Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Taku Takeuchi spisał się najlepiej podczas serii próbnej poprzedzającej pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Sapporo. Stosunkowo wysoko sklasyfikowano Klemensa Murańkę i Pawła Wąska.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startujący z dziewiątej belki Takeuchi poleciał na odległość 131,5 metra (wiatr 2,08 m/s pod narty). Japończyk o 4,2 punktu wyprzedził Andersa Haare (125 m - 1,39 m/s). Na kolejnych pozycjach sklasyfikowano Hiroakiego Watanabe (130,5 m), Ulricha Wohlgenannta (124 m) i Masamitsu Ito (124,5 m).

Wśród Polaków ponownie najlepiej spisał się Klemens Murańka - 131,5 metra (belka dziesiąta, wiatr aż 3,12 m/s) dało mu ósme miejsce; trzynasty był Paweł Wąsek (126,5 m - 2,8 m/s). Tomasz Pilch (93,5 m) i Kacper Juroszek (91 m) ponownie zakończyli serię z zerową notą.

W trakcie serii próbnej wiatr pod narty był jeszcze silniejszy niż podczas treningu - podmuchy nieraz przekraczały 3 m/s (maksymalnie 3,12 m/s). Belka startowa odwiedzała bramki dziesiątą i dziewiątą.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Taku Takeuchi Japonia 131.5 56.5
2 Anders Haare Norwegia 125.0 52.3
3 Hiroaki Watanabe Japonia 130.5 50.2
4 Ulrich Wohlgenannt Austria 124.0 45.4
5 Masamitsu Ito Japonia 124.5 43.5
6 Shohei Tochimoto Japonia 128.0 42.9
7 Rikuta Watanabe Japonia 124.0 41.8
8 Klemens Murańka Polska 131.5 41.6
9 Ziga Jelar Słowenia 116.0 40.8
10 Anze Semenic Słowenia 125.5 39.9
11 Jurij Tepes Słowenia 126.5 38.8
12 Clemens Aigner Austria 115.0 36.9
13 Paweł Wąsek Polska 126.5 36.1
14 Kilian Maerkl Niemcy 125.0 35.8
15 Martin Hamann Niemcy 118.0 35.7
16 Luca Roth Niemcy 123.0 35.3
17 Ilmir Hazetdinov Rosja 124.5 34.1
18 Kenshiro Ito Japonia 118.5 32.9
19 Philipp Raimund Niemcy 118.5 31.4
20 Paul Winter Niemcy 123.0 29.1
21 Mats Bjerke Myhren Norwegia 122.0 27.9
22 Reruhi Shimizu Japonia 122.0 27.4
23 Tomofumi Naito Japonia 117.5 27.2
24 Yuken Iwasa Japonia 113.0 25.8
  Peter Resinger Austria 118.0 25.8
26 Sandro Hauswirth Szwajcaria 118.0 25.5
27 Adrian Sell Niemcy 115.0 24.4
  Matthew Soukup Kanada 118.0 24.4
29 Markus Schiffner Austria 111.0 24.2
30 Ren Nikaido Japonia 113.0 21.8
31 Andreas Schuler Szwajcaria 116.5 21.0
32 Patrick Gasienica USA 117.5 17.3
33 Noriaki Kasai Japonia 110.0 15.3
34 Bor Pavlovcic Słowenia 108.0 14.7
35 Halvor Egner Granerud Norwegia 108.5 10.1
36 Seou Choi Korea Pd. 107.5 8.6
37 Sondre Ringen Norwegia 103.5 8.5
38 Aleksandr Bazhenov Rosja 106.5 6.5
39 Hisaki Nagamine Japonia 99.5 2.0
40 Clemens Leitner Austria 65.0 0.0
  Stefan Huber Austria 91.0 0.0
  Jingtao Hu Chiny 78.0 0.0
  Decker Dean USA 93.5 0.0
  Guang Yang Chiny 85.0 0.0
  Sung-Woo Cho Korea Pd. 90.5 0.0
  Heung Chul Choi Korea Pd. 88.0 0.0
  Zhe Chen Chiny 87.0 0.0
  Casey Larson USA 99.5 0.0
  Tomasz Pilch Polska 93.5 0.0
  Kacper Juroszek Polska 91.0 0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Sapporo: Seria próbna dla Takeuchiego
CoC Sapporo: Seria próbna dla Takeuchiego

CoC Sapporo: Seria próbna dla Takeuchiego

Kalendarium
Andreas Wank
Dziś urodziny obchodzą:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewagą zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
PŚ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
PŚ Rasnov
oficjalny trening
12:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (piątek)
09:00
PŚ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
PŚ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
PŚ Rasnov
seria próbna
14:00
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
PŚ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
11:30
PŚ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich