Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
30
31
sierpień 2021
Najbliższe zawody
06.08.2021, godz. 18:00
Courchevel HS-135
LGP K

16 pań i 69 panów stanie na starcie zaplanowanych na dzi¶ zawodów o mistrzostwo Polski. Aren± rywalizacji będzie ¶wieżo przebudowana ¦rednia Krokiew w Zakopanem.

Na starcie zobaczymy szerok± czołówkę krajow±. W konkursie kobiet wyst±pi± m.in. wszystkie panie z naszej kadry narodowej, tj. Anna Twardosz, Kamila Karpiel, Kinga Rajda, Joanna Szwab, Nicole Konderla i Wiktoria Przybyła.

W zawodach mężczyzn weĽmie udział z kolei cała kadra narodowa (Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Jakub Wolny, Stefan Hula, Maciej Kot, Tomasz Pilch, Paweł W±sek, Klemens Murańka, Jarosław Krzak i Kacper Juroszek) oraz kompletna kadra młodzieżowa (Mateusz Gruszka, Arkadiusz Jojko, Szymon Zapotoczny, Klemens Joniak, Tymoteusz Amilkiewicz, Jan Habdas, Adam Niżnik i Szymon Jojko) wraz z rezerw± (Marcin Wróbel, Wiktor Szozda, Robert Ry¶, Kacper Tomasiak i Gabriel Kukuczka).

Na li¶cie startowej konkursów znaleĽli się także przedstawiciele innych krajów, którzy jednak o tytuł mistrza Polski rywalizować nie będ±. W¶ród nich mamy reprezentatów Rumunii (Daniela Haralambie, Daniel Cacina, Andrei Feldorean, Sorin Mitrofan, Mihnea Spulber), Ukrainy (Tetiana Pilipczuk, Witalij Kaliniczenko, Jewhen Marusiak, Andrij Waskul, Jurij Janiuk, Anton Korczuk, Dienis Cwietkow), Słowacji (Tamara Mesikova, Jakub Karkalik) i Francji (Valentin Foubert, Alessandro Batby, Mathis Contamine).

Zawody będ± rozgrywane na niedawno przebudowanym obiekcie HS-105 (K-95), należ±cym do kompleksu ¦redniej Krokwi - to pierwsza oficjalna impreza, jaka odbędzie się na tej skoczni po zakończeniu remontu.

Kwalifikacje do konkursu mężczyzn powinny zacz±ć się o 13:00. Pierwsz± serię konkursu pań zaplanowano na 14:00, a konkursu panów - na 14:15. PóĽniej odbęd± się finałowe rundy obu konkursów.
Mistrzostwa Polski Zakopane
9 lipca 2021 (pi±tek)
10:00odprawa techniczna
11:30oficjalny trening
13:00kwalifikacje
14:00konkurs indywidualny (kobiety)
14:15konkurs indywidualny (mężczyĽni)
Lista startowa - kobiety
zawodnikkraj
1Daniela Vasilica HaralambieRumunia
2Tetyana PylypchukUkraina
3Tamara MesikovaSłowacja
4Sara TajnerPolska
5Wiktoria KiersnowskaPolska
6Paulina Cie¶larPolska
7Natalia SłowikPolska
8Pola BełtowskaPolska
9Wiktoria PolanowskaPolska
10Marcelina BełtowskaPolska
11Wiktoria PrzybyłaPolska
12Nicole KonderlaPolska
13Joanna SzwabPolska
14Kinga RajdaPolska
15Kamila KarpielPolska
16Anna TwardoszPolska
Lista startowa - mężczyĽni
zawodnikkraj
1Valentin FoubertFrancja
2Dawid ¬likPolska
3Daniel Andrei CacinaRumunia
4Andrei FeldoreanRumunia
5Jakub WantulokPolska
6Dominik NiemczykPolska
7Nicolae Sorin MitrofanRumunia
8Vitaliy KalinichenkoUkraina
9Yevhen MarusiakUkraina
10Gabriel KukuczkaPolska
11Andrii VaskulUkraina
12Jakub WisełkaPolska
13Mihnea Alexandru SpulberRumunia
14Yurii YaniukUkraina
15Maciej PłonkaPolska
16Jakub Cie¶larPolska
17Mikołaj WantulokPolska
18Klemens StaszelPolska
19Szymon JojkoPolska
20Kacper TomasiakPolska
21Jakub KarkalikSłowacja
22Alessandro BatbyFrancja
23Mathis ContamineFrancja
24Grzegorz MitręgaPolska
25Anton KorchukUkraina
26Wojciech TroszokPolska
27Denys TsvietkovUkraina
28Miłosz KrzempekPolska
29Robert Ry¶Polska
30Kacper StoselPolska
31Adam NiżnikPolska
32Stanisław MajerczykPolska
33Jan GalicaPolska
34Karol NiemczykPolska
35Wiktor SzozdaPolska
36Marcin WróbelPolska
37Jan HabdasPolska
38Tymoteusz AmilkiewiczPolska
39Artur KukułaPolska
40Andrzej SzczechowiczPolska
41Jan BukowskiPolska
42Filip GluzaPolska
43Klemens JoniakPolska
44Wojciech II Cie¶larPolska
45Wiktor FickowskiPolska
46Szczepan KupczakPolska
47Krzysztof KietaPolska
48Szymon ZapotocznyPolska
49Arkadiusz JojkoPolska
50Stanisław CiszekPolska
51Mateusz Chra¶cinaPolska
52Damian LasotaPolska
53Kacper JuroszekPolska
54Wiktor WęgrzynkiewiczPolska
55Mateusz GruszkaPolska
56Wiktor PękalaPolska
57Krzysztof LejaPolska
58Jarosław KrzakPolska
59Klemens MurańkaPolska
60Paweł W±sekPolska
61Tomasz PilchPolska
62Maciej KotPolska
63Stefan HulaPolska
64Jakub WolnyPolska
65Aleksander ZniszczołPolska
66Andrzej StękałaPolska
67Dawid KubackiPolska
68Piotr ŻyłaPolska
69Kamil StochPolska
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
Mati
O której te skoki ?
(09.07.2021, 15:04)
Muszek59
Marcin99-wiatr przeszkadza i deszcz
(09.07.2021, 14:31)
marcin99
Czemu nie skacz±? Przez wiatr czy deszcz?
(09.07.2021, 14:17)
Sedd
@marcin99
Skacz± go¶cinie jeżeli na podium by stan±ł skoczek zagraniczny nie otrzyma on medalu tylko Polak który był najbliżej tego zagranicznego
(09.07.2021, 12:58)
marcin99
Co tu robia zagraniczni skoczkowie wytlumaczy ni ktos
(09.07.2021, 12:40)
fan skoków i żużla 886
i nie wiem dokładnie w jakiej formie s± nasi
(09.07.2021, 11:48)
fan skoków i żużla 886
Z tego co słyszałem to obstawiam:
1 Kamil Stoch
2 Klemens Murańka
3 Piotr Żyła
4 Dawid Kubacki
5 Andrzej Stękała
ale w ogóle nie nastawiam się na to że trafię bo jeszcze od zimy żadnego skoku na żywo (w telewizji) nie widziałem
(09.07.2021, 11:48)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
MP Zakopane: Debiut nowej ¦redniej Krokwi, 16 pań i 69 panów na starcie
MP Zakopane: Debiut nowej ¦redniej Krokwi, 16 pań i 69 panów na starcie

MP Zakopane: Debiut nowej ¦redniej Krokwi, 16 pań i 69 panów na starcie

Najbliższe zawody
5 sierpnia 2021 (czwartek)
19:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna K
6 sierpnia 2021 (pi±tek)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening K
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje K
14:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna M
16:30
LGP Courchevel
seria próbna K
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. K
7 sierpnia 2021 (sobota)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening M
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje M
16:50
LGP Courchevel
seria próbna M
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. M
12 sierpnia 2021 (czwartek)
20:00
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
9.8.2021
10:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
11:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
14:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
9.8.2021
15:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich