BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
29.01.2021, godz. 15:45
Willingen HS-147
Willingen Six, kwal.

Halvor Egner Granerud uzyskał najlepszy wynik pierwszej serii treningowej przed zawodami Pucharu Świata w Ruce. Czwarte miejsce zajął Kamil Stoch.

BetX - graj bez ryzyka. Twój 1 zakład na skoki narciarskie
Granerud uzyskał zdecydowanie najwyższą notę ze wszystkich - startując z trzynastej belki, przy wietrze 0,19 m/s pod narty, poleciał na odległość 140,5 metra. Norweg wyprzedził Yukiyę Sato (139 m - belka piętnasta, wiatr 0,02 m/s w plecy) i Anze Laniska (140,5 m - belka piętnasta, wiatr 0,23 m/s pod narty).

Najwyżej wśród Polaków sklasyfikowano Kamila Stocha - 142,5 metry (belka piętnasta, wiatr 0,6 m/s pod narty) dało mu czwarte miejsce. W szerokiej czołówce znaleźli się także Klemens Murańka (125,5 m z belki piętnastej, wiatr 0,04 m/s w plecy) i Paweł Wąsek (131,5 m - belka siedemnasta, wiatr 0,25 m/s w plecy), którzy zajęli odpowiednio dziesiąte i dwunaste miejsce.

Piotr Żyła (121,5 m) i Andrzej Stękała (113 m) otworzyli trzecią dziesiątkę, natomiast Dawid Kubacki (103 m) był trzydziesty drugi.

Lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Markus Eisenbichler zajął 37. miejsce (84 m z jedenastej belki, w teoretycznie neutralnych warunkach).

Skoczkowie rozpoczęli trening z piętnastej belki, jednak szybko rozbieg wydłużono do bramki siedemnastej. Wkrótce mieliśmy kolejne ruchy belką - obowiązywały pozycje dziewiętnasta, siedemnasta, ponownie piętnasta, trzynasta i wreszcie jedenasta, przy której zakończono rundę. Wiatr nie wiał ze zbyt dużą siłą (do 0,8 m/s - zwykle jednak znacznie słabiej), ale był zmienny (choć skierowany głównie w plecy).
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 140.5 110.8
2 Yukiya Sato Japonia 139.0 94.5
3 Anze Lanisek Słowenia 140.5 94.2
4 Kamil Stoch Polska 142.5 93.5
5 Peter Prevc Słowenia 142.0 82.5
6 Karl Geiger Niemcy 124.0 81.5
7 Robert Johansson Norwegia 137.0 74.4
8 Anze Semenic Słowenia 134.0 74.2
9 Pius Paschke Niemcy 122.0 71.5
10 Klemens Murańka Polska 125.5 70.5
  Ryoyu Kobayashi Japonia 126.5 70.5
12 Paweł Wąsek Polska 131.5 68.2
13 Martin Hamann Niemcy 120.5 65.6
14 Marius Lindvik Norwegia 122.0 64.6
  Daniel Andre Tande Norwegia 131.5 64.6
16 Johann Andre Forfang Norwegia 141.0 63.6
17 Constantin Schmid Niemcy 139.0 63.4
18 Sander Vossan Eriksen Norwegia 119.5 63.2
19 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 120.0 62.7
20 Artti Aigro Estonia 120.5 61.3
21 Piotr Żyła Polska 121.5 59.7
22 Andrzej Stękała Polska 113.0 55.8
23 Manuel Fettner Austria 125.5 55.6
24 Bor Pavlovcic Słowenia 119.0 54.3
25 Severin Freund Niemcy 113.0 53.8
26 Markus Schiffner Austria 125.5 53.1
27 Timon-Pascal Kahofer Austria 122.0 51.6
28 Gregor Deschwanden Szwajcaria 111.0 49.6
29 Daiki Ito Japonia 130.5 47.8
30 Timi Zajc Słowenia 109.0 45.9
31 Casey Larson USA 119.5 39.4
32 Dawid Kubacki Polska 103.0 37.9
33 Anders Haare Norwegia 102.5 33.6
34 Filip Sakala Czechy 111.0 28.4
35 Simon Ammann Szwajcaria 108.5 28.3
36 Giovanni Bresadola Włochy 116.5 27.7
37 Markus Eisenbichler Niemcy 84.0 27.4
38 Dominik Peter Szwajcaria 108.5 23.4
39 Ziga Jelar Słowenia 114.5 22.7
40 Viktor Polasek Czechy 107.0 22.6
41 Tilen Bartol Słowenia 104.5 22.2
42 Keiichi Sato Japonia 98.0 22.1
43 Andreas Wellinger Niemcy 108.0 20.6
44 Alex Insam Włochy 114.0 19.0
45 Jarkko Määttä Finlandia 94.5 18.1
46 Matthew Soukup Kanada 114.5 18.0
47 Vojtech Stursa Czechy 102.5 17.6
48 Junshiro Kobayashi Japonia 93.0 16.8
49 Naoki Nakamura Japonia 105.0 16.2
50 Cestmir Kozisek Czechy 103.5 14.3
51 Jonne Veteläinen Finlandia 86.0 8.3
52 Sandro Hauswirth Szwajcaria 98.0 3.3
53 Kevin Maltsev Estonia 92.0 0.1
54 Marco Woergoetter Austria 81.0 0.0
  Clemens Leitner Austria 84.0 0.0
  Vladimir Zografski Bułgaria 82.5 0.0
  David Haagen Austria 81.0 0.0
  Andrew Urlaub USA 93.5 0.0
  Arttu Pohjola Finlandia 93.0 0.0
  Mico Ahonen Finlandia 70.0 0.0
61 Niko Kytosaho Finlandia DNS DNS
62 Antti Aalto Finlandia DNS DNS
63 Eetu Nousiainen Finlandia DNS DNS
64 Andreas Alamommo Finlandia DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fan Tkaczenki i Aalto
@Kedar
2 seria - jeszcze jest 3
(27.11.2020, 15:47)
Kedar
Czytam że trening przyspieszony. Teraz była druga seria treningowa, czy już kwalifikacje?
(27.11.2020, 15:40)
Fan Kamila Stocha
Oby tak skakać w kwalifikacjach i konkursacg
(27.11.2020, 15:40)
Kaluch
Panie Wąsek oby tak dalej
(27.11.2020, 15:17)
Wojti
Tak to pozytywnie Kubacki miał zły wiatr A reszta związuje dobre wyniki
(27.11.2020, 14:31)
KIBIC
Brawo Kamil oby tak w kwali i jutro
(27.11.2020, 14:30)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Ruka: Granerud najlepszy na treningu, Stoch czwarty
PŚ Ruka: Granerud najlepszy na treningu, Stoch czwarty

PŚ Ruka: Granerud najlepszy na treningu, Stoch czwarty

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
29 stycznia 2021 (piątek)
10:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna
12:30
PŚ-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
PŚ Willingen
oficjalny trening
14:15
PŚ-k Titisee
oficjalny trening
15:45
PŚ Willingen
kwalifikacje
16:15
PŚ-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
PŚ-k Titisee
seria próbna
13:45
PŚ-k Titisee
konkurs ind.
15:00
PŚ Willingen
seria próbna
16:00
PŚ Willingen
konkurs ind.
31 stycznia 2021 (niedziela)
12:00
PŚ-k Titisee
kwalifikacje
13:15
PŚ-k Titisee
konkurs ind.
14:45
PŚ Willingen
kwalifikacje
16:15
PŚ Willingen
konkurs ind.
4 lutego 2021 (czwartek)
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti
dzisiaj
09:31
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti
dzisiaj
14:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti
dzisiaj
15:31
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti
dzisiaj
21:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti
jutro
01:29
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti
jutro
02:12
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti
jutro
07:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra PŚ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich