7777 - najwyższy powitalny bonus na rynku. SprawdĽ!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2021
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Polscy skoczkowie, którzy mieli wystartować w mistrzostwach ¶wiata juniorów w Lahti, trafili na kwarantannę. Jeden z naszych zawodników otrzymał pozytywny wynik testu na obecno¶ć wirusa SARS-CoV-2.

Podwójne wej¶cie - wpłacasz 50 PLN, zgarniasz 50 PLN
Jak poinformowali organizatorzy mistrzostw ¶wiata juniorów w Lahti, jeden z członków polskiej drużyny otrzymał pozytywny wynik testu na obecno¶ć koronawirusa. Skoczek od razu został odizolowany od innych, a pozostali członkowie ekipy trafili na kwarantannę ze względu na fakt, iż do Finlandii podróżowali jednym busem i zostali zaklasyfikowani jako osoby, które miały blisko kontakt z zarażonym.

Jak na Twitterze poinformował dziennikarz Sport.pl Piotr Majchrzak, wszystkim członkom naszego zespołu wykonane powtórne testy, a wyniki się powtórzyły - u zakażonego pozytywny, u pozostałych - negatywne.

To oznacza, że nasi zawodnicy prawdopodobnie nie powalcz± w zaplanowanych na najbliższe dni konkursach M¦J.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
Polak
Pierwsze słyszę o Koronawirusie, ale skoro go wzięli do kadru na M¦J to napewno niejest gosciu z pierwszej łapanki. Trzymam kciuki za nowego zawodnika
(11.02.2021, 07:59)
Paw245
By się pytało pytaniu.
(09.02.2021, 18:38)
marmi
@Pytanie
My¶lałem, że ta wypowiedĽ zostanie usunięta jak kilka innych, ale skoro nie to też zapytam.
Czemu ma służyć to pytanie? Odpowiedzi nie znam ale jest ona bez znaczenia, bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że na zawodach przebywaj± nie tylko sportowcy. Powiedziałbym nawet, że innych osób jest więcej niż samych zawodników.
Poza tym jestem także pewien, że w obecnym czasie nie występuje w zawodach "kilkadziesi±t milionów" sportowców o ile w ogóle o takiej liczbie można mówić. To oczywi¶cie zależy od definicji sportowca, ale na poziomie M¦, P¦ (także juniorów) o milionach na pewno nie można mówić.
(09.02.2021, 16:59)
Evvver
Obawiam się, że ich start i tak nie dałby efektów w postaci medali. Znacznie odstajemy od konkurencji.

Jedyne co, to chłopaki zdobyliby do¶wiadczenie startowe na takiej imprezie.
(09.02.2021, 14:54)
Arturion
Mówi±, że chodzi o Juroszka.
(09.02.2021, 14:53)
Paw245
Dziewczynami nie wiadomo co, oby wystartowały.
(09.02.2021, 14:40)
fan skoków i żużla 886
aj liczę że chociaż wystartujemy
(09.02.2021, 14:32)
fan skoków i żużla 886
nasze juniorki w biegach pokazały moc Monika Skinder zdobyła złoto a Karolina Kaleta zdobyła br±z technik± klasyczn± więc w razie czego¶ w biegach mamy przyszło¶ć brawo dziewczyny
(09.02.2021, 14:30)
Arturion
A dziewczyny? Wystartuj±?
(09.02.2021, 14:23)
Stefan Hula
Ja mogę jechać, jestem młodym i perspektywicznym skoczkiem!!
(09.02.2021, 14:06)
mackal
Gałęzie od Krzaka...
(09.02.2021, 13:55)
aaa
no wła¶nie jak to możliwe
(09.02.2021, 13:55)
jb
Przynajmniej nie będzie kompromitacji zwi±zanej z brakiem awansu do II serii, tak indywidualnie, jak i w drużynie.
Poza tym przypominam, że zarażony startował w weekend w FIS Cup - zaraz posypi± się organizatorzy i sedziowie. ;)
(09.02.2021, 13:53)
Paw245
Akurat niech najlepiej wszystkie zespoły zlikwiduj± i tylko Finlandia wygra.
(09.02.2021, 13:47)