Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
26
31
grudzień 2023
Najbliższe zawody
09.12.2023, godz. 13:30
Lillehammer HS-98
ICoC K

Nika Kriznar uzyskała najlepszy wynik drugiej serii treningowej przed zawodami Pucharu Świata kobiet w Oberhofie. Anna Twardosz uplasowała się pod koniec trzeciej dziesiątki.

Kriznar, która skoczyła na odległość 97,5 metra (wiatr 0,33 m/s w plecy), zdecydowanie wyprzedziła Sarę Takanashi (95 m - 0,05 m/s pod narty) - różnica pomiędzy Słowenką i Japonką wyniosła 8,6 punktu.

Na kolejnych miejscach uplasowały się Ema Klinec (91 m), Marita Kramer (94 m), Ursa Bogataj (92 m) i Katharina Althaus (93,5 m).

W treningu wzięła udział jedna z Polek, Anna Twardosz - 76 metrów dało jej 29. lokatę. Nicole Konderla tym razem nie stanęła na rozbiegu.

Na początku drugiej serii treningowej wiatr wiał pod narty, jednak w drugiej połowie dominowały podmuchy w plecy (do jednego metra na sekundę). Wszystkie panie startowały z 23. belki.
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Nika Kriznar Słowenia 97.5 78.2
2 Sara Takanashi Japonia 95.0 69.6
3 Ema Klinec Słowenia 91.0 68.0
4 Marita Kramer Austria 94.0 66.7
5 Ursa Bogataj Słowenia 92.0 66.0
6 Katharina Althaus Niemcy 93.5 65.9
7 Spela Rogelj Słowenia 93.0 63.8
8 Yuka Seto Japonia 93.0 58.4
9 Lisa Eder Austria 90.0 58.1
10 Frida Westman Szwecja 88.5 57.2
11 Pauline Hessler Niemcy 84.0 54.1
12 Alexandria Loutitt Kanada 91.0 53.9
13 Julia Kykkänen Finlandia 83.5 52.7
14 Nika Prevc Słowenia 86.5 52.5
15 Lara Malsiner Włochy 87.5 51.0
16 Josephine Pagnier Francja 84.5 49.5
17 Selina Freitag Niemcy 82.0 48.0
18 Abigail Strate Kanada 83.0 47.7
  Anna Rupprecht Niemcy 87.0 47.7
20 Yuki Ito Japonia 81.0 45.7
21 Chiara Kreuzer Austria 77.0 43.2
22 Anna Odine Stroem Norwegia 79.0 41.2
23 Julia Muehlbacher Austria 81.5 40.1
24 Jacqueline Seifriedsberger Austria 78.5 36.6
25 Luisa Goerlich Niemcy 79.0 35.3
26 Jenny Rautionaho Finlandia 80.5 34.9
27 Nora Midtsundstad Norwegia 79.5 33.9
28 Jessica Malsiner Włochy 76.5 32.6
29 Anna Twardosz Polska 76.0 31.4
30 Juliane Seyfarth Niemcy 73.5 31.1
31 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 74.0 30.9
32 Vanessa Moharitsch Austria 78.0 30.8
33 Sina Arnet Szwajcaria 75.5 28.8
34 Kaori Iwabuchi Japonia 70.0 27.7
35 Anezka Indrackova Czechy 77.0 26.6
36 Jerneja Brecl Słowenia 64.5 17.1
37 Karolina Indrackova Czechy 68.5 16.3
38 Haruka Iwasa Japonia 69.5 15.2
39 Silje Opseth Norwegia 68.0 14.9
40 Tetiana Pylypchuk Ukraina 68.5 12.0
41 Martina Ambrosi Włochy 67.0 11.5
42 Julia Clair Francja 62.0 0.0
  Tamara Mesikova Słowacja 58.0 0.0
44 Nicole Konderla Polska DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Oberhof: Druga seria treningowa dla Kriznar
PŚ Oberhof: Druga seria treningowa dla Kriznar

PŚ Oberhof: Druga seria treningowa dla Kriznar

Kalendarium
Eddie Edwards
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
8 grudnia 2023 (piątek)
12:00
PŚ Klingenthal
odprawa techniczna
13:30
PŚ Klingenthal
oficjalny trening
15:30
PŚ Klingenthal
kwalifikacje
19:00
CoC/ICoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
9 grudnia 2023 (sobota)
12:00
CoC/ICoC Lillehammer
oficjalny trening K
12:45
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna K
13:30
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna
14:45
PŚ Klingenthal
seria próbna
16:00
PŚ Klingenthal
konkurs ind.
16:00
CoC/ICoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
FIS Cup Kandersteg
oficjalny trening
17:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna
18:00
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. M
18:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind.
10 grudnia 2023 (niedziela)
09:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna K
09:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna
10:00
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind.
13:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
13:10
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs kobiet, HS 98
dzisiaj
14:29
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs, HS 98
dzisiaj
15:24
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
dzisiaj
15:56
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
dzisiaj
19:31
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs kobiet, HS 98
dzisiaj
20:45
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs, HS 98
dzisiaj
21:57
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
jutro
02:15
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs kobiet, HS 98
jutro
13:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 1. konkurs, HS 98
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich