Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team

W drugim treningu w Zakopanem najlepszy wśród panów okazał się Maximilian Ortner (101,5 m), który wyprzedził Asahiego Sakano (101,5 m) oraz Sotę Kudo i Adriana Thona Gundersruda.

Nieźle skakali Gorazd Zavrsnik, Iver Olaussen, Jannik Faisst i Lean Niederberger.

Z Polaków najlepiej skakał Adam Niżnik (94,5 m), co dało mu 13. lokatę. Szymon Zapotoczny uzyskał 89 metrów (20. pozycja), Pozostali nie skakali.

Ponownie na starcie zabrakło najlepszych zawodników. Skakało tylko 34-ech ze stawki 69.

Wszyscy oddali skoki z 21. belki startowej. Jutro konkursy drużynowe pań i panów. Składy zostaną podane około godziny 20:00.
Wyniki 2 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Maximilian Ortner Austria 101.5 75.9
2 Asahi Sakano Japonia 101.5 73.2
3 Sota Kudo Japonia 100.0 71.3
  Adrian Thon Gundersrud Norwegia 99.5 71.3
5 Gorazd Zavrsnik Słowenia 99.0 69.5
6 Iver Olaussen Norwegia 98.0 66.7
7 Jannik Faisst Niemcy 97.5 65.6
8 Lean Niederberger Szwajcaria 97.0 64.2
9 Yanick Wasser Szwajcaria 95.5 62.8
10 Mattia Galiani Włochy 95.0 61.4
11 Taj Ekart Słowenia 95.0 60.9
12 Danil Vassilyev Kazachstan 95.0 60.3
13 Adam Niżnik Polska 94.5 59.0
14 Timi Heiskanen Finlandia 93.5 56.5
15 Kanta Suzuki Japonia 90.5 53.5
16 Tuomas Kinnunen Finlandia 92.0 53.1
17 Masaki Nakamura Japonia 90.0 51.7
18 David Rygl Czechy 90.0 51.0
  Juri Kesseli Szwajcaria 89.0 51.0
20 Szymon Zapotoczny Polska 89.0 48.6
21 Ilshat Kadyrov Kazachstan 87.5 48.2
22 Daniel Moroder Włochy 88.0 47.8
23 Oeystein Thorshov Norwegia 87.0 45.8
  Daniel Skarka Czechy 86.5 45.8
25 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 82.0 36.7
26 Filip Krenek Czechy 81.5 35.6
27 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 81.5 35.2
28 Kanto Morino Japonia 80.5 33.8
29 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 78.0 29.3
30 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 75.5 24.1
31 Radu Matei Ardelean Rumunia 76.0 21.7
32 Davyd Kashkarov Kazachstan 74.5 21.3
33 Moise Alexandru Folea Rumunia 73.5 19.8
34 Csaba Szabo Rumunia 65.5 3.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
Arturion
No i Jojko.
(04.03.2022, 18:54)
aaa
no i chyba Niżnik wywalczył sobie start w drużynówce.

Amilkie wicz i HAbdas byli pewni
(04.03.2022, 17:50)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
MŚJ Zakopane: Ortner wygrywa drugi trening
MŚJ Zakopane: Ortner wygrywa drugi trening

MŚJ Zakopane: Ortner wygrywa drugi trening

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich