Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 15:30
Hinzenbach HS-90
LGP

Andreas Schuler i Mika Schwann wygrywali treningi na skoczni w Kuopio przed zawodami letniego FIS Cupu.

Na skoczni w Kuopio trenowali także panowie. Pierwsz± serię treningow± wygrał Andreas Schuler (101,5 metra) pokonuj±ce Austriaków Leitnera i Schwanna. Najlepszy z Polaków - Kacper Juroszek - zaj±ł 10. miejsce z wynikiem 87 metrów.

W drugiej próbie najlepszy był Mika Schwann (104,5 metra), który wyprzedził Jo Roemme Mellingsaetera z Norwegii (103 m) i Clemensa Leitnera (101,5 m). Schuler zaj±ł 4. miejsce (98,5 m). Mateusz Gruszka był dziewi±ty.
Wyniki 1 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Andreas Schuler Szwajcaria 101.5 69.3
2 Clemens Leitner Austria 99.5 60.0
3 Mika Schwann Austria 105.0 59.3
4 Alex Insam Włochy 94.0 54.2
5 Markus Rupitsch Austria 98.5 52.9
6 Giovanni Bresadola Włochy 90.0 50.3
7 Stefan Rainer Austria 93.0 47.5
8 Markus Mueller Austria 94.0 45.9
9 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 91.0 44.7
10 Kacper Juroszek Polska 87.0 38.9
11 Francesco Cecon Włochy 86.0 36.9
12 Rikuta Watanabe Japonia 79.0 34.2
13 Soelve Jokerud Strand Norwegia 80.5 27.6
14 Shinnosuke Fujita Japonia 74.5 21.7
15 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 81.5 21.1
16 Thomas Lackner Austria 74.5 20.8
17 Yanick Wasser Szwajcaria 79.0 18.0
18 Lars Kindlimann Szwajcaria 76.5 17.8
19 Andreas Varsi Breivik Norwegia 77.5 16.6
20 Andrea Campregher Włochy 72.0 16.0
21 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 77.5 14.6
22 Iver Olaussen Norwegia 66.5 8.1
23 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 67.5 7.0
24 Ylxin Lyu Chiny 69.0 6.1
25 Simen Aasen Markeng Norwegia 70.5 4.3
26 Muhammet Ali Bedir Turcja 69.0 3.5
27 Zhe Chen Chiny 65.5 2.0
28 Weijie Zhen Chiny 64.5 1.2
29 Adam Niżnik Polska 72.5 0.3
30 Xuyu Huang Chiny 56.5 0.0
  Jingtao Hu Chiny 52.0 0.0
  Rui Wang Chiny 58.5 0.0
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 57.5 0.0
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 62.5 0.0
  Jonas Viken Norwegia 52.5 0.0
  Muhammed Munir Gungen Turcja 58.5 0.0
  Xin Liu Chiny 60.0 0.0
  Honglin Zhu Chiny 57.0 0.0
  Vilho Palosaari Finlandia 53.5 0.0
  Qihang Cui Chiny 52.5 0.0
  Chuan Zhao Chiny 61.5 0.0
  Karel Rammo Estonia 67.0 0.0
  Tuomas Kinnunen Finlandia 51.5 0.0
  Markkus Alter Estonia 52.5 0.0
  Qiwu Song Chiny 61.5 0.0
  Szymon Zapotoczny Polska 62.5 0.0
  Kasperi Valto Finlandia 65.5 0.0
  Klemens Joniak Polska 59.5 0.0
  Jan Habdas Polska 67.5 0.0
  Arkadiusz Jojko Polska 64.0 0.0
  Xiaoyang Zhou Chiny 67.0 0.0
  Mateusz Gruszka Polska 66.0 0.0
Wyniki 2 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Mika Schwann Austria 104.5 71.2
2 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 103.0 65.2
3 Clemens Leitner Austria 101.5 64.4
4 Andreas Schuler Szwajcaria 98.5 62.5
5 Stefan Rainer Austria 101.0 59.4
6 Markus Rupitsch Austria 95.5 57.7
7 Iver Olaussen Norwegia 97.5 54.8
8 Alex Insam Włochy 93.5 52.6
9 Mateusz Gruszka Polska 96.0 48.9
10 Rikuta Watanabe Japonia 89.5 47.5
11 Soelve Jokerud Strand Norwegia 89.5 45.3
12 Markus Mueller Austria 94.5 44.7
13 Andreas Varsi Breivik Norwegia 93.0 43.3
14 Kacper Juroszek Polska 86.5 41.3
15 Ylxin Lyu Chiny 92.5 40.7
16 Shinnosuke Fujita Japonia 86.0 40.2
17 Giovanni Bresadola Włochy 89.0 39.2
18 Adam Niżnik Polska 89.5 38.4
19 Francesco Cecon Włochy 85.5 35.3
20 Jan Habdas Polska 80.0 22.1
21 Szymon Zapotoczny Polska 81.0 20.9
22 Xiaoyang Zhou Chiny 76.0 18.4
23 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 77.0 17.3
24 Arkadiusz Jojko Polska 79.0 16.4
25 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 76.5 15.8
26 Tuomas Kinnunen Finlandia 79.5 14.0
27 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 75.5 13.0
28 Kasperi Valto Finlandia 75.5 12.4
29 Lars Kindlimann Szwajcaria 74.0 10.7
30 Vilho Palosaari Finlandia 75.0 8.4
31 Chuan Zhao Chiny 73.5 6.3
32 Andrea Campregher Włochy 71.5 6.1
33 Jonas Viken Norwegia 72.0 3.9
34 Thomas Lackner Austria 69.0 3.1
35 Daniel Andrei Cacina Rumunia 62.0 2.0
36 Rui Wang Chiny 56.0 0.0
  Muhammet Ali Bedir Turcja 66.0 0.0
  Zhe Chen Chiny 60.5 0.0
  Muhammed Munir Gungen Turcja 60.5 0.0
  Simen Aasen Markeng Norwegia 57.5 0.0
  Xin Liu Chiny 56.0 0.0
  Honglin Zhu Chiny 54.0 0.0
  Yanick Wasser Szwajcaria 65.0 0.0
  Qihang Cui Chiny 52.5 0.0
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 66.5 0.0
  Karel Rammo Estonia 70.5 0.0
  Markkus Alter Estonia 58.5 0.0
  Weijie Zhen Chiny 56.5 0.0
  Qiwu Song Chiny 65.0 0.0
  Klemens Joniak Polska 63.5 0.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Schuller i Schwann najdalej na treningach
FIS Cup: Schuller i Schwann najdalej na treningach

FIS Cup: Schuller i Schwann najdalej na treningach

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
08:20
FIS Cup Lahti
09:00
FIS Cup Lahti
09:45
FIS Cup Lahti
10:30
CoC Klingenthal
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich