Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix

Nie od dziś wiadomo, że w kadrze kobiet źle się dzieje. Wyniki z ostatnich konkursów, a zwłaszcza z ZIO w Pekinie mówią same za siebie.

Do Pekinu pojechały tylko dwie nasze zawodniczki: Kinga Rajda i Nicole Konderla. Przed Igrzyskami mówiono, że to błąd. W przypadku kiedy jedna z nich miałaby pozytywny test na Covid-19, albo doznała kontuzji, nasz występ w drużynówce mikstów na olimpiadzie byłby niemożliwy. Dlatego dziwiono się, że nie wzięto pod uwagę dodatkowej zawodniczki.

Inni mówili i pisali, że wyjazd naszych skoczkiń do Pekinu to "turystyka sportowa". Jak się okazało mieli sporo racji, gdyż nasze reprezentantki spisały się gorzej niż słabo, a tłumaczenie, że przyjechało się po doświadczenie chyba nie wypada np. mistrzyni Polski.

Często o złej atmosferze w kadrze Kruczka - w studiu telewizyjnym czy za pośrednictwem mediów społecznościowych - wypowiadała się Kamila Karpiel. Nasz trener nie może poradzić sobie z dziewczynami, z którymi pracuje się inaczej niż z mężczyznami. Dodatkowo trenerzy klubowi mieli zupełnie inne wizje rozwoju zawodniczek, co utrudniało wzajemne relacje.

Nasze skoczkinie w wywiadzie udzielonym w Pekinie mówiły, że dopiero tam poczuły jedność kadry. To naprawdę jedyna dobra informacja w tym roku jeśli chodzi o nasze zawodniczki.

Dziś okazało się, że jest kolejny zgrzyt. Po zakazie uczestniczenia w studiach telewizyjnych, teraz Kamila Karpiel została usunięta od centralnych działań szkoleniowych i będzie zdana na trenera klubowego.

Decyzję potwierdził Łukasz Kruczek:

- Została odsunięta od szkolenia i udziału w zawodach do końca sezonu. Przeszła na szkolenie klubowe - powiedział główny trener kadry narodowej skoczkiń.

Sama Kamila Karpiel otwarcie pisała już, że walczy ze sobą i rozważa zakończenie kariery. Czy to będzie gwóźdź do trumny, czy może pozytywny bodziec do pracy i udowodnienia wszystkim, że ma wielki talent i możliwości?

Przypomnijmy, że w 2017 roku, Kamila wygrała cały letni cykl Pucharu Kontynentalnego pań oraz wywalczyła złoto na letnich MP na skoczni normalnej. Rok później powtórzyła sukces na krajowym podwórku, a zimowy CoC zakończyła na drugim miejscu tylko za Słowenką Katrą Komar ze stratą zaledwie siedmiu punktów. Zdobyła też punkty PŚ w trzech konkursach.

W sezonie 2019/20 doznała kontuzji i musiała pauzować większość sezonu. Wróciła i zajęła dziewiętnaste miejsce w konkursie LGP we Frenstacie oraz wywalczyła złoto w zimowych mistrzostwach Polski, a także zdobyła jeden punkt PŚ w Rasnovie.

Polki w Pucharze Świata:
Sezon 2013/14
Magdalena Pałasz - 3 punkty

Sezon 2015/16
Kinga Rajda - 1 punkt

Sezon 2018/19
Kamila Karpiel - 9 punktów
Kinga Rajda - 8 punktów

Sezon 2019/20
Kinga Rajda - 93 punkty

Sezon 2020/21
Anna Twardosz - 8 punktów
Kinga Rajda - 1 punkt
Kamila Karpiel - 1 punkt

Sezon 2021/22 (trwa)
Kinga Rajda - 19 punktów
Nicole Konderla - 19 punktów

SUMA ŁĄCZNIE:
1. Kinga Rajda - 122 pkt.
2. Nicole Konderla - 19 pkt.
3. Kamila Karpiel - 10 pkt.
4. Anna Twardosz - 8 pkt.
5. Magdalena Pałasz - 3 pkt.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
@jb
Implikujesz jakobym śledził losy prezesa PZPN, ale tak nie jest. Wiem jedynie, kto nim jest, choć już obecnego to nie kojarzę z innej roli niż obecnej i to tyle.
(25.02.2022, 20:00)
jamesbond007
@marmi Przecież przy Bońku trąbili, że musi już odejść, i może dla niego specjalnie przedłużyć. ;)
(25.02.2022, 13:06)
Pawmak
Juroszek jest drugi sezon z rzędu w kadrze narodowej i sam Doleżal mówił, że kadra jest szeroka, żeby podciągnąć młodych (i że wtedy starsi trochę tracą, no ale Stoch czy Żyła jak na swój wiek to i tak bardzo dobrze skaczą). Juroszek już w mocno obsadzonym konkursie LGP był 20., tylko początek zimy miał słaby, ale formę kadry zazwyczaj szykuje się najbardziej na luty, czyli na najważniejszą imprezę. No ale też prawda, że jest w tym sezonie trochę problem z formą Wolnego, Murańki, Stękały, Zniszczoła i Pilcha. Na pewno nie ma jednak żadnej oczywistej konieczności zmiany trenera... W kadrach obu płci jest to jedynie ewentualność.
(25.02.2022, 11:25)
marmi
Aha, to faktycznie mnie ominęło. Pamiętam prezesów na stołku siedzących po 20+ lat (w różnych związkach) i nie miałem pojęcia, że uchwalono taką ustawę a już tym bardziej o skutkach tym wywołanych po 10+ latach :)
A sezon mamy nieudany, osłodzony co prawda brązem Kubackiego, który to medal ciężko nawet racjonalnie wytłumaczyć (bardziej niż "dniem konia"). Ważne, czy jest świadomość w sztabie dlaczego tak się stało i co zrobić by to zmienić w przyszłym. Słusznie też Pawmak wskazuje na postępy Wąska i Juroszka, te jednak wystąpiły ostatnio dopiero mam wrażenie i czy np. Juroszek to z Dolezalem trenuje to nie wiem.
W każdym razie jeden nieudany sezon (choć jeszcze bilans może ulec poprawie, pamiętajmy o MŚwL) może ale nie musi doprowadzić do zmiany trenera.
(25.02.2022, 11:03)
Pawmak
@ Arturion
Jaka klapa? Medal olimpijski (Kubackiego, ale Stochowi i Żyle też się zdarza skakać na swoim wysokim poziomie, a Wąsek i Juroszek sezon życia, Hula też trochę odbudowany), a o sukcesach z 2 poprzednich sezonów (choćby miazga w TCS) to też się łatwo zapomina. Jakie to krótkowzroczne wszystko...
(25.02.2022, 10:37)
jamesbond007
@marmi Pewnie ominęło cię uchwalenie ustawy o sporcie z 25.06.2010 r. (!), która stanowi, że funkcję prezesa zarządu związku sportowego można pełnić nie dłużej niż przez 2 następujące po sobie kadencje. Tajner pełni funkcję już czwartą kadencję, ale przepisy weszły w życie, gdy sprawował drugą kadencję, więc dla niego nowe przepisy liczyły się od początku jego trzeciej kadencji. Kadencja upływa gdzieś pod koniec czerwca.
(25.02.2022, 02:11)
marmi
Coś czasem czytam między wierszami jakby oczywistym było, że Tajner odchodzi z prezesa PZN po sezonie. To jest jakoś oficjalnie potwierdzone przez związek czy samego prezesa czy to plotki?
Może coś mnie ominęło...
(25.02.2022, 01:10)
Arturion
@Pawmak
Klapa kadr Dolezala i Kruczka oznaca konieczność zmian. Przynajmniej na tych dwóch stanowiskach. To chyba oczywiste.
A Kojonkoski do kobiet i jako ogólny strateg, to ne jest pomysł zły. Ale np. do konkretnej roboty z facetami to wolałbym np. Liegla, czy kogoś młodszego, ale zdolnego i ambitnego z Austrii.
(24.02.2022, 23:12)
Pawmak
Nie wiem, jakich dwóch facetów i czemu jeden sezon ma decydować, a nie ogólny dorobek trenerski (właśnie w postaci wyników), którego nie można podważyć. A plotki to plotki. Kojonkoski doświadczenie zdaje się ma z chińskimi kobietami, no ale on też sprawdzony tak naprawdę w mężczyznach, więc lepszy kandydat na następcę Vaataainena lub Doleżala, gdyby się z którymś z nich pożegnano (co nie musi nastąpić). No ale to półka najwyższa z możliwych, to fakt.
(24.02.2022, 22:18)
Kraftus
Jeśli Małysz widzi Kojonkoskiego, to już powinien do niego lecieć i złożyć propozycję, a nie czekać aż minie odpowiedni czas na start z przygotowaniami do kolejnego sezonu.
(24.02.2022, 21:59)
Arturion
@Pawmak
Ten sezon pokazał, że co najmniej DWÓCH facetów nie powinno być trenerami, przynajmniej reprezentacji Polski. Wyniki.
Chyba, że nagle wszystko odpali, ale mam wątpliwości, czy tak będzie.
(24.02.2022, 18:38)
Pawmak
Może faktycznie sam zrezygnuje, a może Rajda i Konderla wypadną nieźle w Raw Air. Trzeba kibicować, żeby przyszły lepsze wyniki, a nie, żeby jeden facet nie był trenerem...
(24.02.2022, 14:32)
Laborre
Pytanie co jeszcze musi sie wydarzyc aby Mr Kruczek odszedł ??? i jak długo jeszcze ... litości...
(24.02.2022, 12:15)
Pawmak
Jaja sobie robi po prostu ktoś, Hula oficjalnie się też szykuje do kolejnego sezonu.

Co do kadry kobiet, to ten sezon się jeszcze nie skończył, za miesiąc wszyscy będą bogatsi o resztę rezultatów. Z tym że ciekawe, czy w obecnej sytuacji odbędzie się Blue Bird... Skoczkinie na pewno mają problem z przełożeniem skoków treningowych na zawody (tak wypowiadały się na pewno Twardosz i Konderla, a co do Rajdy, to same za siebie mówią 2 pierwsze skoki treningowe z Willingen). Jest po IO, presja zdjęta, Karpiel odcięta, zobaczymy.
Ja w sondzie zaznaczyłem "nie mam pojęcia". PZN to nie jest kadra kobiet, a prezes i tak się zmieni. PZN z męskimi skoki sobie poradził przez kilkanaście lat świetnie, a kobiece najpewniej zlekceważył i późno się wziął za naprawianie. Skoczkini niesubordynowana jest jedna, ale trudno jej całkiem pozbawiać startów międzynarodowych. A trener czy jest winny, to nie wiadomo (zły nie jest, a na ile chce dalej pracować, jaki ma plan i czy możliwa jest lepsza opcja, też nie wiadomo). Coś na pewno trzeba zrobić, a co, to PZN z wiodącą rolą Małysza musi to rozkminić po sezonie i tyle (nie pod dyktat kibiców, a po analizie wszystkiego).
(24.02.2022, 11:30)
jamesbond007
@marmi Masz rację. Co do pozostania Kruczka, to krążą plotki, że po wystepach dziewczyn na IO sam złożył rezygnację na koniec sezonu, a nikt nie zamierza go błagać o pozostanie. Co do Doleżala - to Małysz na jego stanowisku chętnie widziałby Kojonkoskiego. No i mało prawdopodobne, aby kariery zakończyli jednocześnie Hula i Stoch - bo to oznaczałoby mniejszą kasę dla EVE-nementu (za seniorów, mają obecnie 5 zawodników mogących skakać w seniorach, odejście dwóch spowodowałoby, że nie byliby w stanie wystawić drużyny na MP, musieliby kogoś ściągnąć), a w konsekwencji także dla nich samych.
Zaś co do Karpiel - ma problemy nie tylko w reprezentacji, ale i w klubie (bo też zdążyła nagadać), i nawet stamtąd chcą ją wyrzucić i w ogóle usunąć ze związku, więc opcja zmiany reprezentacji akurat w jej przypadku to sensowne rozwiązanie, bo nawet w przypadku zmiany trenera w takiej sytuacji ma małe szanse na powrot do kadry.
(24.02.2022, 11:08)
marmi
Ostatnio czytałem o Kocie, że jest zmotywowany i kończyć nie zamierza. Stoch też jeszcze nie.
Jeśli i inne rewelacje niejakiego Twin Pigs mają tyle samo wspólnego z rzeczywistością, to można je między bajki włożyć. Co nie wyklucza zresztą, że pochodzą ze źródła zbliżonego do zawodniczek. Tylko to jest często taka zabawa w głuchy telefon, mocno zniekształcone w stosunku do pierwotnego źródła.
Karpiel na tyle na ile mogę powiedzieć usunięta słusznie, ale po sezonie Kruczka też należy zmienić.
Potem może Kamila wrócić i może się z nowym dogada. Taka moja, nic nie znacząca opinia.
(24.02.2022, 02:29)
Pawmak
W artykule jest podane, ile punktów w jakim sezonie zdobyły w PŚ skoczkinie (można wziąć w nawias dorobek z obecnego, bo gdyby odjąć Willingen, to byłyby 2 punkty Rajdy). Przypomnijmy, że zmiana trenera na obecnego nastąpiła PRZED sezonem 2019/2020 - i teraz porównajmy punkty Rajdy i Twardosz przed tą datą i po (nie tylko zresztą w PŚ, ale wyniki LGP też można sprawdzić, zwłaszcza Rajdy i Konderli - w LGP akurat startują i wygrywają zwykle najlepsze skoczkinie, nie jak u mężczyzn). Jest oczywiście pytanie o obniżkę formy Rajdy i Twardosz w ostatnim czasie, ale nie można popadać w amnezję (podobnie jak w przypadku wyników choćby Insama, jeśli mowa o Włochach, ale jeśli chodzi o męskie skoki, to wiele lat z polską kadrą dało wystarczające powody do szanowania - pytanie jest tylko, na ile ŁK jest w stanie wyjść na dłuższą metę z kobietami, ale na pewno nie można kontestować nic a priori; pamiętajmy też, że Karpiel w sezonie 19/20 leczyła kontuzję, więc może tak nie mąciła).
A jeśli ktoś chce się do tego odnosić, to tylko merytorycznie, a nie z jakimiś personalnymi bzdurami... My możemy zresztą tylko analizować wyniki, nie znamy się na trenerce. Może więcej zdziałałby zagraniczny trener z dobrym doświadczeniem z kobietami, o ile nie przeszkodziłaby bariera językowa - no i pytanie, z czego taki "Salomon" naleje, jeśli też 1 czy 2 skoczkinie będą mieć kłopoty.
(23.02.2022, 10:11)
Arturion
@zabasss
Nasze dziewczyny dawały przed Kruczkiem nadzieję na dobre skakanie parokrotnie. I teraz powinno z nich coś być (Tajner zapowiadał parę lat temu medal w mikście na tych IO). A nie ma. Możliwe, że Karpiel psuła atmosferę, ale Kruczek nie dał podstaw, by go jako trenera szanować.
Co do reszty w zasadzie masz racje.
(22.02.2022, 21:56)
zabasss
A kruczek to pokazał co umie w reprezentacji włoch podobny poziom co dziewczęta
(22.02.2022, 21:56)
zabasss
Prawda jest taka że nasze dziewczyny nigdy nic nie skakały. A u reszt skoczków oprócz 3 to są błyski sezonowe. Kamil pokazał na igrzyskach że dalej jest orłem 6 i 4 miejsce to są naprawdę dobre wyniki, Piotrek musi mieć bata nad sobą jak z Hornaherem bo wtedy wie że jak się nie weźmie za siebie to nie będzie spełniał się w pasji a tak to a tu wyszło a tu nie wyszło dobrze jest tak być nie może bo to do niczego dobrego nie prowadzi. A dawidowi to mam wrażenie że trenerzy wpajaja bzdury że dobry skok tylko złe warunki, lubię gościa i faktycznie co jakiś czas można by było w to uwierzyć ale jak za kazdym razem przez ileś konkursów pod rząd staje i mówi że z czucia i potwierdzenia trenerów dobry skok a ciągle 3 dziesiątka to chyba coś jest nie tak?
(22.02.2022, 21:48)
Arturion
Choć właśnie przeczytałem, że Andrzej ma sporo rodzeństwa, ale nie ma wśród nich Kingi...
(22.02.2022, 21:43)
Arturion
To raczej z . wzięte.
Małysz nie chce Doleżala.
Parę diewczyn (nie tylko Karpiel) twierdzą, że zakończą kariery, jak zostanie Kruczek.
Hula mówił, że niczego nie kończy.
Kot oficjalnie nic nie mówił, a Stoch? Wreszcie się doczekali???
A co do restauracji, to którą Kingę miałaś na myśli? Rajdę, czy Stękałę (siostrę Andrzeja)?
(22.02.2022, 21:35)
Twin Pigs
@Arturion

Kruczek zostanie na stanowisku (pozbyli się "kozła ofiarnego" w postaci Kamili Karpiel), podobnie jak Dolezal (brązowy medal Kubackiego utwierdził zarząd, że to trenerski geniusz). Nie będzie żadnych zmian.

Tajner kończy kadencję - nowym prezesem zostanie Małysz.

Wśród mężczyzn karierę kończą - Stefan Hula, Maciej Kot (brak motywacji do dalszych treningów) oraz Kamil Stoch (powiększenie rodziny - nie chce być ojcem "na pół etatu").

Wśród kobiet karierę kończą - Joanna Szwab (własny pensjonat), Magdalena Pałasz (ekspert Eurosportu) oraz Kamila Karpiel (w przypadku odrzucenia wniosku o reprezentowanie Bułgarii lub Rumunii).
(22.02.2022, 20:17)
Arturion
Ma też 4. - odejście Kruczka.
(22.02.2022, 20:03)
Twin Pigs
@igorkot58

A musi ją coś łączyć? Szuka szansy na starty, bo pod wodzą Kruczka może sobie skakać w Lotos Cupach na K-65

Kamila ma trzy opcje:

1. Bułgaria
2. Rumunia
3. Koniec kariery

Tyle w temacie.
(22.02.2022, 20:01)
igorkot58
@Twin Pigs
dalej nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie
(22.02.2022, 18:16)
Pawmak
Czyli przychylono się do opinii Konderli, że żaden trener wiele nie zrobi, jeżeli ktoś będzie to kontestował. A Karpiel kontestowała w ogóle trenera od początku, a priori. I widać, w jakim miejscu w porównaniu sprzed 3 laty jest ona, a w jakim Konderla.
Dopiero więc się okaże, ile można zdziałać bez podgryzania się.
(22.02.2022, 17:03)
Polonus
@Arturion
"Kruczka jednak raczej bym widział jako działacza".
Ja też. Bułgarskiego.
(22.02.2022, 12:04)
Arturion
A więc jednak wszystko wymysł. Ale fajny.
(21.02.2022, 22:16)
Twin Pigs
@igorkot58

Alternatyw ą jest Rumunia. Dobrze się znają z Danielą Haralambie, a im brakuje drugiej do miksta.

Tak czy siak Kamila aktualnie kombinuje co dalej. W PZN jest "spalona". Lepsza Bułgaria lub Rumunia niż koniec kariery, prawda?
(21.02.2022, 21:09)
igorkot58
@Twin Pigs

Co ją łączy z Bułgarią?
(21.02.2022, 20:54)
Arturion
Głupio więc w ogóle wyszło. Ale Kruczek powinien polecieć daleko.
(21.02.2022, 20:20)
Twin Pigs
@Arturion

Ze źródła bliskiego zawodniczkom. Większość swoją dalszą przygodę ze skokami uzależnia od pozostania (lub nie) Kruczka na stanowisku.

Za Kruczkiem murem stoi Nicole, ale czeka ją "urlop" macierzyński.

Kinga Rajda i Ania Twardosz nie wypowiadają się oficjalnie, bo spotkałoby je to samo, co Kamilę. Mają już szczerze dość braku postępów i apodyktycznej postawy Łukasza Kruczka.

Kamila rozważa różne opcje. Niestety oprócz zmiany reprezentacji możliwe jest zakończenie kariery ...
(21.02.2022, 20:08)
Arturion
@Twin Pigs
A skąd informacje?
(21.02.2022, 18:59)
Arturion
Karpiel odsunięta słusznie. Ale Kruczek powinien wylecieć, bo się po prostu nie nadaje. Mentalnie najwyraźniej też.
(21.02.2022, 18:35)
Laborre
Czyli należy to czytac że winni slabych wyników ponieśli konsekwencje i teraz to już będzie tylko lepiej ...kpina.. znaczy sie morda w kubeł bo wylecisz... nie dośc że przez Tajnerowski widzimisie jesteśmy daleko w tyle ze skokami kobiet to teraz taka piaskownica... żal na to patrzeć .. ciiekawe co musi sie stac aby Kruczkowi znaleźli inną cieplutką posadkę...
(21.02.2022, 13:53)
Zimosport
Jak się nie dostosowuje do zasad to niech cierpi. Dobrze ze ja uciszyli. Trener Kruczek bedzie miał spokojniejsza amtosfere do pracy.
(21.02.2022, 12:40)
Wojtekk
Szkoda, mam nadzieję jednak że Kamila nie zostanie żeńską kopią Mateusza Rutkowskiego.
(21.02.2022, 12:06)
Skokownik
Cóż, Kamila zaliczyła zjazd, bo zamiast trenować, to gwiazdorzy w studiu TVN.
(21.02.2022, 10:03)
SZCZUPAK1957
Jak długo będzie RODZINO TOWARZYSKI UKŁAD w PZN - tonasze SKOKI KOBIET BĘDĄ LEŻAŁY NA ŁOPATKACH - Dla Mnie Trener KRUCZEK to był TOTALNY BŁĄD - Trzeba było zostawić MATUSIAKA i były by SKOKI NASZYCH DZIEWCZYN WYGLĄDAŁY INACZEJ .
W POLSKIM ZWIĄZXKU NARCIARSKIM MUSI NASTĄPIĆ PERSONALNE TRZĘSIENIE ZIEMI i NALEŻY DO TEGO DOPROWADZIĆ - TYLKO NOWE WŁADZE PZN MOGĄ DOPROWADZIĆ DO SUKCESÓW W POLSKIM NARCIARSTWIE KOBIET i MĘZCZYZN - NIE MOZE TAM BYC MAŁYSZA KRUCZKA TAJNERA KOTA i INNYCH .
POWIEDZIANA PRAWDA PRZEZ KAMILĘ BOLI WIELKICH DZIAŁACZY - PZN - TAKIE JEST MOJE STWIERDZENIE - POZDRAWIAM TYPERKI I TYPERÓW .
(21.02.2022, 05:09)
Arturion
Kruczka jednak raczej bym widział jako działacza.
(20.02.2022, 23:46)
nolaan
Skoki kobiet w PL potrzebują resetu i z całym szacunkiem do Kruczka, ale to on powinien wrócić do szkolenia w klubie. To nie jest zły trener, ale z kobietami sobie nie poradził.

Poza uzupełnianiem oczywistych braków, PZN powinien już teraz zacząć robić to, co inne kraje robiły gdy panie skakać zaczynały, w ten sposób "może" za 5 lat wrócimy na mapę skoków kobiet. W przeciwnym razie nic się nie zmieni.
(20.02.2022, 23:42)
Arturion
A co do Bułgarów, to ich na Lotosie wystartowała spora grupa (w młodych kategoriach), więc Zografski nie jest już sam.
(20.02.2022, 23:19)
Arturion
Tymczasem na Lotosie:
1. Karpiel
2. Twardosz
3. Szwab
4. Kil
Tajner, Słowik i reszta niżej.
(20.02.2022, 23:18)
Twin Pigs
Joanna Szwab kończy karierę i planuje prowadzić własny pensjonat.

Magdalena Pałasz jest ekspertem Eurosportu.

Kamila Karpiel jest blisko porozumienia z Bułgarskim Związkiem Narciarskim. Rozmawiała w tej sprawie również z Vladimirem Zografskim.

Kinga i Andrzej Stękałowie po cichu rozkręcają restaurację w Zakopanem.

Nicole i Kacper Juroszkowie oczekują pierwszego dziecka w październiku. Kacper potwierdza, że Nicole czuje się dobrze - jednak najbliższy sezon będzie musiała odpuścić.
(20.02.2022, 22:00)
Arturion
A co do punktów w tym sezonie, to wiemy, jak było. Gdyby tam wysłać jeszcze parę zawodniczek, też punkty by zdobyły. I po prawdzie, należało - punkty PŚ piechotą nie chodzą... ;-)
(20.02.2022, 21:58)
Arturion
Kruczka też.
(20.02.2022, 21:56)
jakubbruno
Odsunąć to powinni Kruczka
(20.02.2022, 21:25)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Kara dla Kamili Karpiel
Kara dla Kamili Karpiel

Kara dla Kamili Karpiel

Kalendarium
Andraz Pograjc
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
30 września 2022 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 października 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 października 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 października 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
15:30
Eurosport 1 Courchevel, Letnie Grand Prix, Francja
1.10.2022
15:30
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
LIVE
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na początku PŚ?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł Wąsek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich