Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

52 panie i 54 panów stanie na starcie zawodów Letniej Grand Prix w Wiśle. Początek rywalizacji na obiekcie im. Adama Małysza już jutro!

Na liście startowej treningów i kwalifikacji pań znalazły się 52 zawodniczki, spośród których wszystkie mają już za sobą starty w Pucharze Świata czy mistrzostwach świata. Nie zabrakło prawdziwych gwiazd - z Niką Kriznar, Sarą Takanashi, Maritą Kramer, Danielą Iraschko-Stolz, Kathariną Althaus, Spelą Rogelj czy Juliane Seyfarth.

W Wiśle wystąpią także cztery reprezentantki Polski - listę otwiera Nicole Konderla, później na rozbiegu pojawią się Joanna Szwab, Wiktoria Przybyła i Anna Twardosz.

Zawodnika debiutującego w zawodach najwyższej rangi mamy natomiast wśród panów - to Bendik Jakobsen Heggli z Norwegii; w Pucharze Świata nie oglądaliśmy także Jana Bombka, który jednak ma za sobą starty w Grand Prix. Wśród zagranicznych gwiazd zgłoszonych do rywalizacji znaleźli się m.in. Markus Eisenbichler, Karl Geiger, Anze Lanisek, Peter Prevc, Severin Freund, Timi Zajc i Andreas Wellinger.

Ci skoczkowie będą musieli jednak zmierzyć się z silną polską ekipą, na którą składają się Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek, Maciej Kot, Stefan Hula, Tomasz Pilch i Jarosław Krzak.

Letnia Grand Prix Wisła
15 lipca 2021 (czwartek)
19:00odprawa techniczna (kobiety)
20:00odprawa techniczna (mężczyźni)
16 lipca 2021 (piątek)
11:00oficjalny trening (kobiety, dwie serie)
13:00kwalifikacje (kobiety)
15:30oficjalny trening (mężczyźni, dwie serie)
17:30kwalifikacje (mężczyźni)
17 lipca 2021 (sobota)
12:00seria próbna (kobiety)
13:00konkurs indywidualny (kobiety)
16:30seria próbna (mężczyźni)
17:35konkurs indywidualny (mężczyźni)
18 lipca 2021 (niedziela)
11:45kwalifikacje (kobiety)
13:00konkurs indywidualny (kobiety)
16:15kwalifikacje (mężczyźni)
17:35konkurs indywidualny (mężczyźni)
Panie i panowie wezmą udział w konkursach indywidualnych, zaplanowanych na sobotę i niedzielę. W piątek czekają ich z kolei oficjalne treningi i kwalifikacje.
Lista startowa - kobiety
zawodnikkraj
1Nicole KonderlaPolska
2Karoline Bjerke SkatvedtNorwegia
3Alexandria LoutittKanada
4Delia Anamaria FoleaRumunia
5Joanna SzwabPolska
6Natalie EilersKanada
7Alexandra KustovaRosja
8Logan SankeyUSA
9Veronika JencovaCzechy
10Alessia Mitu-CoscaRumunia
11Nicole MaurerKanada
12Tetyana PylypchukUkraina
13Karoline RoestadNorwegia
14Wiktoria PrzybyłaPolska
15Nina LussiUSA
16Oceane Avocat GrosFrancja
17Abigail StrateKanada
18Anna ShpynevaRosja
19Anna TwardoszPolska
20Pauline HesslerNiemcy
21Daniela Vasilica HaralambieRumunia
22Jenny RautionahoFinlandia
23Kristina ProkopievaRosja
24Klara UlrichovaCzechy
25Selina FreitagNiemcy
26Katra KomarSłowenia
27Irma MakhiniaRosja
28Julia KykkänenFinlandia
29Kaori IwabuchiJaponia
30Yuka SetoJaponia
31Jessica MalsinerWłochy
32Juliane SeyfarthNiemcy
33Eva PinkelnigAustria
34Luisa GoerlichNiemcy
35Lara MalsinerWłochy
36Sofia TikhonovaRosja
37Jerneja BreclSłowenia
38Josephine PagnierFrancja
39Lisa EderAustria
40Spela RogeljSłowenia
41Julia ClairFrancja
42Anna RupprechtNiemcy
43Ursa BogatajSłowenia
44Yuki ItoJaponia
45Sophie SorschagAustria
46Nozomi MaruyamaJaponia
47Katharina AlthausNiemcy
48Ema KlinecSłowenia
49Daniela Iraschko-StolzAustria
50Marita KramerAustria
51Sara TakanashiJaponia
52Nika KriznarSłowenia
Lista startowa - mężczyźni
zawodnikkraj
1Jarosław KrzakPolska
2Andreas WellingerNiemcy
3Sergey TkachenkoKazachstan
4Sondre RingenNorwegia
5Valentin FoubertFrancja
6Filip SakalaCzechy
7Arttu PohjolaFinlandia
8Stephan LeyheNiemcy
9Sandro HauswirthSzwajcaria
10Mathis ContamineFrancja
11Bendik Jakobsen HeggliNorwegia
12Marco WoergoetterAustria
13Andreas Granerud BuskumNorwegia
14Vitaliy KalinichenkoUkraina
15Andrei FeldoreanRumunia
16Mikhail MaksimochkinRosja
17Kevin MaltsevEstonia
18Jan BombekSłowenia
19Tomasz PilchPolska
20Cestmir KozisekCzechy
21Stefan HulaPolska
22Viktor PolasekCzechy
23Danil SadreevRosja
24Timon-Pascal KahoferAustria
25Maximilian SteinerAustria
26Ulrich WohlgenanntAustria
27Maciej KotPolska
28Roman Sergeevich TrofimovRosja
29Vladimir ZografskiBułgaria
30Niko KytosahoFinlandia
31Manuel FettnerAustria
32Tilen BartolSłowenia
33Timi ZajcSłowenia
34Paweł WąsekPolska
35Artti AigroEstonia
36Markus SchiffnerAustria
37Aleksander ZniszczołPolska
38Jan HoerlAustria
39Antti AaltoFinlandia
40Klemens MurańkaPolska
41Constantin SchmidNiemcy
42Severin FreundNiemcy
43Mikhail NazarovRosja
44Jakub WolnyPolska
45Gregor DeschwandenSzwajcaria
46Ziga JelarSłowenia
47Peter PrevcSłowenia
48Andrzej StękałaPolska
49Anze LanisekSłowenia
50Dawid KubackiPolska
51Piotr ŻyłaPolska
52Karl GeigerNiemcy
53Kamil StochPolska
54Markus EisenbichlerNiemcy
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
Pawmak
A propos wzmianki o debiutantach - także Feldorean (chociaż był na MŚ) nie był nigdy wcześniej powołany na PŚ ani LGP.
(21.07.2021, 21:34)
fan skoków i żużla 886
będzie naszych 11 albo 12 w konkursie (nie licząc DSQ lub DNS jak będzie) rywali takich mocnych do wyeliminowania nie ma ale coś czuję że 11 wejdzie i wyleci Krzak
(16.07.2021, 08:39)
witam73
8 naszych pewnych w Konkursie mam nadzieje że będzie więcej
(16.07.2021, 00:04)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Wisła: Jutro zaczynamy, 52 panie i 54 panów na starcie
LGP Wisła: Jutro zaczynamy, 52 panie i 54 panów na starcie

LGP Wisła: Jutro zaczynamy, 52 panie i 54 panów na starcie

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich