Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Anders Haare uzyskał najlepszy rezultat serii próbnej poprzedzającej drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego w Sapporo. Najlepszy z Polaków, Tomasz Pilch, zajął ósme miejsce.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startujący z jedenastej belki Haare poleciał zdecydowanie najdalej ze wszystkich zawodników - 135,5 metra (wiatr 2,32 m/s pod narty) dało mu 2,4 punktu przewagi nad Anze Semenicem (129,5 m - wiatr 1,55 m/s).

W czołówce znaleźli się także Taku Takeuchi (131,5 m), Ziga Jelar (125,5 m) i Philipp Raimund (127 m).

Wśród Polaków najlepiej spisał się Tomasz Pilch - 127 metrów (dwunasta belka, wiatr 1,86 m/s) dało mu ósme miejsce. Stosunkowo wysoko sklasyfikowano także Pawła Wąska (osiemnasty - 125 m) i Klemensa Murańkę (dwudziesty - 117,5 m). Gorzej poszło tylko Kacprowi Juroszkowi (42. - 105 m).

Początkowo skoczkowie startowali z dwunastej belki, później rozbieg skracano - najpierw do bramki jedenastej, a następnie dziesiątej. Wiatr wiał pod narty z dużą siłą - aż do trzech metrów na sekundę.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Anders Haare Norwegia 135.5 61.1
2 Anze Semenic Słowenia 129.5 58.7
3 Taku Takeuchi Japonia 131.5 58.0
4 Ziga Jelar Słowenia 125.5 52.5
  Philipp Raimund Niemcy 127.0 52.5
6 Andreas Schuler Szwajcaria 124.5 49.8
7 Clemens Aigner Austria 123.5 47.6
8 Tomasz Pilch Polska 127.0 47.1
9 Mats Bjerke Myhren Norwegia 130.0 46.6
10 Ulrich Wohlgenannt Austria 122.5 46.1
11 Clemens Leitner Austria 127.0 45.9
12 Jurij Tepes Słowenia 128.5 45.8
13 Martin Hamann Niemcy 117.5 45.1
14 Sandro Hauswirth Szwajcaria 128.5 43.7
15 Masamitsu Ito Japonia 125.0 43.4
16 Ren Nikaido Japonia 124.0 42.8
17 Tomofumi Naito Japonia 125.5 42.7
18 Paweł Wąsek Polska 125.0 42.0
19 Yuken Iwasa Japonia 119.5 41.8
20 Klemens Murańka Polska 117.5 39.8
21 Reruhi Shimizu Japonia 124.5 38.8
22 Shohei Tochimoto Japonia 119.5 37.3
23 Ilmir Hazetdinov Rosja 124.0 35.7
24 Adrian Sell Niemcy 117.0 34.8
25 Markus Schiffner Austria 116.5 34.4
26 Stefan Huber Austria 116.5 32.5
27 Kilian Maerkl Niemcy 116.0 31.6
28 Hiroaki Watanabe Japonia 114.0 31.5
29 Kenshiro Ito Japonia 115.5 30.7
30 Bor Pavlovcic Słowenia 115.0 30.1
31 Luca Roth Niemcy 115.5 28.6
32 Rikuta Watanabe Japonia 117.0 27.0
33 Peter Resinger Austria 109.5 26.8
34 Matthew Soukup Kanada 112.5 24.6
35 Aleksandr Bazhenov Rosja 119.5 21.0
36 Heung Chul Choi Korea Pd. 113.0 19.1
37 Hisaki Nagamine Japonia 105.0 18.1
38 Decker Dean USA 114.5 17.4
39 Paul Winter Niemcy 108.0 14.5
40 Halvor Egner Granerud Norwegia 107.5 13.2
41 Sondre Ringen Norwegia 102.0 7.8
42 Kacper Juroszek Polska 105.0 1.7
43 Casey Larson USA 96.5 0.0
  Seou Choi Korea Pd. 99.5 0.0
  Zhe Chen Chiny 95.0 0.0
  Guang Yang Chiny 83.5 0.0
  Sung-Woo Cho Korea Pd. 101.5 0.0
  Chao Li Chiny 81.0 0.0
  Patrick Gasienica USA 106.0 0.0
50 Noriaki Kasai Japonia DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kuba
Śniło się wygrał Dawid Kubacki . Nie pamiętam był drugi.Mam że Stoch też zrobi niespodziankę .
(26.01.2020, 12:33)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Sapporo: Haare najlepszy w serii próbnej, Pilch ósmy
CoC Sapporo: Haare najlepszy w serii próbnej, Pilch ósmy

CoC Sapporo: Haare najlepszy w serii próbnej, Pilch ósmy

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich