Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.

Katharina Althaus wygrała kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu Świata kobiet w Sapporo. Niemka wyprzedziła Evę Pinkelnig i Annę Odine Stroem.

Althaus poleciała najdalej ze wszystkich pań - 124 m w teoretycznie neutralnych warunkach dało jej pół punktu przewagi nad Evą Pinkelnig (123 m - 0,14 m/s w plecy; do tego nieco niższe noty za styl).

Trzecie miejsce zajęła Anna Odine Stroem (121 m - 0,34 m/s), a kolejne - Marita Kramer (122,5 m), Silje Opseth (119 m) i Ema Klinec (123,5 m).

Wiatr początkowo wiał pod narty, później w plecy - cały czas jednak z niewielką prędkością (do 0,6 m/s). Przez większość czasu belka startowa pozostawała w pozycji 22., jedynie dla kilku pań w środku stawki rozbieg skrócono do bramki dwudziestej.

Polki w Sapporo nie startują.
Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Katharina Althaus Niemcy 124.0 115.3
2 Eva Pinkelnig Austria 123.0 114.8
3 Anna Odine Stroem Norwegia 121.0 113.4
4 Marita Kramer Austria 122.5 113.1
5 Silje Opseth Norwegia 119.0 110.6
6 Ema Klinec Słowenia 123.5 109.7
7 Chiara Kreuzer Austria 115.0 101.8
8 Selina Freitag Niemcy 117.0 100.5
9 Yuka Seto Japonia 115.0 98.8
10 Eirin Maria Kvandal Norwegia 112.5 98.7
11 Sara Takanashi Japonia 114.0 95.2
12 Nozomi Maruyama Japonia 115.0 93.9
13 Abigail Strate Kanada 112.5 93.5
14 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 111.5 92.6
15 Pauline Hessler Niemcy 111.0 92.1
16 Josephine Pagnier Francja 108.0 86.7
17 Alexandria Loutitt Kanada 109.0 86.5
18 Yuki Ito Japonia 107.5 84.0
19 Anna Rupprecht Niemcy 108.0 83.9
20 Yuka Kobayashi Japonia 111.5 83.4
21 Julia Clair Francja 105.5 78.5
22 Luisa Goerlich Niemcy 105.5 76.3
23 Jacqueline Seifriedsberger Austria 99.5 75.4
24 Jessica Malsiner Włochy 99.0 75.3
25 Ringo Miyajima Japonia 102.0 74.2
26 Lara Malsiner Włochy 100.5 71.2
27 Nika Kriznar Słowenia 100.5 70.2
28 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 94.5 68.5
29 Katra Komar Słowenia 99.0 66.2
30 Nika Prevc Słowenia 98.0 65.6
31 Nagomi Nakayama Japonia 101.5 64.9
32 Haruka Iwasa Japonia 99.5 62.7
33 Jenny Rautionaho Finlandia 95.0 61.1
34 Julia Kykkänen Finlandia 96.5 59.7
35 Machiko Kubota Japonia 98.5 58.9
36 Xueyao Li Chiny 96.5 57.1
37 Ping Zeng Chiny 98.5 56.5
38 Maja Vtic Słowenia 93.5 55.3
39 Paige Jones USA 94.0 53.6
40 Nicole Maurer Kanada 94.5 51.0
41 Annika Belshaw USA 89.5 49.0
42 Hannah Wiegele Austria 86.0 42.1
43 Riko Sakurai Japonia 80.5 29.0
44 Liangyao Wang Chiny 82.0 24.6
45 Yuzuki Sato Japonia 79.0 23.6
46 Natalie Eilers Kanada 80.0 22.4
47 Samantha Macuga USA 78.5 22.2
48 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 78.5 17.2
49 Andreea Diana Trambitas Rumunia 74.5 12.5
50 Anna Hoffmann USA 74.0 10.1
51 Josie Johnson USA 73.5 8.4
52 Qingyue Peng Chiny DNS DNS
53 Qi Liu Chiny DSQ DSQ
54 Kurumi Ichinohe Japonia DSQ DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2023 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Sapporo: Althaus wygrywa w kwalifikacjach
PŚ Sapporo: Althaus wygrywa w kwalifikacjach

PŚ Sapporo: Althaus wygrywa w kwalifikacjach

Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:30
CoC Kranj
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Kranj
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Kranj
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Kranj
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
09:30
CoC Kranj
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
10:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
dzisiaj
13:53
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
16:57
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Polskie skocznie
dzisiaj
21:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
22:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
00:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich