Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K

Artti Aigro uzyskał najlepszy rezultat serii próbnej poprzedzającej pierwszy konkurs FIS Cup mężczyzn w Otepää. Wśród Polaków najdalej lądował Klemens Joniak.

W serii próbnej Aigro nie poleciał co prawda najdalej, ale odległość 92,5 metra przy wietrze 0,96 m/s pod narty dało mu najwyższą notę. Estończyk wyprzedził dwóch Austriaków - Markusa Rupitscha (95 m - 1,86 m/s) i Mikę Schwanna (94 m - 1,7 m/s).

Wśród Polaków najlepiej spisał się Klemens Joniak, któremu 81,5 m dało szesnaste miejsce; tuż za nim sklasyfikowano innych naszych reprezentantów - Szymona Zapotocznego (80,5 m), Szymona Jojko (78 m) i Mateusza Gruszkę (81 m); z kolei Jan Habdas (76 m), Adam Niżnik (76,5 m), Arkadiusz Jojko (78 m) i Wiktor Szozda (75 m) znaleźli się w trzeciej dziesiątce.

Wszyscy startowali z ósmej belki; wiatr wiał pod narty z siłą do 2,8 m/s.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Artti Aigro Estonia 92.5 57.3
2 Markus Rupitsch Austria 95.0 55.1
3 Mika Schwann Austria 94.0 54.4
4 Luca Roth Niemcy 96.5 54.0
5 Martti Nomme Estonia 92.5 52.3
6 Markus Mueller Austria 92.0 49.5
7 Kevin Maltsev Estonia 89.5 46.6
8 Justin Lisso Niemcy 93.5 44.8
9 Xiaoyang Zhou Chiny 83.0 40.1
10 Stefan Rainer Austria 84.5 39.3
11 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 82.5 38.5
12 Kasperi Valto Finlandia 85.5 38.1
13 Maximilian Ortner Austria 87.5 37.2
14 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 80.0 33.6
15 Frantisek Lejsek Czechy 83.5 32.0
16 Klemens Joniak Polska 81.5 31.7
17 Szymon Zapotoczny Polska 80.5 31.1
18 Szymon Jojko Polska 78.0 29.1
19 Mateusz Gruszka Polska 81.0 26.9
20 Qiwu Song Chiny 76.5 26.3
21 Weijie Zhen Chiny 82.5 24.9
22 Ylxin Lyu Chiny 76.0 23.8
23 Jan Habdas Polska 76.0 23.5
24 Adam Niżnik Polska 76.5 21.3
25 Arkadiusz Jojko Polska 78.0 20.1
26 Paavo Romppainen Finlandia 80.0 19.4
27 Tuomas Kinnunen Finlandia 74.5 18.0
28 Rui Wang Chiny 71.0 14.7
29 Karel Rammo Estonia 71.5 14.5
30 Wiktor Szozda Polska 75.0 13.1
31 Zhe Chen Chiny 72.0 10.8
32 Honglin Zhu Chiny 69.5 8.0
33 Chuan Zhao Chiny 68.0 5.9
34 Xin Liu Chiny 68.0 5.8
35 Xuyu Huang Chiny 63.5 3.6
36 Tomas Kuisma Finlandia 66.5 2.8
37 David Rygl Czechy 65.0 2.4
38 Hanno-Henri Reidolf Estonia 58.0 0.0
  Vilho Palosaari Finlandia 63.5 0.0
  Markus Kagu Estonia 61.0 0.0
  Sergey Zyryanov Kazachstan 56.5 0.0
  Giorgi Diakonovi Gruzja 37.0 0.0
  Andero Kapp Estonia 62.5 0.0
  Markkus Alter Estonia 68.0 0.0
  Erik Kapias Słowacja 58.5 0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Otepää: Aigro najlepszy w serii próbnej
FIS Cup Otepää: Aigro najlepszy w serii próbnej

FIS Cup Otepää: Aigro najlepszy w serii próbnej

Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
00:00
PŚ Lake Placid
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
21:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich