Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Clemens Aigner uzyskał najlepszy rezultat pierwszej serii treningowej przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain. Dziewiąte miejsce zajął Maciej Kot.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startujący z osiemnastej belki Aigner poleciał najdalej ze wszystkich zawodników - na odległość 135 metrów (wiatr 1,8 m/s pod narty). Austriak minimalnie, bo o 0,1 punktu, pokonał Andreasa Graneruda Buskuma (129 m - 0,72 m/s).

W czołówce znaleźli się także inni Austriacy - Ulrich Wohlgenannt (125,5 m), Stefan Rainer (130 m) i Markus Schiffner (126,5 m). Kolejne miejsca zajęli Moritz Baer (128 m), Bor Pavlovcic (122 m) i Felix Hoffmann (128 m).

Wśród Polaków najlepiej spisał się Maciej Kot - skok na odległość 120 metrów (belka osiemnasta, wiatr 0,08 m/s pod narty) dał mu dziewiąte miejsce. W drugiej dziesiątce sklasyfikowano Pawła Wąska (110 m) i Kacpra Juroszka (114,5 m), a w trzeciej - Stefana Hulę (103 m).

Na początku panowie startowali z dwudziestej belki, później rozbieg skrócono do bramki osiemnastej. Wiatr wiał niemal wyłącznie pod narty, czasami dość mocno (do 2,1 m/s).
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Clemens Aigner Austria 135.0 75.4
2 Andreas Granerud Buskum Norwegia 129.0 75.3
3 Ulrich Wohlgenannt Austria 125.5 73.2
4 Stefan Rainer Austria 130.0 72.4
5 Markus Schiffner Austria 126.5 68.8
6 Moritz Baer Niemcy 128.0 68.1
7 Bor Pavlovcic Słowenia 122.0 66.1
8 Felix Hoffmann Niemcy 128.0 65.9
9 Maciej Kot Polska 120.0 65.4
10 Maximilian Steiner Austria 125.5 60.7
11 Rok Justin Słowenia 128.5 60.3
12 Cene Prevc Słowenia 116.0 58.1
13 Lovro Kos Słowenia 117.5 54.9
14 Jonathan Learoyd Francja 124.5 54.0
15 Adrian Sell Niemcy 116.5 53.4
16 Justin Nietzel Niemcy 119.5 51.9
17 Florian Kroell Austria 117.5 49.5
18 Paweł Wąsek Polska 110.0 49.4
19 Kacper Juroszek Polska 114.5 46.7
20 Sondre Ringen Norwegia 109.0 45.7
21 Paul Winter Niemcy 114.5 42.1
22 Anders Ladehaug Norwegia 109.5 40.8
23 Mathis Contamine Francja 111.0 40.0
24 Andrew Urlaub USA 112.5 38.9
25 Jaka Hvala Słowenia 110.0 38.2
26 Stefan Hula Polska 103.0 32.2
27 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 105.0 32.0
28 Decker Dean USA 103.0 29.4
29 Julian Wackernell Austria 101.0 21.9
30 Danil Vassilyev Kazachstan 103.5 19.7
31 Casey Larson USA 98.0 15.3
32 Martin Hamann Niemcy 87.5 7.7
33 Nikita Devyatkin Kazachstan 69.0 0.0
  Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 85.0 0.0
  Patrick Gasienica USA 87.5 0.0
  Greyson Scharffs USA 84.0 0.0
  Hunter Gibson USA 80.0 0.0
  Nathan Mattoon USA 77.5 0.0
39 Nigel Lauchlan Kanada DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
zzz
vassilyev z punktami byłby,a taki Hamann którego na loty chcieliście brać bula :D
(14.02.2020, 21:10)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Iron Mountain: Aigner najlepszy na treningu, Kot dziewiąty
CoC Iron Mountain: Aigner najlepszy na treningu, Kot dziewiąty

CoC Iron Mountain: Aigner najlepszy na treningu, Kot dziewiąty

Kalendarium
Andreas Wank
Dziś urodziny obchodzą:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewagą zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
PŚ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
PŚ Rasnov
oficjalny trening
12:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (piątek)
09:00
PŚ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
PŚ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
PŚ Rasnov
seria próbna
14:00
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
PŚ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
11:30
PŚ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze świata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich