Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K

Anze Lanisek zdecydowanie pokonał rywali w konkursie FIS Cup w Kranju. Słoweniec uzyskał 107,5 i 109,5 metra. Drugie miejsce zajął Lovro Kos (100 i 106 metrów), który awansował aż z dziesiątej pozycji.

Na trzecim miejscu znalazł się kolejny z reprezentantów gospodarzy - Rok Oblak (102 i 104 metry). W czołówce mieliśmy też Janniego Reisenauera (102 i 102,5 m), Jerneja Presecnika (102 i 103,5 m) oraz Włochów Bresadolę i Insama. Na ósmym miejscu uplasował się Timi Zajc.

Najlepszy z Polaków był Klemens Joniak, który zajął 19. miejsce (94,5 i 99,5 metra). Punktowali także Szymon Zapotoczny (23. miejsce), Szymon Jojko (27) i Marcin Wróbel (29). Ten ostatni po pierwszej serii zajmował 15. pozycję, ale słaby drugi skok spowodował jego znaczny spadek.

Zawodnicy w pierwszej serii skakali z 8. belki startowej, a w drugiej odsłonie z nr 10.

Bryce Kloc został zdyskwalifikowany, a Austriacy Schwann i Ortner nie skakali. Ten ostatni prawdopodobnie nabawił się jakiegoś urazu po lądowaniu i rekordzie skoczni w serii treningowej (121 metrów).

W klasyfikacji generalnej FIS Cup prowadzenie objął Reisenauer, który wyprzedził nieobecnego w Słowenii Lienhera. Jutro kolejny konkurs.
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anze Lanisek Słowenia 107.5 109.5 285.7
2 Lovro Kos Słowenia 100.0 106.0 270.5
3 Rok Oblak Słowenia 102.0 104.0 268.2
4 Janni Reisenauer Austria 102.0 102.5 267.3
5 Jernej Presecnik Słowenia 102.0 103.5 267.2
6 Alex Insam Włochy 102.0 102.5 265.3
7 Giovanni Bresadola Włochy 101.5 104.5 264.4
8 Timi Zajc Słowenia 103.0 102.0 262.5
9 Clemens Leitner Austria 101.5 102.0 262.1
10 Matija Vidic Słowenia 101.0 102.0 261.5
11 Maksim Bartolj Słowenia 100.0 102.0 259.8
12 Niko Kytosaho Finlandia 100.0 101.5 255.7
13 Markus Rupitsch Austria 97.0 101.0 249.2
14 Francesco Cecon Włochy 95.5 103.5 248.3
15 Eetu Nousiainen Finlandia 96.0 101.5 247.8
16 David Haagen Austria 98.5 97.0 243.5
17 Kevin Maltsev Estonia 95.5 100.0 242.7
18 Marcel Rep Słowenia 94.0 99.5 241.3
19 Klemens Joniak Polska 94.5 99.5 240.7
20 Gorazd Zavrsnik Słowenia 95.5 98.5 238.9
21 Daniel Andrei Cacina Rumunia 96.0 96.5 238.8
22 Antti Aalto Finlandia 95.0 99.5 238.2
23 Szymon Zapotoczny Polska 94.5 98.0 236.6
24 Stefan Rainer Austria 95.0 96.0 235.9
25 Frantisek Lejsek Czechy 93.5 97.0 234.4
26 Finn Braun Niemcy 92.5 97.5 231.9
27 Szymon Jojko Polska 94.5 94.5 230.7
28 Peter Resinger Austria 94.5 94.5 230.1
29 Marcin Wróbel Polska 96.5 90.0 226.2
30 Andrei Feldorean Rumunia 95.0 93.0 225.6
31 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 95.5   109.5
  Jannik Faisst Niemcy 93.5   109.5
33 Marcel Strzinar Słowenia 90.5   108.1
34 Michael Hofer-Zauner Austria 91.5   106.8
35 Mark Hafnar Słowenia 90.0   106.4
36 Ben Bayer Niemcy 93.0   106.3
37 Simon Steinbeisser Niemcy 91.0   104.6
38 Radek Rydl Czechy 89.5   104.1
39 Eetu Merilainen Finlandia 91.0   103.8
40 Krystof Hauser Czechy 89.5   103.2
41 Taj Ekart Słowenia 90.5   102.8
42 Enej Faletic Słowenia 90.0   102.7
43 Nikita Devyatkin Kazachstan 90.0   102.6
44 Luka Filip Słowenia 89.0   102.3
45 Jules Chervet Francja 90.5   102.1
46 Timon-Pascal Kahofer Austria 90.0   101.5
47 Emanuel Schmid Niemcy 89.5   101.4
48 Andraz Veres Słowenia 88.0   101.0
49 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 90.5   100.0
50 Andrea Campregher Włochy 88.0   99.6
51 Luca Geyer Niemcy 89.0   99.1
52 Nejc Podgorsek Słowenia 86.5   96.9
53 Jakub Wisełka Polska 86.5   95.3
54 Frantisek Holik Czechy 85.5   92.7
55 David Rygl Czechy 85.0   91.2
56 Julien Gay Francja 85.0   89.7
57 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 82.0   88.2
58 Anej Macur Słowenia 83.0   87.8
  Faustin Moureaux Francja 84.0   87.8
60 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 83.0   87.6
61 Kaimar Vagul Estonia 80.5   87.1
62 Miha Sincic Słowenia 82.5   85.6
63 Paavo Romppainen Finlandia 82.0   85.5
64 Wiktor Szozda Polska 82.5   84.8
65 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 80.5   83.5
66 Markkus Alter Estonia 82.5   82.7
67 Arkadiusz Jojko Polska 80.0   81.6
68 Ari Repellin Francja 80.0   81.1
69 Ilshat Kadyrov Kazachstan 78.0   80.3
70 Nik Heberle Słowenia 78.0   79.4
71 Ilyja Mizernykh Kazachstan 78.0   78.3
72 Raphael Dufrene Francja 78.0   74.0
73 Moise Alexandru Folea Rumunia 74.0   67.8
74 Radu Matei Ardelean Rumunia 70.5   63.0
75 Ilya Shilnikov Kazachstan 68.5   59.3
76 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 67.0   57.7
77 Daniil Kalinkin Kazachstan 63.5   50.7
78 Davyd Kashkarov Kazachstan 67.5   50.4
79 Cosmin Florin Donciu Rumunia 62.0   47.7
80 Maximilian Ortner Austria DNS DNS DNS
81 Mika Schwann Austria DNS DNS DNS
82 Bryce Kloc USA DSQ DSQ DSQ
klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
Arturion
Lanisek znokautował rywali. Ale Kriznar zakopała rywalki z tuzin metrów pod ziemią. Prawie 70 pkt. przewagi nad drugą.
(02.09.2022, 21:42)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Kranj: Anze Lanisek wygrywa konkurs, całe podium dla Słoweńców
FIS Cup Kranj: Anze Lanisek wygrywa konkurs, całe podium dla Słoweńców

FIS Cup Kranj: Anze Lanisek wygrywa konkurs, całe podium dla Słoweńców

Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
09:19
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
09:20
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:24
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:45
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
16:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
18:05
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
18:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich