Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Ten krok nie był żadn± niespodziank±, a teraz decyzja została oficjalnie ogłoszona - Michal Doleľal będzie asystentem Stefana Horngachera w kadrze Niemiec.

Od momentu, gdy ogłoszono, że Michal Doleľal nie będzie w przyszłym sezonie trenerem polskich skoczków, najbardziej prawdopodobn± opcj± dla Czecha było zatrudnienie w niemieckiej federacji. I rzeczywi¶cie - teraz wiemy, że były szkoleniowiec Polaków został nowym asystentem Stefana Horngachera. Dla Czecha i Niemca to ponowne poł±czenie sił - po tym, jak kilka lat temu współpracowali w Polsce.

- Nie mogę doczekać się nowych wyzwań i pracy z drużyn±. Niemieccy skoczkowie od lat należ± do najlepszych na ¶wiecie. Chcę, aby moje do¶wiadczenie pomogło im dalej odnosić sukcesy - powiedział Doleľal.

Z nowego-starego współpracownika cieszy się również główny szkoleniowiec Niemców:

- Michal to bardzo kompetentny i zdolny trener, który odnajdzie się w naszym zespole również na poziomie osobistym. Nie możemy doczekać się pracy z nim - oznajmił Horngacher.

W sztabie znaleĽli się również Bernhard Metzler i Paul Winter.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
Karolequ Ski Jumper fan
Siema
(14.05.2022, 13:30)
Arturion
;-D
(13.05.2022, 21:48)
jakubbruno
Kiedy rozliczenie typera Droga Redakcjo.
(13.05.2022, 20:33)
Karolequ Ski Jumper fan
@Kabi Spoko błędy nie ¶wiadcz± o człowieku
(13.05.2022, 19:38)
Kabi
Nie no wkurzylem sie
Wywalic moje posty
Wszystko wywalic nie na temat, chce tu o skokach czytac a moje posty
Karol
ArturionTomasz

S a nie na temat
Przepraszam
Moze nie powinienem sie urodzic
Czesto twierdze, ze byloby lepiej

Moze moj ojciec jest gejem jak ojciec Lei, ona oddala zycie, by Ismael mogl zyc..
Polecam Zachowac spokoj, to bardziej dynamiczne
Moj ojciec woli W glebi lasu, oba dobre, warto miec Netflix, nie ma zadnej propagandy, tylko normalne filmy
Badziew to fb i twitter
Skasowalem, mozna sie uzaleznic od lajkow, tu dziala dopamina, podobnie dzialaja subs zastepcze jak klefedron
(13.05.2022, 12:46)
Kabi
Tomaszj jestes analfabeta, stad twoje pyskowanie, na zywo bym ci pysk rozwalil. Albo jestem smieci, albo mam 185 na 70 i wszyscy.mi zazdroszcza
Ziew
Kolej ny taki komentarz i odb sobie zycie
Dosc
(13.05.2022, 12:33)
Kabi
Usuncie moje posty i posty z bledami analfabetyczne.
Trole w internecie nie istnieja, to bajka dla ujemnych IQ.
Jedyna grupa trolerska jest #grupaturkucia ale oni dzialaja pod Januszem Cieszynskim.
Caly internet to nawalanka darmowa, glownie zwolennicy komunizmu, w Polsce to pis, po, nowa lewica, psl
(13.05.2022, 12:32)
Arturion
To dawajcie następny artykuł... :-)
(13.05.2022, 00:50)
Karolequ Ski Jumper fan
@Arturion Dziękuję że sam tak nie uważam
(11.05.2022, 06:24)
Arturion
Wiadomo wszystkim, że to @Kabi jest tym trollem.
(10.05.2022, 22:50)
Karolequ Ski Jumper fan
@TomaszJ ja nie mam złych zamiarów tylko @Kabi ma problem że robię czasami błędy
(10.05.2022, 19:55)
TomaszJ
Nie karmcie trolla. Czemu administratorzy nic z tym nie zrobi±? Nie można zablokować danego IP?
(10.05.2022, 18:42)
Karolequ Ski Jumper fan
No mam 5 i 6 i Mam Jak co¶ 12 lat a więc nie kozacz
(10.05.2022, 17:16)
Kabi
Teraz zobaczylem...5 i 6 masz? Udowodnij, bo wiekszego analfabety tu nie widzialem. Nie umiesz zdania napisac. Dzieciaczku.
(10.05.2022, 14:18)
Kabi
Karolek w jakim celu te kłamstwa piszesz? Odpowiedz natychmiast.
(10.05.2022, 14:16)
Kabi
Tu sa ludzie, a jak juz analfabeci. Jesli nie znasz innych troli niz #grupaturkucia to zamnkij sie arturion wreszcie. Bo w kazdej chwili moge wrocic sprawe o nekanie Elsy. A zabijanie za drombo, to jakis obled psychopaty. Usun wpis i
(10.05.2022, 14:13)
Arturion
Po co polemizujesz z trollem? Czasu szkoda i nerwów.
(09.05.2022, 21:46)
Karolequ Ski Jumper fan
@Kabi
A co to za błędy nie no Kabi sam robisz błedy
(09.05.2022, 15:07)
Karolequ Ski Jumper fan
Eee ja to z polskiego mam same 5 i 6
(09.05.2022, 14:55)
Kabi
Proszę usunac posty karolequ, brak dbania o pisownie = sciana tekstu = spam. Na jezyku polskim i tak by nie zdal.
(09.05.2022, 14:04)
TomaszJ
Miałem nadzieję, że znowu zobaczymy go w gnieĽdzie trenerskim - w której¶ ze słabszych kadr, no. We Włoszech, wakat był też bo Norciciu w USA i Kanadzie. Ale można było podejrzewać, że wróci do Horngachera, je¶li ten tylko będzie chciał.
(07.05.2022, 13:59)
Pawmak
Nazwisko nie jest polskie, ale po polsku to "Doleżal", a nie "Doleżał" (ani tym bardziej "doleżał").

Co do meritum - je¶li mu to odpowiada, to spoko (choć mogły być ciekawsze opcje dla kibiców).
(07.05.2022, 12:10)
Karolequ Ski Jumper fan
Ja nie chcę ci Kabi nic mówić ale Michal Doleľal to nie Jet polskie nazwisko więc twój post nie ma sensu i co ci to przeszkadza wiesz co nie chcę dramy bo raz przeżyłem dramę i dobrze mi nie było