Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:30
Whistler HS-104
MŚJ ind. K

31 pań stanie na starcie zawodów Pucharu Kontynentalnego kobiet w Vikersund - pierwszych tej zimy w tym cyklu. W tym gronie mamy cztery reprezentantki Polski.

Zawody w Vikersund nie należą do najmocniej obsadzonych - spośród zgłoszonych do rywalizacji pań tylko trzy zdobywały punkty w Pucharze Świata, a i tak tych punktów nie było wiele (Nora Midtsundstad - 7; Vanessa Moharitsch - 1; Sina Arnet - 9).

Jeszcze mniej liczna jest grupa debiutantek - takich zawodniczek, które pierwszy raz wystartują w Pucharze Kontynentalnym, mamy dwie: to Paulina Cieślar i Yuzuki Sato.

Oprócz Cieślar do Norwegii udały się jeszcze trzy inne reprezentantki Polski: Natalia Słowik, Sara Tajner i Pola Bełtowska.

Panie czekają w Vikersund dwa konkursy indywidualne - pierwszy dziś wieczorem, drugi jutro w okolicach południa. Później skocznię przejmą panowie, jednak ich składy poznamy dopiero w sobotę.
Puchar Kontynentalny Vikersund
9 grudnia 2022 (piątek)
15:30odprawa techniczna (kobiety)
17:00oficjalny trening (kobiety, dwie serie)
18:30konkurs indywidualny (kobiety)
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00seria próbna (kobiety)
11:00konkurs indywidualny (kobiety)
13:45odprawa techniczna (mężczyźni)
15:00oficjalny trening (mężczyźni, dwie serie)
17:00konkurs indywidualny (mężczyźni)
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00seria próbna (mężczyźni)
11:00konkurs indywidualny (mężczyźni)
Lista startowa
zawodnikkraj
1Pia Lilian KueblerNiemcy
2Paulina CieślarPolska
3Michelle GoebelNiemcy
4Yuzuki SatoJaponia
5Martina ZanitzerWłochy
6Jerneja Repinc ZupancicSłowenia
7Nika VetrihSłowenia
8Martina AmbrosiWłochy
9Noelia VuerichWłochy
10Katharina EllmauerAustria
11Emely TorazzaSzwajcaria
12Rea KindlimannSzwajcaria
13Frida BergerNorwegia
14Sina ArnetSzwajcaria
15Natalia SłowikPolska
16Sara TajnerPolska
17Lia BoehmeNiemcy
18Pola BełtowskaPolska
19Ingrid Hordvik KlevenNorwegia
20Ingvild Synnoeve MidtskogenNorwegia
21Sofia MattilaFinlandia
22Sophie KothbauerAustria
23Vanessa MoharitschAustria
24Sina KiechleNiemcy
25Marie LianeNorwegia
26Veronika ShishkinaKazachstan
27Cara LarsonUSA
28Heidi Dyhre TraaserudNorwegia
29Anna HoffmannUSA
30Samantha MacugaUSA
31Nora MidtsundstadNorwegia
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
k4loos
@Arturion
Warto było zmieniać?
(09.12.2022, 23:51)
PawRycerzBogaAvengers2467
Ja napiero dziś wytypowałem, ale jeszcze się zmienię.
(09.12.2022, 16:55)
Arturion
Ja dokonałem zmian i straciłem mnożnik.
(09.12.2022, 16:07)
marmi
Te składy w ostatniej chwili podają i jak tu coś typować, zwłaszcza w pierwszych konkursach tej rangi w sezonie...
(09.12.2022, 16:00)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Vikersund: 31 pań na starcie, dwie debiutantki
CoC Vikersund: 31 pań na starcie, dwie debiutantki

CoC Vikersund: 31 pań na starcie, dwie debiutantki

Najbliższe zawody
31 stycznia 2023 (wtorek)
04:00
MŚJ Whistler
20:30
MŚJ Whistler
21:10
MŚJ Whistler
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
19:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
19:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
2.2.2023
10:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
10:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
2.2.2023
13:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
13:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
3.2.2023
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
3.2.2023
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich