Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
19.09.2021, godz. 09:15
Villach HS-0
FIS Cup K

Sina Arnet zdeklasowała rywalki w drugim konkursie FIS Cup w Einsiedeln. Szwajcarka poleciała na 110 i 106 metrów i o ponad 20 punktów wyprzedziła Julię Muehlbacher (106,5 i 106 m). Na trzecim stopniu podium stanęła Josephine Laue (101 i 111 m).

W czołówce znalazły się też Rea Kindlimann, Emely Torazza i Michelle Goebel.

W pierwszej serii po skoku na 84,5 metra Ping Zeng miała groĽnie wygl±daj±cy upadek. Ostatecznie mimo jednego skoku uplasowała się na 21. pozycji.

W klasyfikacji generalnej mamy zmianę liderki. Julia Muehlbacher zmieniła Bing Dong. Austriaczka ma w tej chwili 320 punktów. Na trzecie miejsce awansowała podwójna triumfatorka z Einsiedeln - Sina Arnet (236 punktów). Kolejne zawody w Ljubnie za tydzień.
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sina Arnet Szwajcaria 110.0 106.0 235.0
2 Julia Muehlbacher Austria 106.5 106.0 214.2
3 Josephin Laue Niemcy 101.0 111.0 205.9
4 Rea Kindlimann Szwajcaria 98.0 96.5 204.6
5 Emely Torazza Szwajcaria 95.5 97.0 194.6
6 Michelle Goebel Niemcy 91.0 100.5 191.2
7 Camilla Henni Comazzi Włochy 97.5 93.0 184.7
8 Pia Lilian Kuebler Niemcy 101.0 93.5 179.8
9 Annika Belshaw USA 93.5 80.5 169.0
10 Martina Ambrosi Włochy 90.5 90.5 162.5
11 Lia Boehme Niemcy 86.5 87.5 152.0
12 Asia Marcato Włochy 83.5 84.5 148.9
13 Qiurong Li Chiny 89.0 87.5 148.6
14 Martina Zanitzer Włochy 86.5 84.5 138.5
15 Noelia Vuerich Włochy 85.5 81.5 125.6
16 Josie Johnson USA 78.5 78.5 112.1
17 Cara Larson USA 75.5 76.5 109.6
18 Samantha Macuga USA 73.0 77.0 106.3
19 Estella Hassrick USA 65.0 64.5 76.5
20 Rachael Haerter USA 63.0 69.0 66.6
21 Ping Zeng Chiny 84.5   42.4
22 Macey Olden USA 53.0 57.0 27.6
klasyfikacja generalna FIS Cup kobiet »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
Admin
Moderacja
Moderacja
Ha looo
(07.09.2021, 14:32)
Paw245 Rycerz Boga Avengers
Ty Adminia naucz się w Zmieny Na Ziemi Pl. pisać o czym¶, a nie te durnoty piszesz i jak cię inny skre¶lej± w komentarzach i z ciebie taki legandarny redaktor HA HA HA, a żadnej kasy tobie nie dam na ten portal żebym co¶ mógł napisać i wszystkim co srej± w gacie komentatorom daję w łapki dół.
(03.09.2021, 17:46)
Admin
Arturion jezeli to twój kolega to jestes zwykłym smieecoem
Typ przekroczył granice wyzywajac zawodniczki
(03.09.2021, 16:41)
Admin
Halooo moderacja
Mozna
Usunac
Posty
N ie na temat
ZwłasZcza karygodne wpisy rycerza boga
(03.09.2021, 16:40)
Arturion
@M
Trolla @Hej lubię, bo jest kompletnie przewidywalny i... nigdy się nie poddaje. :-)))
(02.09.2021, 20:39)
Arturion
@Paw245
No i jak Cię nie lubić? ;-)
Niczego nie kupuję, bo jaja wiejskie mam na Podlasiu od ręk±. Dobrze, że ta tr±ba sama znikła.
(02.09.2021, 20:38)
Pawmak
Elsa to inaczej Spot, w innym serwisie jeszcze inne nicki, bynajmniej nie kobieta ;)
(01.09.2021, 19:34)
Ads
@Paw245 Rycerz Boga Avengers

Marchewkę hodujesz? Pozdrawiam!
(01.09.2021, 16:23)
Paw245 Rycerz Boga Avengers
Arturion gdzie byłe¶ tyle czasu, też pewnie cię zablokowali, a wysłać mogę jajka bo sprzedaję nie kurę, a ogórki i arbuzy w tym roku mi nie wyszły, a w Kazachstanie ma się pojawić podobno tylko 40 Skoczów, a my¶lałem że jeszcze gorzej będzie, bo szła na mnie tr±ba powietrzna ale znikła i nic nie zniszczyła mam zdjęcia mogę wysłać i pokażać mam jeszcze ziemniaki, buraczki i marchewkę.
(01.09.2021, 14:59)
M
No i Polonus oczywi¶cie
(01.09.2021, 12:05)
M
Największy troll to Hej.
(01.09.2021, 12:04)
Arturion
A co do trolli, to s± tu trolle, które s± konsekwentne i jako¶ tam zostały zaakceptowane. Paw245 dla mnie jest sympatyczny w swej konsekwencji [chociaż kury nie wysłał... ;-) ]
Elsa jest trollem zaczepnym i tyle. Na s±siednim portalu też nie za sympatyczna. ;-)
(01.09.2021, 01:13)
Arturion
Sina Arnet to będzie naprawdę kto¶ w skokach. Wspomnicie moje słowa.
(01.09.2021, 01:04)
Elsa
Hejt i nienawisc
Jeszcze zanim cos napisalaam
(30.08.2021, 12:20)
Elsa
Jestem idiotk±
(29.08.2021, 22:35)
Paw245 Rycerz Boga Avengers
ELSA a ty Tyle ile masz nicków, te podaj się za jeden nick, ale nie jeste¶ trollem, a to jest mój cały jeden nick więc się odwal, to jest mój ostatni komentarz w kierunku do ciebie, bo chcesz tylko jedno zrobić mnie zdenerwować i żeby mnie zablokowali, to jest twój plan.
(29.08.2021, 20:52)
Tyle
Paw245 Rycerz Boga Avengers27.08.2021, 12:43
One naprawdę s± ku... już zza młodu i jak tu obstawiać typera.
(29.08.2021, 19:27)
Tyle
Jak jej nie cierpię tej Pagnier, miała być na pierwszym miejscu Clair i Seto, a ona na czwartym, tak bym miał 180pkt, a tak tylko 50pkt i jak tu typować. - Rycerz pawia

Hejt i nienawisc.
(29.08.2021, 19:25)
Elsa
Rycerz pawia po co odbijasz pileczke, pisalam ustal jedna nazwe. Naucz sie tez po polsku pisac. I jeszcze meczysz jakims typerem, to pomysl o terapii od hazardu, gdzie hest moderacja, nie pozwole zadnym samcom na stalking!
(29.08.2021, 19:15)
Paw245 Rycerz Boga Avengers
ELSA oszołom to ty i naucz się pisać po Polsku gdzie masz ł i ó oraz ż, a tak w ogóle to kto będzie Fis Cup Słowenii na pewno Słoweńcy, a dalej to kto, Austriacy będ± czy nie.
(29.08.2021, 18:19)
Elsa