Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Thomas Lackner wygrał konkursu FIS Cup w Rastbuechl skacz±c 77 i 79 metrów. Austriak pokonał Federico Cecona (76,5 i 80 m) oraz Stefana Rainera (76 i 79,5 m).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Za podium znalazło się aż pięciu reprezentantów gospodarzy: Nietzel, Gerisch, Seidl, Rombach i Fuchs. Dziesi±tkę uzupełnili Julian Wienerroither i Lovro Kos.

Najlepszy z Polaków okazał się Szymon Jojko, który zaj±ł 17. miejsce po skokach na 72 i 75,5 metra. Punktowali też Jarosław Krzak, Arkadiusz Jojko, Jan Habdas i Kacper Stosel.

W klasyfikacji generalnej FIS Cup nadal prowadzi Tim Fuchs z przewag± 25 punktów nad Stefanem Rainerem.

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Lackner Austria 77.0 79.0 252.8
2 Federico Cecon Włochy 76.5 80.0 248.2
3 Stefan Rainer Austria 76.0 79.5 248.0
4 Justin Nietzel Niemcy 77.5 78.5 246.7
5 Tom Gerisch Niemcy 76.5 78.0 244.7
6 Fabian Seidl Niemcy 75.5 79.0 244.4
7 Sebastian Rombach Niemcy 75.0 78.5 244.2
8 Tim Fuchs Niemcy 75.5 77.0 240.5
9 Julian Wienerroither Austria 76.0 77.5 239.1
10 Lovro Kos Słowenia 76.0 79.5 238.4
11 Rok Tarman Słowenia 74.5 77.5 238.2
12 Francisco Moerth Austria 72.5 78.0 235.3
13 Timon-Pascal Kahofer Austria 75.5 74.5 234.4
14 Janni Reisenauer Austria 73.0 76.0 233.3
15 Maximilian Steiner Austria 74.0 77.0 232.7
16 Felix Hoffmann Niemcy 73.0 75.0 230.4
17 Szymon Jojko Polska 72.0 75.5 226.5
18 Maximilian Lienher Austria 72.0 75.5 225.6
19 Maksim Kolobov Rosja 72.0 75.5 224.2
20 Julian Ketterer Niemcy 70.5 75.0 222.6
21 Mika Schwann Austria 72.0 74.0 222.3
22 Lars Kindlimann Szwajcaria 71.5 73.5 221.2
23 Naim Stanfel Austria 72.0 73.0 221.1
24 Eric Fuchs Niemcy 70.5 74.5 220.7
25 Paul Justus Grundmann Niemcy 70.0 73.5 216.4
26 Jarosław Krzak Polska 70.0 74.5 216.3
27 Arkadiusz Jojko Polska 70.0 74.0 215.3
28 Jan Habdas Polska 71.5 71.5 213.7
29 Kacper Stosel Polska 69.5 73.0 210.6
30 Quirin Modricken Niemcy 69.5 71.0 205.6
31 Noah Camenzind Szwajcaria 69.0 70.0 204.1
32 Claudio Haas Niemcy 69.5   102.0
33 Olan Lacroix Szwajcaria 69.5   101.9
34 Eric Hoyer Niemcy 68.5   101.5
  Radek Rydl Czechy 69.5   101.5
36 Frantisek Holik Czechy 69.0   101.1
37 Anton Schluetter Niemcy 68.5   100.9
38 Simon Spiewok Niemcy 68.0   100.8
39 Sebastian Schwarz Niemcy 68.5   100.5
40 Mattia Galiani Włochy 68.5   99.4
41 Patrik Vitez Słowenia 68.0   99.0
42 Daniel Moroder Włochy 68.0   98.9
43 Mateusz Gruszka Polska 68.0   98.8
44 Francesco Cecon Włochy 68.0   98.2
45 Sam Bolton Wielka Brytania 67.5   97.4
  Lennart Weigel Niemcy 67.0   97.4
47 Krystof Hauser Czechy 66.5   95.7
48 Simon Steinbeisser Niemcy 66.0   95.1
49 Radek Selcer Czechy 67.5   94.7
50 Jonas Jaekle Niemcy 66.0   94.5
51 Dmitry Khodykin Rosja 66.5   94.4
52 Erik Belshaw USA 66.5   94.0
53 Tobias Koenig Niemcy 65.5   93.5
54 Hunter Gibson USA 65.5   93.4
55 Sebastian Ludwig Niemcy 65.0   92.8
56 Karol Niemczyk Polska 65.5   92.2
57 Jakub Sikola Czechy 66.5   91.7
58 Greyson Scharffs USA 65.5   91.6
59 Alexander Cecon Włochy 65.0   90.4
  Maksim Duka Rosja 65.0   90.4
61 Daniil Shchegolev Rosja 65.5   89.5
62 Frantisek Lejsek Czechy 64.0   88.8
63 Aleksandr Marchukov Rosja 63.0   87.2
64 Remo Imhof Szwajcaria 62.5   85.6
65 Stephane Tremblay Kanada 62.0   85.1
66 Jiri Jindrisek Czechy 62.0   84.7
67 Mikhail Sherstnev Rosja 62.0   84.6
68 Xiaoyang Zhou Chiny 64.0   82.4
69 Chuan Zhao Chiny 61.5   81.4
70 Ylxin Lyu Chiny 62.5   80.4
71 Jincheng Zeng Chiny 61.5   80.2
72 Andrea Campregher Włochy 61.0   79.8
73 Canden Wilkinson USA 60.0   79.7
74 Benedikt Holub Czechy 60.5   79.5
75 Landon Lee USA 60.0   76.0
76 Weijie Zhen Chiny 61.0   75.5
77 Shaopeng Wang Chiny 59.0   73.4
78 Krzysztof Kieta Polska 58.5   72.2
79 Honglin Zhu Chiny 56.5   65.5
80 Rui Wang Chiny 52.0   56.2
81 Nikola Stevanovic Serbia 36.0   18.8

klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
W Klingenthalu
czekam na kolejne zawody
(25.01.2020, 22:22)
Hej
Szymon Jojko na Kontynental. Dosyć marynowania zaplecza. Kontynental ma być dla juniorów. Jutro dobrać drugiego a nawet dwóch i w trójkę do Planicy pojechac
(25.01.2020, 22:14)
W Klingenthalu
Stevanovic słabo
(25.01.2020, 20:42)
marmi
Niemcy się tu dobrze pokazali, nie dali Austriakom zdominować top10.
Cecon bardzo ładnie, może jest jaka¶ nadzieja dla ich skoków?
Polacy powiedziałbym przyzwoicie, jest 5 w top30 i tylko jeden między Chińczykami :) Gruszka może za wcze¶nie po kontuzji, a może po prostu lepiej żeby już startował i powoli do formy dochodził.
Na końcu oczywi¶cie Serb, on skacze w swojej lidze. Może jak pojedzie na jak±¶ większ± skocznię to rekord kraju pobije LoL
(25.01.2020, 18:49)
Gosia
Jakub sikola nie ma przypadkiem polskiego pochodzenia.
(25.01.2020, 18:07)
Hej
Czyli nasi juniorzy nie s± oskakani na dużych skoczniach.
(25.01.2020, 18:07)
vml
Kolobov łał!
(25.01.2020, 17:40)
KeyzerSKI
Bardzo obiecuj±co Polacy!
(25.01.2020, 17:10)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Rastbüchl: Lackner najlepszy w konkursie
FIS Cup Rastbüchl: Lackner najlepszy w konkursie

FIS Cup Rastbüchl: Lackner najlepszy w konkursie

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich