Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Eva Pinkelnig uzyskała najlepszy rezultat pierwszej serii treningowej przed zawodami Pucharu Świata kobiet w Rasnowie. Polki uplasowały się w trzeciej i czwartej dziesiątce.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startująca z 25. belki Pinkelnig poleciała na odległość 99 metrów (wiatr 0,16 m/s w plecy), dzięki czemu zdecydowanie - o 9,2 punktu - pokonała Maren Lundby (94 m - 0,24 m/s).

W czołówce znalazły się również Katharina Althaus (92,5 m - 0,43 m/s), Chiara Hoelzl (93,5 m - 0,2 m/s) i Sara Takanashi (93,5 m - 0,1 m/s).

Wśród Polek najlepiej wypadła Kinga Rajda - skok na odległość 84 metrów (belka 27., wiatr 0,27 m/s) dał jej trzydziestą lokatę. Niewiele niżej sklasyfikowano Annę Twardosz (82 m) i Joannę Szwab (82,5 m).

Panie startowały początkowo z 25. belki, jednak szybko rozbieg wydłużono do bramki 27., by pod koniec powrócić do pozycji wyjściowej. Wiatr niemal wszystkim wiał w plecy, ale z niewielką siłą (maksymalnie 0,7 m/s, zwykle jednak dużo słabiej).
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Eva Pinkelnig Austria 99.0 79.5
2 Maren Lundby Norwegia 94.0 70.3
3 Katharina Althaus Niemcy 92.5 69.2
4 Chiara Hoelzl Austria 93.5 68.9
5 Sara Takanashi Japonia 93.5 68.0
6 Lara Malsiner Włochy 93.0 62.7
7 Ema Klinec Słowenia 89.0 62.4
8 Spela Rogelj Słowenia 93.0 60.6
9 Nika Kriznar Słowenia 89.5 60.5
10 Jacqueline Seifriedsberger Austria 92.0 59.8
11 Daniela Iraschko-Stolz Austria 88.5 59.2
12 Nozomi Maruyama Japonia 92.0 58.9
13 Juliane Seyfarth Niemcy 89.5 57.6
14 Julia Clair Francja 90.5 57.0
15 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 90.0 56.6
16 Svenja Wuerth Niemcy 90.0 56.0
17 Anna Odine Stroem Norwegia 90.0 55.3
18 Silje Opseth Norwegia 87.0 55.2
19 Yuki Ito Japonia 86.5 53.9
20 Irina Avvakumova Rosja 89.0 52.9
21 Lidiia Iakovleva Rosja 88.5 52.8
22 Yuka Seto Japonia 88.0 50.1
23 Josephine Pagnier Francja 86.0 49.6
24 Selina Freitag Niemcy 87.5 49.3
25 Susanna Forsstroem Finlandia 86.0 48.9
26 Katra Komar Słowenia 85.0 47.3
27 Xueyao Li Chiny 84.0 45.9
28 Julia Kykkänen Finlandia 85.0 45.5
29 Luisa Goerlich Niemcy 85.5 44.5
30 Kinga Rajda Polska 84.0 43.7
31 Elena Runggaldier Włochy 83.0 43.3
32 Sofia Tikhonova Rosja 83.5 42.9
33 Anna Twardosz Polska 82.0 42.3
34 Joanna Szwab Polska 82.5 41.9
35 Agnes Reisch Niemcy 81.0 38.0
36 Anna Shpynyeva Rosja 81.0 37.9
37 Lucile Morat Francja 80.0 37.0
38 Lisa Eder Austria 80.5 36.5
  Guy-Lim Park Korea Pd. 81.0 36.5
40 Manuela Malsiner Włochy 81.5 36.1
41 Karolina Indrackova Czechy 76.0 34.7
42 Virag Voros Węgry 78.0 31.5
43 Oceane Avocat Gros Francja 77.0 31.4
44 Fangyu Zhou Chiny 69.5 25.6
45 Andreea Diana Trambitas Rumunia 70.0 16.8
46 Anna Hoffmann USA 64.5 14.2
47 Logan Sankey USA 63.5 4.4
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Rasnov: Pierwsza seria treningowa dla Pinkelnig
PŚ Rasnov: Pierwsza seria treningowa dla Pinkelnig

PŚ Rasnov: Pierwsza seria treningowa dla Pinkelnig

Kalendarium
Juliane Seyfahrt
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
PŚ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
PŚ Rasnov
oficjalny trening
12:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (piątek)
09:00
PŚ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
PŚ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
PŚ Rasnov
seria próbna
14:00
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
PŚ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
11:30
PŚ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich