Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
28.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty

Za paniami kolejne treningi przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Lake Placid. Na skoczni normalnej najlepiej spisywały się Nora Midtsundstad i Abigail Strate.

W pierwszej serii Nora Midtsundstad poleciała najdalej ze wszystkich - 91,5 metra z 35. belki, przy wietrze 0,62 m/s w plecy, dało jej pierwsze miejsce z przewagą 0,9 punktu nad Tają Bodlaj (90,5 m - 0,73 m/s). Trzecią lokatę zajęła Abigail Strate (90,5 m - belka 32., wiatr 0,53 m/s), a kolejne - Annika Belshaw (88 m i Josie Johnson (87,5 m).

Druga runda to już popis Strate, która - ponownie skacząc z rozbiegu skróconego do 32. bramki - uzyskała 95 m (0,47 m/s w plecy). Za Kanadyjką znalazła się Taja Bodlaj (94 m - 0,3 m/s; belka 35.), a także Nora Midtsundstad (93,5 m), Annika Belshaw (93 m) i Samantha Macuga (88,5 m).

Belki startowe w obu seriach były takie same: większość pań ruszała z 35., a dla Strate rozbieg skracano do pozycji 32. Wiatr wiał wyłącznie pod narty, a jego siła dochodziła do 0,8 m/s.
Wyniki treningu (I seria)
zawodnik kraj odl. punkty
1 Nora Midtsundstad Norwegia 91.5 69.0
2 Taja Bodlaj Słowenia 90.5 68.1
3 Abigail Strate Kanada 90.5 66.1
4 Annika Belshaw USA 88.0 63.0
5 Josie Johnson USA 87.5 60.5
6 Anna Hoffmann USA 86.0 59.3
7 Samantha Macuga USA 84.5 56.6
8 Cara Larson USA 82.0 49.4
9 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 78.0 43.5
10 Nicole Maurer Kanada 75.5 35.1
11 Estella Hassrick USA 74.0 32.5
12 Marie Liane Norwegia 67.5 22.4
13 Veronika Shishkina Kazachstan 67.5 21.6
14 Paige Jones USA DNS DNS
15 Natalie Eilers Kanada DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Wyniki treningu (II seria)
zawodnik kraj odl. punkty
1 Abigail Strate Kanada 95.0 74.5
2 Taja Bodlaj Słowenia 94.0 70.9
3 Nora Midtsundstad Norwegia 93.5 70.3
4 Annika Belshaw USA 93.0 69.8
5 Samantha Macuga USA 88.5 60.9
6 Josie Johnson USA 86.5 57.2
7 Anna Hoffmann USA 87.0 55.8
8 Cara Larson USA 81.0 47.0
9 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 81.0 45.6
10 Nicole Maurer Kanada 80.0 43.6
11 Veronika Shishkina Kazachstan 77.0 39.7
12 Estella Hassrick USA 76.0 36.4
13 Marie Liane Norwegia 73.0 27.5
14 Paige Jones USA DNS DNS
15 Natalie Eilers Kanada DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« październik 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Lake Placid: Midtsundstad i Strate najlepsze w treningach na skoczni normalnej
CoC Lake Placid: Midtsundstad i Strate najlepsze w treningach na skoczni normalnej

CoC Lake Placid: Midtsundstad i Strate najlepsze w treningach na skoczni normalnej

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
seria próbna
14:00
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:50
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 2. seria
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie | Kulm
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich