Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
30
31
sierpień 2021
Najbliższe zawody
06.08.2021, godz. 18:00
Courchevel HS-135
LGP K

35 pań i 67 panów stanie na starcie dwudniowych zawodów FIS Cup organizowanych przez chińską federację w fińskim Kuopio. Nie brakuje debiutantów, a także reprezentantów Polski...

Zawody nie należą do najsilniej obsadzonych, jednak na liście startowej znalazło się sporo nazwisk mniej lub bardziej znanych z Pucharu Świata czy mistrzostw świata juniorów. W przypadku rywalizacji pań w Kuopio wystąpią m.in. Vanessa Moharitsch, Susanna Forsstroem, Guylim Park, Julia Muehlbacher, Astrid Norstedt, Hannah Wiegele, Julia Tervahartiala, Andreea Diana Trambitas czy Maria Jakowlewa.

Sytuacja wygląda lepiej u panów - wystartują m.in. Alex Insam, Andreas Schuler, Jarkko Määttä, David Siegel, Thomas Lackner, Giovanni Bresadola, Francesco Cecon, Andreas Alamommo, Moritz Baer, Eetu Nousiainen, Philipp Raimund, Heung Chul Choi, Fatih Arda Ipcioglu, Stefan Rainer i Markus Rupitsch.

Do Finlandii udała się grupa reprezentantów Polski. W zawodach pań zobaczymy Kamilę Karpiel, Polę Bełtowską i Natalię Słowik; w konkursach panów - Szymona Zapotocznego, Klemensa Joniaka, Jana Habdasa, Arkadiusza Jojko, Adama Niżnika i Mateusza Gruszkę.

Było o znanych nazwiskach, warto też przyjrzeć się skoczkom debiutującym w FIS Cup. W zawodach pań tego zaszczytu dostąpią Julia Aikia, Tamara Mesikova, Alva Thors, Kurumi Ichinohe i Sofia Mattila; u panów pierwszy raz o punkty FIS Cup powalczy natomiast Jonas Viken.

Konkursy FIS Cup zaplanowano na czwartek i piątek, natomiast w sobotę i niedzielę w Kuopio odbędą się zawody Pucharu Kontynentalnego - w dużej części lista zawodników będzie taka sama.
FIS Cup Kuopio
15 lipca 2021 (czwartek)
7:00odprawa techniczna (kobiety, mężczyźni)
8:00oficjalny trening (HS-100, kobiety, dwie serie)
11:00oficjalny trening (HS-100, mężczyźni, dwie serie)
14:00seria próbna (HS-100, kobiety)
15:00konkurs indywidualny (HS-100, kobiety)
17:30seria próbna (HS-100, mężczyźni)
18:30konkurs indywidualny (HS-100, mężczyźni)
16 lipca 2021 (piątek)
8:00seria próbna (HS-100, kobiety)
9:00konkurs indywidualny (HS-100, kobiety)
16:00oficjalny trening (HS-127, mężczyźni, jedna seria)
17:00seria próbna (HS-127, mężczyźni)
18:00konkurs indywidualny (HS-127, mężczyźni)
Lista startowa - mężczyźni
zawodnikkraj
1Xuyu HuangChiny
2Jingtao HuChiny
3Alex InsamWłochy
4Soelve Jokerud StrandNorwegia
5Andreas SchulerSzwajcaria
6Jarkko MäättäFinlandia
7David SiegelNiemcy
8Rui WangChiny
9Rikuta WatanabeJaponia
10Andrea CampregherWłochy
11Eetu MerilainenFinlandia
12Daniel Andrei CacinaRumunia
13Iver OlaussenNorwegia
14Thomas LacknerAustria
15Giovanni BresadolaWłochy
16Kacper JuroszekPolska
17Henri KaviloFinlandia
18Markus KaguEstonia
19Muhammet Ali BedirTurcja
20Nicolae Sorin MitrofanRumunia
21Mihnea Alexandru SpulberRumunia
22Kilian MaerklNiemcy
23Zhe ChenChiny
24Adrian SellNiemcy
25Jonas VikenNorwegia
26Shinnosuke FujitaJaponia
27Francesco CeconWłochy
28Muhammed Munir GungenTurcja
29Simen Aasen MarkengNorwegia
30Xin LiuChiny
31Andreas AlamommoFinlandia
32Kalle HeikkinenFinlandia
33Moritz BaerNiemcy
34Andreas Varsi BreivikNorwegia
35Jo Roemme MellingsaeterNorwegia
36Clemens LeitnerAustria
37Honglin ZhuChiny
38Yanick WasserSzwajcaria
39Vilho PalosaariFinlandia
40Eetu NousiainenFinlandia
41Lars KindlimannSzwajcaria
42Muhammet Irfan CintimarTurcja
43Philipp RaimundNiemcy
44Heung Chul ChoiKorea Pd.
45Qihang CuiChiny
46Fatih Arda IpciogluTurcja
47Chuan ZhaoChiny
48Karel RammoEstonia
49Tomas KuismaFinlandia
50Tuomas KinnunenFinlandia
51Markkus AlterEstonia
52Ylxin LyuChiny
53Weijie ZhenChiny
54Qiwu SongChiny
55Szymon ZapotocznyPolska
56Kasperi ValtoFinlandia
57Klemens JoniakPolska
58Jan HabdasPolska
59Arkadiusz JojkoPolska
60Xiaoyang ZhouChiny
61Adam NiżnikPolska
62Mateusz GruszkaPolska
63Stefan RainerAustria
64Markus MuellerAustria
65Markus RupitschAustria
66Justin LissoNiemcy
67Mika SchwannAustria
Lista startowa - kobiety
zawodnikkraj
1Vanessa MoharitschAustria
2Rea KindlimannSzwajcaria
3Julia AikiaFinlandia
4Tamara MesikovaSłowacja
5Emely TorazzaSzwajcaria
6Susanna ForsstroemFinlandia
7Guylim ParkKorea Pd.
8Alva ThorsFinlandia
9Julia MuehlbacherAustria
10Kamila KarpielPolska
11Katharina EllmauerAustria
12Kurumi IchinoheJaponia
13Sina ArnetSzwajcaria
14Astrid Norstedt Szwecja
15Sophie KothbauerAustria
16Kaede NaritaJaponia
17Sofia MattilaFinlandia
18Hannah WiegeleAustria
19Annemarii BendiEstonia
20Pola BełtowskaPolska
21Natalia SłowikPolska
22Diana ToropchenovaRosja
23Qiurong LiChiny
24Julia TervahartialaFinlandia
25Andreea Diana TrambitasRumunia
26Anastasiia SubbotinaRosja
27Qingyue PengChiny
28Ping ZengChiny
29Xiaotong NiChiny
30Birun ShaoChiny
31Elizaveta MokhovaRosja
32Xueyao LiChiny
33Liangyao WangChiny
34Bing DongChiny
35Mariia IakovlevaRosja
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
and
Ktoś nie lubi Kacpera Juroszka?
(15.07.2021, 14:24)
Fileep86
Pardon męski 16 nie 18. Macie też złe godziny CoC kobiet w sobotę, 7:30 i 9:30 a nie 8:30
(15.07.2021, 07:16)
Fileep86
Redakcjo, poprawcie typera, wpisaliście na jutro męski konkurs na 9:00 a kobiecy na 17:00 a jest odwrotnie (męski zresztą o 18:00)
(15.07.2021, 07:14)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Kuopio: 35 pań i 67 panów na starcie
FIS Cup Kuopio: 35 pań i 67 panów na starcie

FIS Cup Kuopio: 35 pań i 67 panów na starcie

Najbliższe zawody
5 sierpnia 2021 (czwartek)
19:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna K
6 sierpnia 2021 (piątek)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening K
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje K
14:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna M
16:30
LGP Courchevel
seria próbna K
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. K
7 sierpnia 2021 (sobota)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening M
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje M
16:50
LGP Courchevel
seria próbna M
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. M
12 sierpnia 2021 (czwartek)
20:00
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
9.8.2021
10:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
11:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
14:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
15:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich