Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Zespół Austrii wygrał konkurs drużyn mieszanych rozgrywany w ramach 3. Zimowych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w Lozannie/Premanon. Pozostałe medale przypadły ekipom z Japonii i Francji.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W konkursie drużyn mieszanych na młodzieżowych igrzyskach uczestniczy - jak to zwykle bywa w zawodach drużynowych - czterech sportowców. Różnica polega na tym, że połowę zespołu stanowi± specjali¶ci od kombinacji norweskiej, drug± połowę - skoczkowie.

W dzisiejszej drużynówce zdecydowanie najmocniejszy był zespół Austrii, w którym najwięcej punktów zgromadził Stefan Rettenegger (85,5 i 84 m), a niemal równie mocny był wczorajszy zwycięzca indywidualnej rywalizacji Marco Woergoetter (91,5 i 80 m). Kolegów dzielnie wspierały panie - Lisa Hirner (80 i 81 m) oraz Julia Muehlbacher (dwa razy po 82 m).

Srebrne medale przypadły Japończykom (Ayane Miyazaki, Yuto Nishikata, Machiko Kubota i Sota Kudo), a br±zowe - Francuzom (Emma Treand, Marco Heinis, Josephine Pagnier, Valentin Foubert); co ciekawe, ekipa francuska po pierwszej serii była dopiero pi±ta, ale w finale zdołali przesun±ć się na podium, wyprzedzaj±c Rosjan i Słoweńców.

O pechu mog± mówić Niemcy, których było stać na medal, ale wszystko pokrzyżowała dyskwalifikacja Michelle Goebel w pierwszej serii. Gdyby nie zbyt długie narty, naszym zachodnim s±siadom prawdopodobnie przypadłby srebrny lub br±zowy kr±żek.

Zawody odbywały się w do¶ć trudnych warunkach - wiatr wiał z różnych stron, a jego prędko¶ć dochodziła do 1,9 m/s. Belka startowa była przesuwana pomiędzy bramkami dziewi±t± a szesnast±.

Polacy w konkursie drużyn mieszanych nie startowali.
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 986.4
2 Japonia Japonia 938.0
3 Francja Francja 886.7
4 Rosja Rosja 880.4
5 Słowenia Słowenia 866.0
6 Niemcy Niemcy 823.8
7 Norwegia Norwegia 820.5
8 Czechy Czechy 817.6
9 Włochy Włochy 751.8
10 Finlandia Finlandia 725.7
11 USA USA 677.1
12 Szwajcaria Szwajcaria 561.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Rettenegger Austria 85.5 84.0 262.8
2 Jan Andersen Niemcy 89.5 85.5 260.8
3 Marco Woergoetter Austria 91.5 80.0 254.3
4 Danil Sadreev Rosja 84.5 87.0 249.3
5 Sota Kudo Japonia 83.0 86.5 248.9
6 Mark Hafnar Słowenia 87.5 82.5 247.5
7 Marco Heinis Francja 88.0 84.0 247.3
8 Yuto Nishikata Japonia 85.5 80.0 244.3
9 Josephine Pagnier Francja 87.0 82.5 243.9
10 Waltteri Karhumaa Finlandia 84.0 77.0 242.7
11 Anna Shpynyeva Rosja 84.0 79.0 241.8
12 Julia Muehlbacher Austria 82.0 82.0 238.7
13 Niklas Malacinski USA 79.5 78.0 236.6
14 Jan Simek Czechy 80.5 80.0 233.6
15 Stefano Radovan Włochy 82.0 81.0 232.1
16 Lisa Hirner Austria 80.0 81.0 230.6
17 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 78.0 81.0 230.4
18 Vladimir Malov Rosja 80.0 74.5 228.8
19 Luca Geyer Niemcy 80.0 80.0 227.5
20 Johan Fredriksen Orset Norwegia 77.0 79.5 225.2
21 Jenny Nowak Niemcy 89.0 82.0 223.2
22 Ayane Miyazaki Japonia 79.0 78.0 222.7
23 Machiko Kubota Japonia 83.0 77.0 222.1
24 Stepanka Ptackova Czechy 83.0 79.0 217.5
25 Matic Hladnik Słowenia 77.0 76.5 213.6
26 Jiri Konvalinka Czechy 78.0 73.0 213.3
27 Lara Logar Słowenia 79.5 70.0 212.6
28 Annika Sieff Włochy 74.0 72.0 210.3
29 Lean Niederberger Szwajcaria 79.0 81.0 209.5
30 Valentin Foubert Francja 73.0 76.0 203.2
31 Simen Aasen Markeng Norwegia 77.0 74.0 201.0
32 Jessica Malsiner Włochy 82.0 73.5 200.6
33 Nico Zarucchi Szwajcaria 73.5 65.5 195.2
34 Silva Verbic Słowenia 74.5 69.0 192.3
  Emma Treand Francja 71.0 70.0 192.3
36 Julia Tervahartiala Finlandia 78.5 64.5 183.0
37 Tomas Kuisma Finlandia 64.5 69.0 166.3
38 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 67.0 68.0 163.9
39 Aleksandra Tikhonovich Rosja 62.0 68.0 160.5
40 Paige Jones USA 70.5 63.0 156.8
41 Rea Kindlimann Szwajcaria 68.0 66.5 156.4
42 Tereza Koldovska Czechy 67.0 62.5 153.2
43 Landon Lee USA 64.5 66.0 151.2
44 Annamaija Oinas Finlandia 62.5 60.5 133.7
45 Alexa Brabec USA 65.5 58.5 132.5
46 Michelle Goebel Niemcy   80.5 112.3
47 Daniel Moroder Włochy   78.5 108.8
48 Emely Torazza Szwajcaria     0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
No wła¶nie, czemu Polacy nie startowali?
No i czy to na pewno jest tak, że w tym konkursie skakał skoczek, kombinator, skoczkini i kombinatorka? Przecież to bez sensu, skoro konkurs polegał na 2 skokach, bez żadnego biegania...
No i co jakby¶my chcieli wystawić 2 skoczków to by zabronili? Zawsze można byłoby zarejestrować skoczka zawczasu jako kombinatora i takie co¶ obej¶ć. Nie kumam jaki to ma sens.
(20.01.2020, 18:48)
KIBIC
Prawie perfekcyjnie postawiłem tylko zamiast Francji postawiłem na Niemcy
(20.01.2020, 17:51)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
YOG: Austria najlepsza w konkursie drużyn mieszanych
YOG: Austria najlepsza w konkursie drużyn mieszanych

YOG: Austria najlepsza w konkursie drużyn mieszanych

Kalendarium
Juliane Seyfahrt
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich