Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142

Michael Hayboeck był najlepszy w obu seriach treningowych przed zawodami Pucharu Kontynentalnego panów na skoczni normalnej w Lake Placid. Dwukrotnie drugie miejsce zajął Aleksander Zniszczoł.

W pierwszej serii Michael Hayboeck poleciał na odległość 99 metrów (belka 21., wiatr 0,01 m/s w plecy), co pozwoliło mu o 5,7 punktu wyprzedzić Aleksandra Zniszczoła (96 m - wiatr 0,04 m/s). Kolejne miejsca zajęli Benjamin Oestvold (95,5 m), Maciej Kot (97,5 m), Rok Oblak (95,5 m) oraz Tomasz Pilch (96,5 m). Andrzej Stękała (91,5 m) znalazł się w drugiej dziesiątce, a Jan Habdas (85 m) i Marcin Wróbel (89 m) - w trzeciej.

Druga runda zakończyła się podobnie - najlepszy wynik uzyskał Hayboeck, który tym razem poleciał na odległość 98,5 m (belka dwudziesta, wiatr 0,00 m/s). Zniszczoł stracił do niego niespełna pięć punktów (97 m - 0,21 m/s pod narty). W czołówce znaleźli się także Zak Mogel (96 m), Benjamin Oestvold (96,5 m) i Tomasz Pilch (96,5 m). Maciej Kot (94 m) zamknął czołową dziesiątkę, Andrzej Stękała (91,5 m) był czternasty, a Jan Habdas (82,5 m) i Marcin Wróbel (75,5 m) ponownie znaleźli się pod koniec stawki.

W pierwszej serii panowie ruszali z belek: 19., 21., 22. i 24.; w drugiej - z 20. i 21. Wiatr wiał z różnych stron, ale z niewielką siłą (do 0,4 m/s).
Wyniki treningu (I seria)
zawodnik kraj odl. punkty
1 Michael Hayboeck Austria 99.0 90.8
2 Aleksander Zniszczoł Polska 96.0 85.1
3 Benjamin Oestvold Norwegia 95.5 84.6
4 Maciej Kot Polska 97.5 83.7
5 Rok Oblak Słowenia 95.5 82.4
  Tomasz Pilch Polska 96.5 82.4
7 Patrik Vitez Słowenia 100.5 81.3
8 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 94.5 80.1
9 Marco Woergoetter Austria 96.0 79.0
10 Casey Larson USA 96.0 78.7
11 Decker Dean USA 93.5 78.5
12 Anders Haare Norwegia 93.0 77.4
13 Matija Vidic Słowenia 92.5 76.1
14 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 91.5 76.0
15 Zak Mogel Słowenia 91.5 74.9
16 Erik Belshaw USA 93.0 74.4
17 Andrzej Stękała Polska 91.5 73.7
18 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 91.0 70.4
19 Sabirzhan Muminov Kazachstan 94.0 69.2
20 Maksim Bartolj Słowenia 88.0 66.0
21 Andrew Urlaub USA 87.5 65.5
22 Markus Mueller Austria 87.0 63.6
23 Kasperi Valto Finlandia 91.0 61.8
24 Henri Kavilo Finlandia 89.5 60.0
25 Jan Habdas Polska 85.0 59.6
26 Danil Vassilyev Kazachstan 89.5 58.8
27 Marcin Wróbel Polska 89.0 56.7
28 Anders Fannemel Norwegia 83.5 56.1
29 Nikita Devyatkin Kazachstan 86.0 50.4
30 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 81.5 44.5
31 Sondre Ringen Norwegia DNS DNS
32 Francisco Moerth Austria DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Wyniki treningu (II seria)
zawodnik kraj odl. punkty
1 Michael Hayboeck Austria 98.5 81.2
2 Aleksander Zniszczoł Polska 97.0 76.5
3 Zak Mogel Słowenia 96.0 73.5
4 Benjamin Oestvold Norwegia 96.5 73.4
5 Tomasz Pilch Polska 96.5 72.6
6 Anders Haare Norwegia 96.0 70.6
7 Patrik Vitez Słowenia 94.5 68.4
8 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 92.5 67.9
9 Marco Woergoetter Austria 94.5 67.2
10 Maciej Kot Polska 94.0 67.1
11 Rok Oblak Słowenia 94.0 66.9
12 Erik Belshaw USA 91.0 65.8
13 Maksim Bartolj Słowenia 93.0 65.4
14 Andrzej Stękała Polska 91.5 64.3
15 Anders Fannemel Norwegia 90.0 62.7
16 Matija Vidic Słowenia 91.0 62.6
17 Casey Larson USA 91.0 62.1
18 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 90.5 61.5
19 Decker Dean USA 90.5 59.8
20 Sabirzhan Muminov Kazachstan 90.0 59.4
21 Markus Mueller Austria 89.0 59.2
22 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 89.0 58.8
23 Andrew Urlaub USA 89.5 57.9
24 Danil Vassilyev Kazachstan 88.5 56.1
25 Kasperi Valto Finlandia 87.0 53.1
26 Henri Kavilo Finlandia 85.5 51.3
27 Jan Habdas Polska 82.5 43.9
28 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 78.5 41.0
29 Nikita Devyatkin Kazachstan 80.5 40.3
30 Marcin Wróbel Polska 75.5 34.2
31 Sondre Ringen Norwegia DNS DNS
32 Francisco Moerth Austria DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« październik 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
PawRycerzBogaAvengers2467
rosja nawet nie powinna być w typerze oni tak długo się nie pojawią, więc proszę zmianić typera i kilka zawodników skasować.
(07.10.2022, 07:04)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Lake Placid: Hayboeck najlepszy, Zniszczoł drugi podczas obu treningów na mniejszej skoczni
CoC Lake Placid: Hayboeck najlepszy, Zniszczoł drugi podczas obu treningów na mniejszej skoczni

CoC Lake Placid: Hayboeck najlepszy, Zniszczoł drugi podczas obu treningów na mniejszej skoczni

Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
19:00
PŚ Titisee
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
01:57
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
02:16
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + kwalifikacje + 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed kwalifikacjami
jutro
09:30
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
jutro
10:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
11:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed 1. konkursem, HS 142
jutro
11:00
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich