował w SLC i stracił największą szansę na złoto IO.
(21.01.2023, 08:29)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Uniwersjada: Austriacy ze złotem, Polacy tuż za podium
Uniwersjada: Austriacy ze złotem, Polacy tuż za podium

Uniwersjada: Austriacy ze złotem, Polacy tuż za podium

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich