Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K

Bing Dong i Jenny Rautionaho latały najdalej podczas treningów poprzedzających zawody FIS Cup w Otepää. Wśród Polek najlepiej wypadła Pola Bełtowska.

W pierwszej serii Bing Dong poleciała na odległość 91,5 metra (belka szesnasta, wiatr 0,54 m/s pod narty). Chinka pokonała Jenny Rautionaho (85 m - 0 m/s) i Marię Jakowlewą (84,5 m - 1,15 m/s). Najlepsza z Polek, Pola Bełtowska, była dziesiąta (70,5 m - 0,69 m/s).

W drugiej rundzie Dong ponownie była najlepsza - 89 m pozwoliło jej pokonać swoje rodaczki - Xiaotong Ni (85,5 m - 1,41 m/s) i Xueyao Li (84 m - 1,3 m/s). Bełtowska zajęła trzynastej miejsce (68 m - 1,45 m/s).

Trzecia seria padła łupem Rautionaho (91 m - belka siedemnasta, wiatr 0,25 m/s), za którą uplasował się peleton Chinek, przyprowadzony przez Dong (82 m - belka szesnasta, 0,62 m/s, ale już w plecy) i Li (81 m - belka osiemnasta, 0,81 m/s w plecy). Bełtowska (64,5 m) uplasowała się na czternastym miejscu ex aequo z Natalią Słowik (63,5 m), a minimalnie niżej sklasyfikowano Paulinę Cieślar (63,5 m).

W dwóch pierwszych seriach wszystkie panie startowały z szesnastej belki; w trzeciej rozbieg zmieniał długość (belka szesnasta, siedemnasta i osiemnasta). Zawodniczkom towarzyszyły opady deszczu i wiatr (z różnych stron, nawet do 3 m/s).
Wyniki treningu - I seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Bing Dong Chiny 91.5 58.7
2 Jenny Rautionaho Finlandia 85.0 50.0
3 Mariia Iakovleva Rosja 84.5 39.8
4 Birun Shao Chiny 73.5 28.5
5 Xiaotong Ni Chiny 74.5 28.4
6 Qingyue Peng Chiny 78.5 27.7
7 Ping Zeng Chiny 72.5 23.6
8 Liangyao Wang Chiny 80.5 23.0
9 Xueyao Li Chiny 74.0 21.4
10 Pola Bełtowska Polska 70.5 15.5
11 Qiurong Li Chiny 75.0 5.8
12 Elizaveta Mokhova Rosja 71.0 5.4
13 Andreea Diana Trambitas Rumunia 71.5 2.4
14 Diana Toropchenova Rosja 62.0 0.0
  Sara Tajner Polska 57.0 0.0
  Anastasiia Subbotina Rosja 58.0 0.0
  Annemarii Bendi Estonia 48.0 0.0
  Julia Tervahartiala Finlandia 58.0 0.0
  Maria Daria Chindris Rumunia 55.5 0.0
  Paulina Cieślar Polska 55.0 0.0
  Natalia Słowik Polska 60.5 0.0

Wyniki treningu - II seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Bing Dong Chiny 89.0 46.2
2 Xiaotong Ni Chiny 85.5 39.7
3 Xueyao Li Chiny 84.0 37.6
4 Liangyao Wang Chiny 83.5 35.6
5 Birun Shao Chiny 84.5 28.0
6 Jenny Rautionaho Finlandia 80.0 27.0
7 Mariia Iakovleva Rosja 82.0 25.7
8 Qingyue Peng Chiny 75.5 21.9
9 Ping Zeng Chiny 77.0 21.4
10 Qiurong Li Chiny 77.0 18.9
11 Anastasiia Subbotina Rosja 75.5 15.2
12 Elizaveta Mokhova Rosja 70.0 7.4
13 Pola Bełtowska Polska 68.0 4.4
14 Andreea Diana Trambitas Rumunia 67.0 3.9
15 Maria Daria Chindris Rumunia 66.5 0.9
16 Diana Toropchenova Rosja 56.5 0.0
  Sara Tajner Polska 56.5 0.0
  Annemarii Bendi Estonia 53.5 0.0
  Julia Tervahartiala Finlandia 63.5 0.0
  Paulina Cieślar Polska 60.0 0.0
  Natalia Słowik Polska 61.5 0.0

Wyniki treningu - III seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Jenny Rautionaho Finlandia 91.0 60.0
2 Bing Dong Chiny 82.0 50.0
3 Xueyao Li Chiny 81.0 45.0
4 Qingyue Peng Chiny 77.0 37.8
5 Ping Zeng Chiny 77.5 36.9
6 Birun Shao Chiny 78.5 35.6
7 Xiaotong Ni Chiny 78.0 34.2
8 Liangyao Wang Chiny 75.5 33.1
9 Mariia Iakovleva Rosja 72.5 32.4
10 Anastasiia Subbotina Rosja 74.0 30.4
11 Qiurong Li Chiny 73.0 29.2
12 Elizaveta Mokhova Rosja 72.5 25.3
13 Andreea Diana Trambitas Rumunia 68.5 16.0
14 Pola Bełtowska Polska 64.5 9.4
  Natalia Słowik Polska 63.5 9.4
16 Paulina Cieślar Polska 63.5 8.9
17 Maria Daria Chindris Rumunia 61.5 4.1
18 Julia Tervahartiala Finlandia 58.5 0.9
19 Diana Toropchenova Rosja 56.5 0.0
  Sara Tajner Polska 54.5 0.0
  Annemarii Bendi Estonia 51.5 0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
Qover
Ja tam nestem zadowolony ze jest próba stworzenia w polce zaplecza skokow kobiet sa to mlode dziewczyny roczniki 2006/2005 mam nadzieje ze regularnie beda dostawały szanse startu w fis cupach
(02.07.2021, 21:36)
Komuszek77
Najmocniej szanowną redakcję przepraszam. Wiem, że okres wakacyjny, ale Chineczki do typerka zacnie dorzucić nie byłoby źle. Ludzie się denerwują...
(02.07.2021, 16:17)
Ada
Proszę dodać Chinki w typerze
(02.07.2021, 14:44)
207
Tajner skacze jak jej ojciec
(02.07.2021, 14:41)
TomaszB
Nie ma w typerku tej całej Bing Dong, nie wiem jak z pozostałymi Chinkami.
(02.07.2021, 14:14)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Otepää: Dong i Rautionaho najlepsze na treningach
FIS Cup Otepää: Dong i Rautionaho najlepsze na treningach

FIS Cup Otepää: Dong i Rautionaho najlepsze na treningach

Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
00:00
PŚ Lake Placid
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
21:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl Studio przed kwalifikacjami | Lake Placid
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich