Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

81 skoczków i 24 skoczkinie pojawiły się na li¶cie startowej do konkursów FIS Cup w niemieckim Rastbüchl. W¶ród nich jest o¶miu Polaków.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Niemcy wystawili kwotę narodow±, w której maj± kilka nowych twarzy z roczników 2000-2003. Na starcie zobaczymy też Brytyjczyków, Chińczyków i Serba.

Polskę reprezentować będ± Mateusz Gruszka, Jan Habdas, Szymon Jojko, Jarosław Krzak, Arkadiusz Jojko, Kacper Stosel, Karol Niemczyk i Krzysztof Kieta. Zabraknie Polek, które pojechały na Puchar ¦wiata i Puchar Kontynentalny.

U pań zobaczymy siedem nacji. Oprócz tylko dwóch Niemek wyst±pi± Słowenki, Czeszki, Chinki, Austriaczki, Włoszki i Szwajcarka.

Skoki jutro od godziny 9:00. Na 10:30 przewidziano konkurs pań, a na 15:30 panów.

Lista startowa
zawodnikkraj
1Yujia ZhaiChiny
2Giada TomaselliWłochy
3Ronja DraxNiemcy
4Anna CernaCzechy
5Sina ArnetSzwajcaria
6Amelie ThannheimerNiemcy
7Karolina SadvarovaCzechy
8Greta PinzaniWłochy
9Sophie KothbauerAustria
10Noelia VuerichWłochy
11Katharina EllmauerAustria
12Qingyue PengChiny
13Martina ZanitzerWłochy
14Jiaojiao RenChiny
15Liangyao WangChiny
16Birun ShaoChiny
17Katja MarkutaSłowenia
18Nika VetrihSłowenia
19Veronika JencovaCzechy
20Elisabeth RaudaschlAustria
21Lara LogarSłowenia
22Pia MaziSłowenia
23Stepanka PtackovaCzechy
24Klara UlrichovaCzechy
Lista startowa
zawodnikkraj
1Simon SteinbeisserNiemcy
2Sebastian LudwigNiemcy
3Paul Justus GrundmannNiemcy
4Simon SpiewokNiemcy
5Eric HoyerNiemcy
6Sebastian SchwarzNiemcy
7Jonas JaekleNiemcy
8Tobias KoenigNiemcy
9Anton SchluetterNiemcy
10Julian KettererNiemcy
11Nikola StevanovicSerbia
12Felix HoffmannNiemcy
13Sam BoltonWielka Brytania
14Krzysztof KietaPolska
15Daniil ShchegolevRosja
16Karol NiemczykPolska
17Andrea CampregherWłochy
18Xiaoyang ZhouChiny
19Jakub SikolaCzechy
20Patrik VitezSłowenia
21Krystof HauserCzechy
22Jiri JindrisekCzechy
23Weijie ZhenChiny
24Greyson ScharffsUSA
25Frantisek LejsekCzechy
26Chuan ZhaoChiny
27Naim StanfelAustria
28Dmitry KhodykinRosja
29Ylxin LyuChiny
30Shaopeng WangChiny
31Stephane TremblayKanada
32Erik BelshawUSA
33Olan LacroixSzwajcaria
34Radek RydlCzechy
35Benedikt HolubCzechy
36Honglin ZhuChiny
37Landon LeeUSA
38Quirin ModrickenNiemcy
39Mikhail SherstnevRosja
40Canden WilkinsonUSA
41Mattia GalianiWłochy
42Alexander CeconWłochy
43Hunter GibsonUSA
44Remo ImhofSzwajcaria
45Rui WangChiny
46Jincheng ZengChiny
47Francesco CeconWłochy
48Kacper StoselPolska
49Eric FuchsNiemcy
50Lennart WeigelNiemcy
51Daniel MoroderWłochy
52Radek SelcerCzechy
53Noah CamenzindSzwajcaria
54Maksim KolobovRosja
55Arkadiusz JojkoPolska
56Aleksandr MarchukovRosja
57Claudio HaasNiemcy
58Jarosław KrzakPolska
59Szymon JojkoPolska
60Maksim DukaRosja
61Tom GerischNiemcy
62Julian WienerroitherAustria
63Jan HabdasPolska
64Frantisek HolikCzechy
65Rok TarmanSłowenia
66Lars KindlimannSzwajcaria
67Justin NietzelNiemcy
68Thomas LacknerAustria
69Mateusz GruszkaPolska
70Timon-Pascal KahoferAustria
71Federico CeconWłochy
72Lovro KosSłowenia
73Sebastian RombachNiemcy
74Mika SchwannAustria
75Janni ReisenauerAustria
76Francisco MoerthAustria
77Fabian SeidlNiemcy
78Maximilian LienherAustria
79Maximilian SteinerAustria
80Stefan RainerAustria
81Tim FuchsNiemcy
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
@DragonL
Ja tylko polegam na tym, co mówi±, pisz± fachowcy, no i na prawach fizyki :)
Nie lubię szerzenia teorii spiskowych i trollowania, z tym po prostu "walczę". Ty, jak i kilku innych komentuj±cych pod tym newsem masz duż± wiedzę w temacie, także jak najbardziej ze mn± dyskutuj, miło czytać jak kto¶ m±drze pisze :)
(25.01.2020, 11:05)
Pawmak
No niestety czę¶ciej trzeba czytać innych :P Zgadzam się z tym, co "M." napisał pod jednym z newsów.

No i nie ma na PK kobiet także tej, któr± dałem na 1. miejsce, ale już nie zmieniam. A na 5. miałem wła¶nie Logar. Ale na szczę¶cie tylko sobotę wcze¶niej obstawiłem.
Cóż, ten najwyższy poziom już zaczyna odjeżdżać, no ale to dopiero połowa sezonu i jeszcze może być wszystko.
(25.01.2020, 10:20)
Hej
No witam samych ekspertów na srodnocnym dyżurze. Ciekawe że niektórzy tylko w wybrane dni...
(25.01.2020, 06:44)
DragonL
@korus ja wła¶nie Niemki obstawiałem Kuebler, Goebels, Laue, trafiłem tylko Słowenkę
(25.01.2020, 04:47)
korus
@DragonL
Pudło, też odgadlem wła¶ciwie tylko jedn± zawodniczkę z potencjalnego TOP5, więc musiałem zmieniać :) mnie najbardziej zaskoczyło to, że Niemki olały ten FC
(25.01.2020, 02:10)
snk
I to jest megaciekawe a nie jakis Qbacky czy nudno.obsadzony PK.
(25.01.2020, 01:25)
DragonL
@Pawmak ja Czeszki dałem na COC Ptackov± i Ulrichow±, ale narazie zostawiam, bo mam prawdopodobnie 3 dobre Panie. W ogóle to gratulacje, że znowu jeste¶ na najwyższym poziomie, bo wiedzowo wiadomo. W ogóle mało tu jest osób, które maja co¶ konkretnie do powiedzenia, może tylko @marmi, temu nawet nie dyskutuję;)
(25.01.2020, 01:18)
Pawmak
Ta, ja ciekawe sk±d :P FIS Cupu kobiet nie typowałem, ale PK tak i wytypowałem jedn±, co jest na FIS Cupie.
(25.01.2020, 00:51)
DragonL
@Horus pewnie korus i Pawmak znali składy i nas zmiażdż± w ten weekend;)
(25.01.2020, 00:44)
DragonL
@Horus ja trafiłem jedn±, która potencjalnie bedzie w 5-tce, ale też zmieniłem.
(25.01.2020, 00:43)
egl
Co ciekawe Alexander Cecon do 18 roku życia reprezentował Austrię
(24.01.2020, 23:46)
marmi
Ja nic nie zmieniałem, dopiero typowałem :)
Obsada u pań mierna (nie ma się co dziwić jak s± wszystkie 3 ligi w jeden weekend), u panów bogata :)
Ciekawe jak Gruszka po kontuzji wypadnie...
(24.01.2020, 23:22)
Pawmak
Igrzyska, i wła¶nie Tian w nich był na podium.
(24.01.2020, 23:22)
Hej
Chińczycy mieli jakie¶ mistrzostwa w Słowenii to teraz wykorzystuj± mniejsze skocznie do startu
(24.01.2020, 22:55)
Horus
@Arturion
Ja u kobiet zmieniłem wszystkie 5 :)
(24.01.2020, 22:20)
Pawmak
* Czyi synowie, znaczy się.
Ivana L. jeszcze pamiętam, Virginia już nie.
(24.01.2020, 21:56)
Pawmak
Oo, to ciekawe. A wiadomo, jak z Lunardimi? Ivan i Virginio to bracia? A Michael i Andrew czyli synowie? Jeszcze widzę, że jaki¶ Alessio był. Żaden nie skacze już w każdym razie. Roberto miał za to skacz±cego syna Zeno (najstarszego), ale bez startów międzynarodowych.
(24.01.2020, 21:54)
Fileep86
@pawmak

Alexander to bratanek Roberto, syn Andrei Cecona, byłego kombinatora.
(24.01.2020, 21:37)
aaa
Ale aż 8 nowych debiutantów z Chin. To samo Chinki. Ciekawe jak się zaprezentuj±.
(24.01.2020, 21:35)
troll
@Arturion
Je¶li chodzi o COC i FIS kobiet to lepiej poczekać
(24.01.2020, 21:32)
Arturion
U kobiet musiałem zmienić cztery w typerze... WeĽ zgadnij człowieku na 48 h przed konkursem, kto wyst±pi...
(24.01.2020, 21:13)
ewf
Stevanovic wrócił,a wła¶nie dzi¶ my¶lałem o tym czy Serbia znikneła z mapy skokowej ¶wiata.Zadziwił mnie!
(24.01.2020, 21:02)
Pawmak
To może chociaż jakiego¶ Chińczyka Stevanović pokona... Szkoda, że z Chińczyków w pucharach nie startuje Tian, bo wci±ż jest jednym z najlepszych.

Proszę - 3 synów Cecona i debiutuje syn Jäklego. Przeszedł wraz z siostr± z kombinacji?
(24.01.2020, 20:52)
Hej
Chiński przypływ. Oby u nich szybko forma rosła to może gwałtownie przybędzie kibiców skoków. Przecież tam żyje prawie 1,5 miliarda ludzi. Nawet jak co tysieczny się zainteresuje to będzie olbrzymi± widownia.
(24.01.2020, 20:28)
Rudixon*
W końcu co¶ nowego. Brawa za odwagę Serbie. Wiem ze już startował ale brawa za chęci.
(24.01.2020, 20:17)
aaa
Ilu nowych Chinczykow