Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K

Mariia Jakowlewa wygrała konkurs Pucharu Kontynentalnego w chińskim Zhangjikou na skoczni normalnej. Rosjanka uzyskała 86 i 98,5 metra.

To wła¶nie ten drugi skok dał jej zwycięstwo, gdyż po pierwszej serii zajmowała drug± pozycję z 2,8 punktu straty do Xueyao Li.

Drugie miejsce zajęła także Rosjanka - Diana Toropczenowa (89 i 91,5 metra), a na trzecim miejscu sklasyfikowana została Carina Vogt (85,5 i 97 metrów).

Liderka po 1. serii Xueyao Li, w drugiej serii uzyskała 85 metrów, ale niestety została zdyskwalifikowana i spadła aż na 13. miejsce zachowuj±c notę za jeden skok.
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mariia Iakovleva Rosja 86.0 98.5 189.4
2 Diana Toropchenova Rosja 89.0 91.5 184.2
3 Carina Vogt Niemcy 85.5 97.0 183.5
4 Bing Dong Chiny 88.0 88.5 178.9
5 Qingyue Peng Chiny 92.0 94.5 175.8
6 Pia Lilian Kuebler Niemcy 84.0 84.0 160.9
7 Anezka Indrackova Czechy 84.0 88.0 158.9
8 Aleksandra Barantceva Rosja 73.5 81.0 131.1
9 Liangyao Wang Chiny 78.0 76.5 131.0
10 Veronika Jencova Czechy 77.0 84.5 127.5
11 Andreea Diana Trambitas Rumunia 76.5 78.5 121.5
12 Ping Zeng Chiny 72.5 77.0 112.8
13 Xueyao Li Chiny 91.0 DSQ 92.1
14 Xiaotong Ni Chiny 64.0 72.5 83.4
15 Birun Shao Chiny 63.5 68.5 80.6
16 Qiurong Li Chiny 61.0 59.5 50.4

klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
Paw245 Rycerz Boga Avengers
A ja nie mam w ogóle zawodów z Chin, ani z Polski i Norwegii na typerze i nie mogę nic zmienić.
(04.12.2021, 14:16)
Paw245 Rycerz Boga Avengers
Moj± ulubion± zawodniczkę zdyskwalifikowali oj ja im tam dam, a ja miałem kiedy¶ problem że certyfikat strony się skończył, podatki zapłacili¶cie, mam takie wrażenie że to wszystko ELSA zrobiła
lub Łydka Grubasa.
(04.12.2021, 14:12)
Laborre
Typuj±c w ciemno postawiłem na Marysię i Katarine miałem na trzeciem miejscu + jedna Chinka i było 300 pkt ale cosik mnie podkusiło i wczoraj zmieniłem wyniki - miałbym 50 pkt - jak rano zobaczyłem wyniki to tak sie zdenerwowałem że aż serwer padł ;-)
... a tak co do anulowania wyników to w tej sytuacji sobota jak najbardzej się zgadza ale czy nie równie sprawiedliwie byłoby otworzyć teraz możłiwo¶ć nowego typowania na niedzielę???
(04.12.2021, 14:10)
Ads
Szkoda, że typer przepadł :((
(04.12.2021, 13:46)
Stawy
@jb: została zdyskwalifikowana w drugim skoku
(04.12.2021, 13:23)
jb
Może kto¶ wyja¶nić, o co chodziło z drugim skokiem Xueyao Li? W oficjalnych wynikach figuruje, że nie dostała za niego żadnych punktów (nawet nie 0 punktów), tak, jakby w ogóle nie skoczyła - ale odległo¶ć jest podana. W ogóle jej nie ocenili? Ale to wtedy na tym straciła, bo przy przyznanych punktach byłaby gdzie¶ na 8. miejscu.
(04.12.2021, 13:18)
Tomaszj
Szkoda, bo rano zd±żyłem dodać typy na dzisiejsze i jutrzejsze konkursy. A dopiero zaczynam przygodę z typerem
(04.12.2021, 13:07)
Andrzej1985
Proszę próbować odzyskać dane z typera.
Powodzenia!
(04.12.2021, 13:01)
Stawy
Nic na ten weekend nie typujcie. Je¶li nie odzyskamy starych typowań będzie wszystko odwołane w ten weekend.
(04.12.2021, 12:48)
marmi
My¶lę, że jak kto¶ drugi raz typował to powinno się liczyć póĽniejsze, tak samo jakby kto¶ zmienił zdanie i poprawiał.
To pod warunkiem, że typowania będ± odtworzone oczywi¶cie :)
(04.12.2021, 12:46)
payeti
no jak dostępne przecież pisz±,że im zbiknęły typowania
(04.12.2021, 12:41)
Chusto
@Stawy
Wyniki typera z pierwszego konkursu Pucharu Kontynentalnego kobiet s± dostępne?
(04.12.2021, 12:37)
payeti
powinno być ke¶li drugi raz to zaliczamy wyĽszy wynik
(04.12.2021, 12:35)
Pawmak
A jakby kto¶ drugi raz wytypował, to które się będzie liczyć w przypadku odzyskania? ;P
(04.12.2021, 12:26)
Stawy
Typer może się uda, ale nie wiem czy na pewno. Je¶li nie odzyskamy to weekendowe anulujemy żeby było równo dla wszystkich.
(04.12.2021, 11:48)
Stawy
Artykuły odtworzyli¶my, ale komentarze zniknęły
(04.12.2021, 11:47)
marmi
Ojoj a co tu się stało...
Widzę, że artykuły chyba wszystkie s±, choć bez komentarzy. Trudno, trochę się naprodukowałem, ale awarie się zdarzaj± :)
Natomiast ciekawe co będzie z typerem. Ja np. typowałem wcze¶niej wszystko poza jutrzejszym COC K. Teraz więc to zatypowałem i jest, pozostałych za¶ nie ma. Pytanie czy typować "na wszelki wypadek" czy nie?
Moim zdaniem nie, a je¶li nie uda się przywrócić danych to anulować te konkursy...
(04.12.2021, 11:29)
Kaz123 Apostoł Typera
#UwolnićTypera
(04.12.2021, 11:14)
Paw245 Rycerz Boga Avengers
Już jest lepiej, ale nie ma jeszcze typera.
(04.12.2021, 11:13)
flam
w klasyfikacji generalnej PK Kobiet jest troszeczkę zła flaga obok zawodów w Zhangjiakou. Niemniej Chile i Chiny s± obok siebie w słowniku, więc mogło się zdarzyć :)
(04.12.2021, 11:10)