Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K

Znamy już program jutrzejszej rywalizacji w Lillehammer. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zamiast kwalifikacji w poniedziałek czeka nas konkurs indywidualny - w zastępstwie za odwołane zawody w Oslo.

Panowie pojawią się na skoczni godzinę wcześniej niż poprzednio planowano - oficjalne treningi rozpoczną się o 14:45. Po ich zakończeniu nie będzie kwalifikacji.

W miejscu rundy eliminacyjnej pojawił się konkurs indywidualny, rozgrywany w zastępstwie za odwołane niedzielne zawody z Oslo. Co ciekawe, na starcie nie staną wszyscy skoczkowie zgłoszeni do rywalizacji, a... pięćdziesiątka, która przebrnęła przez kwalifikacje na Holmenkollen.

Zapewne do treningów zostaną dopuszczeni skoczkowie, którzy w piątkowych kwalifikacjach odpadli, a także zawodnicy, którzy dołączą do swoich ekip dopiero w Lillehammer; można spodziewać się, że w konkursie będą obowiązywały numery startowe z treningów.

W przypadku odwołanych zawodów pań zastosowany zostanie podobny wariant - poniedziałkowy konkurs, zastępujące odwołane zawody w Oslo, rozpocznie się o 20:00..
Puchar Świata Lillehammer (RAW AIR)
9 marca 2020 (poniedziałek)
12:30odprawa techniczna (mężczyźni)
13:00odprawa techniczna (kobiety)
14:45oficjalny trening (mężczyźni, dwie serie)
17:15konkurs indywidualny (mężczyźni) - za Oslo
19:00oficjalny trening (kobiety, dwie serie)
20:00konkurs indywidualny (kobiety) - za Oslo
10 marca 2020 (wtorek)
15:45kwalifikacje (mężczyźni)
17:00konkurs indywidualny (mężczyźni)
19:15kwalifikacje (kobiety)
20:00konkurs indywidualny (kobiety)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
olo
Nie lubię jak dyskusja toczy się nie na temat.
(09.03.2020, 14:43)
marmi
@Paw245
Spokojnie, prawdopodobnie masz problem z przeglądarką i ciasteczkami lub czymś podobnym.
Po pierwsze: jeśli znasz na pewno hasło to wypróbuj na innej przeglądarce (takiej, której dotąd nie używałeś na tej stronie), w razie potrzeby zainstaluj.
Jeżeli będzie ok, to znaczy, że trzeba wyczyścić cache/ciasteczka z tej, której używasz. Skontaktuj się też z red. Mysiakiem mailowo w tej sprawie zamiast wypisywać tony komentarzy.
Miałem tego typu problemy w przeszłości i rozwiązałem je w ten sposób. A jeśli chodzi o typera to naprawdę nie masz żadnych szans na jakąkolwiek pozycję choćby w top100, traktuj to w tym sezonie hobbystycznie.
Musisz typować cały sezon, tylko wówczas top100 jest realne. Było już ponad 100 typowań a zostało kilkanaście, więc nie ma kiedy nadrobić, nawet mając wiele szczęścia.
(09.03.2020, 14:37)
Polonus
Ponieważ zostałem wywołany, to jedno zdanie na ten temat.
Faktycznie martwi mnie to, że tu mało sensownie o skokach można dyskutować.
Dlatego jestem tu ostatnio tak rzadko.
@Hej
Pewnie masz rację i jest tu paru "sztabowców". Ale z tymi ich "wieloma kontami" to chyba przesadzasz. Komu by się chciało mieć po kilka kont? I po co? To już prędzej na SJ bym takich widział. Tam mają większe pole do popisu. I sobie lajki mogą wystawiać jeden za drugim.
(09.03.2020, 12:03)
nowyskoczek
Kamil wygra. Czuje to w kościach
(09.03.2020, 11:45)
Horus
@Paw245
Ty tak na serio? Jeśli jesteś wylogowany, to... się zaloguj. A jeśli nie pamiętasz hasła, to napisz do redakcji maila. Po co ta rozpacz na forum?
(09.03.2020, 10:32)
Hej
@Redakcja
Dlaczego właściwie wylogowaliscie Paw? Chce się bawić w typowanie to co Wam szkodzi? Dajcie mu się pobawić lub pozwólcie typować niezalogowanym. Jedyna jego wina jest fakt że nie stać go na 20 smartfonów i 50 nickow jak innych. Gdyby je miał mógłby spod każdego nicka tworzyć inna osobowość i dyskutować tak sam ze sobą za pomocą awatarow jak inni plaskoziemcy torpedujacy dyskusje o skokach.
(09.03.2020, 08:36)
nieiixi
Paw proponuję żebyś przestał trollowac.
(09.03.2020, 07:49)
fan skoków 886
dobrze że zrobią zastępczy bo gdyby zrobili chociaż jedną serię w Oslo to prawie na pewno wygrałby ten kto miał najwięcej szczęścia
(09.03.2020, 06:31)
Fanka
@ Lechu
Możliwe, że będą skakać w treningach, a we wtorek przystąpią do kwalifikacji. Taka informacja znajduje się w artykule.
(08.03.2020, 22:06)
Lechu
Co z tymi co przyjadą tam, mam na myśli Kazachów, Aiigro i innch, przecież poza indywidualnym jutro nie będzie żadnego innego? Pytam się po co? Niech wszyscy skaczą i tyle...
(08.03.2020, 21:38)
Hej
PZN ma chyba za dużo pieniędzy skoro sponsoruje wycieczkę Maciusiaka do drogiej Norwegii. A kasy na wyjazd Szwab i Palasz na konkursy nie było choć pobyt tam. Miałyby darnowy
(08.03.2020, 21:32)
Arturion
Aha i konkurs kobiet można typować znów!!! Na jutro.
(08.03.2020, 21:07)
Arturion
@Hej
O tak! Popieram! Choć trochę jeszcze bym rad pożył...
(08.03.2020, 21:02)
Arturion
@Hej
Ale rzecznik dobry?

@Paw245
Re dakcja przeżyje (bo i tak będą trolle do zwalczania), a my? ;-)))
(08.03.2020, 21:00)
Hej
Jak nas Koronowiec zabierze to pisać nie będziemy. Ale potem będziemy nawiedzac tych co w skokach zachowują się nie fer. Oj będziemy.
(08.03.2020, 21:00)
Hej
Serwisant byłby że mnie kiepski. A kiepski serwisant to jedno z największych nieszczęść narciarza.
(08.03.2020, 20:57)
Arturion
@Hej
Z tobą jest problem, że nawet jak nie wyjdzie na twoje, to twierdzisz, że wyszło na twoje. Z ciebie byłby może nawet lepszy rzecznik prasowy, niż serwisant...
I to wszystko z mojej strony, bo kłócić mi się nie chce.
(08.03.2020, 20:53)
Hej
Polonus może wreszcie zauważył to co ja ze tu nie ma kibiców tzn ze są ale to kilka osób a reszta to sztabowcy pilnują y swoich interesów i tego by nie dochodziło do sensownych dyskusji na temat skoków. Możliwe że znudziło go mlocenie pustej słomy bo naprawdę nie ma z kim podyskutować.
(08.03.2020, 20:47)
Arturion
"uciekł zasromany" miało być.
(08.03.2020, 20:37)
Arturion
@Paw245
Pewnie go @Hej zdemaskował jako sztabowca i uciekła sasromany...
Dyskutowanie @Hej nie ma sensu.
Jego zdaniem to i ja jestem sztabowcem (74. w Typerze), albo którymś ze sztabowych klonów...
Ale gdybym był na pewno wziąłbym @Hej na serwisanta! :-D
(08.03.2020, 20:36)
Hej
@Tomek
Tam w pierwszej setce z 80 pozycji to sztabowcy a kilku z nich ma po kilka nickow. Wejście do 100 to jak wygrana.
(08.03.2020, 20:30)
Arturion
Ciekawe, czy wcisną też gdzieś odwołany konkurs kobiet z Oslo...
(08.03.2020, 20:28)
Arturion
@hobbit
Może je wcisną zamiast treningu.
(08.03.2020, 20:25)
hobbit
A kwalifikacji do wtorkowego konkursu nie będzie, czyli wszyscy zgłoszeni będą skakać w I serii?
(08.03.2020, 20:22)
Arturion
@Tomek18
Dobrze. Ja pierwszego roku byłem bodaj 78. Teraz jestem 74. Ale klasyfikacji PŚ M (czyli fla mnie najważniejszej) mieszczę się 30. :-)
(08.03.2020, 20:09)
Tomek18
Skoro jest tu dyskusja o typowaniu to mam pytanie.
Czy w Typerze w klas.gen. około 100 miejsce to dobrze jak na 1 rok w typowaniu?
(08.03.2020, 20:05)
Arturion
@marmi
Właśnie! Ale i ja już znów wytypowałem... Za to wielu może tego typowania w ogóle nie zauważyć.
(08.03.2020, 20:04)
marmi
No to dobrze, że przeczytałem o typowaniu w komentarzach bo bym nic nie wiedział!
Tak się nie robi redakcjo, to są przełożone zawody z Oslo!
(08.03.2020, 20:01)
Arturion
@Paw245
A ja dlatego typuję w ciemno (i bardzo rzadko zmieniam), że mieć więcej punktów. Typowanie dziś na jutro, to x1.
Nie jestem rad, oględnie mówiąc.
(08.03.2020, 19:40)
Arturion
@Andrzej Mysiak
Nie lepiej uznać typowanie z Oslo? Przepada mnożnik,,,
(08.03.2020, 19:33)
Arturion
@Wal
Ale to przełożony konkurs z Oslo. Ten jutro.

@Paw245
A jednak pojawiła się możliwość typowania od nowa...
A mnożnik?!!!
(08.03.2020, 19:26)
Wal
Chyba zgodnie z regulaminem i jakimkolwiek spokojem moralnym do konkursy na skoczni w Lilehamer powinny być przeprowadzone kwalifikacje w Lilehamer a nie Oslo
(08.03.2020, 19:19)
Arturion
@Paw245
I tak ci poszło dobrze, nie narzekaj. Gratulacje!
A typowanie? Myślę, że redakcja uwzględni te odwołane dziś.
(08.03.2020, 19:13)