Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 10:30
Rastbüchl HS-78
FIS Cup K

Po zawodach Pucharu Kontynentalnego i FIS Cup przychodzi czas na pierwszy w sezonie start w Pucharze ¦wiata. Do Sapporo pojad± trzy nasze zawodniczki...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Choć Puchar ¦wiata kobiet ruszył już ponad miesi±c temu, walka w Lillehammer i Klingenthal toczyła się bez Polek - decyzj± sztabu szkoleniowego nasze zawodniczki startowały w konkursach niższej rangi (Puchar Kontynentalny w Notodden i FIS Cup w Oberwiesenthal).

Teraz rywalizacja w P¦ przenosi się do Japonii - tam już Polek nie zabraknie. W Sapporo, gdzie zaplanowano dwa konkursy na dużej skoczni, wyst±pi± Kinga Rajda, Joanna Szwab i Anna Twardosz.
Puchar ¦wiata kobiet Sapporo
10 stycznia 2020 (pi±tek)
1:00odprawa techniczna
6:30oficjalny trening (dwie serie)
8:30kwalifikacje
11 stycznia 2020 (sobota)
7:30seria próbna
8:30konkurs indywidualny
12 stycznia 2020 (niedziela)
1:00kwalifikacje
2:00konkurs indywidualny
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2020 - wszystkie artykuły
Komentarze
jack
Cóż za cudowna zwyżka formy. Do Lillehammer ... po co jechać, jak można sobie zrobić wycieczkę do Japonii!
(11.01.2020, 08:06)
muszek59
Troll-K±piel kontuzjowana wi±zadła

(11.01.2020, 00:42)
troll
@Ads
może kogo¶ ¶ci±gn±ł na zasadzie"tylko do drużynówki"
swoj± drog± - GDzie Karpiel?
(09.01.2020, 22:20)
Ads
Szkoda, ze nie ma czwartej. Za tydzień drużynówka
(09.01.2020, 20:43)
troll
@będe_strzelać
Rozumiem bo w istocie to nie s± fakty zatwierdzone że będzie nam łatwiej. Opieram tylko swoje założenia na wnioskach zeszłorocznych gdy w japonii niw było tyle zawodcniczek i były też to zawodniczki słabsze(było kilka chinek, ukrainki). Dlatego twierdzę że w Zao i Sapporo może być nam nieco łatwiej. Ale niech lista startowa mnie wyprowadzi z błędu b±dĽ potwierdzi me założenia
(09.01.2020, 16:11)
Hej
Fora s± po to by je czytać a mózg po to by wyci±gać wnioski. I czemu się tak denerwujesz? A jak kto chce zarobić kase to nie trzeba donosi wystarczy napisać wazeliniarski news o kim¶ kto ma sporo kasy. Powiesz ze nie mam talentu do pisania? A w czym problem poprosić kogo¶ ze znajomych kto ma. Mnie tylko skoki interesuj± i tyle i chce by były sprawiedliwe.
(09.01.2020, 13:42)
będę_strzelać
@troll:
Potraktuj tę mał± uwagę jako przyjazn± :) Swoj± drog±,może w¶ród komentuj±cych rzeczywi¶cie czai się kto¶ bliski sztabu. Bo sami ludzie ze sztabu chyba nie powinni tracić czasu na komentowanie.
(09.01.2020, 12:46)
będę_strzelać
@ troll:
W niczym nie będę Ci zaprzeczać, ale jedno po prostu muszę skorygować: to na faktach (tylko broń Boże nie na tych koszmarnych faktach autentycznych) - oraz na przesłankach opierasz swoje wnioski. Nie wywnioskowałe¶ faktów, do nich doszło niezależnie od Twoich wniosków (no chyba, że jeste¶ członkiem kadry albo sztabu :)
(09.01.2020, 12:37)
troll
@xmot
czy człowiek maj±cy swoje zdanie i poinformowany musi od razu być skoczkiem? ja tylko opieram to o czym mówie na faktach które wywnioskowałem
P:S i tak skoczyłem pare razy jako dzieciak na malutkiej ale wci±ż skoczni:)
(09.01.2020, 00:17)
Hej
Czy musisz być kaczka by pływać po jeziorze? Człowiek od tego na mózg by ogarn±ć nim to czego cialo czasami nie jest w stanie wykonac
(08.01.2020, 22:27)
xmot
Hej, Troll - czy kiedykolwiek skoczyli¶cie na skoczni dla dzieci??? Bo wydaje mi się że wszystkie rozumy pozjadali¶cie!!!
(08.01.2020, 22:02)
troll
z innego Ľródła. Neustaad ZNOWU zagrożone. Powody te same co rok temu. WeĽcie to wypi
(08.01.2020, 19:20)
troll
@hej
no to zobaczymy po odprawie zy wyjdzie na moje czy twoje
(08.01.2020, 18:33)
Hej
Może Ci się PK mężczyzn z Rosji pomylił z konkursem kobiet. Zreszt± jak 2 konkursy to wielu rezygnuje ale teraz nikt nie jest naiwny. A piszemy o obecnym starcie. A w Rosji była taka znikoma ilo¶ć skoczków że nasi demolujacy bule tam na podium chyba weszli co jako wielki sukces w Polsce odtrabiono. Zapomniano dodać jak wysoko były 15 łatki rosyjskie.
(08.01.2020, 17:22)
troll
@hej
pół żartem pół serio ale rok temu w Zao była cała 10 ale 30 na pewno całej nie było. Były to słabo obsadzone zawody i tak przy umiejętno¶ciach naszych wieszcze pierwsz± 30 nie tylko RAjdzie ale może i Twardosz/Szwab
(08.01.2020, 17:03)
Hej
Też zakładam że pierwsza 30 nie startuje. W końcu po co im te punkty potrzebne. Teraz chyba lec± do Tajlandii razem z tymi 6 Austriaczkami. No to miłego wypoczynku. A Polki tymczasem zgarn± pierwsze 3 miejsca
(08.01.2020, 16:46)
troll
dobr± trochę przesadziłem ale tylko trochę bo było 50 zawodniczek w¶ród których były totalne pocz±tkuj±ce więc ten ruch i tak może być przemy¶lany
(08.01.2020, 16:32)
troll
@marmi
może to być przemy¶lany ruch. Rok temu w Zao chyba nie było nawet 40 zawodniczek. Mogę się mylić ale stawka w japonii była mocno okrojona
(08.01.2020, 16:22)
marmi
Aha, bo tam za tydzień s± jeszcze 3 konkursy w Zao. Czyli tam zostan± na dłużej, to trochę zmienia postać rzeczy :)
Skoro wysłali 3 a za tydzień jest drużynówka to pytanie czy u kobiet drużyny s± 3 osobowe czy w tym konkursie nie wyst±pi±?
(08.01.2020, 14:07)
Hej
Tam jest dużo konkursów więc wyjazd jak najbardziej potrzebne szkoda że czwartej nie ma. No i nie mam nic przeciwko by B latala ale krytyka za to samo kadry A dziewcz±t jest nie na miejscu. To nasza jedyna nadzieja przynajmniej na druzynowki mieszane.
(08.01.2020, 11:10)
Polonus
Zasadnicze pytanie nie brzmi "ile na starcie" tylko "ile na mecie"?
I nie jest to pytanie zło¶liwe tylko takie, jakie powinno się stawiać. W każdej sytuacji. Również w tej, op której pisze @Hej.
I z tego trzeba rozliczać.
Oczywi¶cie dziewczęta, na razie, w znacznie mniejszym stopniu.
(08.01.2020, 10:47)
Hej
Je¶li PZN stać na regularne wycieczki kiepskiej kadry B do USA i Japonii czy innych dalekich skoczni to tym bardziej stać na pierwsz± w historii wyprawę dziewcz±t do Japonii. Nie wiem ilu z nimi pojechalo na wycieczkę a s±dz±c po tym że czwartej nie zabrali to sporo ale przynajmniej Kruczek gratis polecial
(08.01.2020, 09:08)
marmi
Łał, to mnie trochę zamurowało.
Nie wysłali dziewczyn w Europie, ale jad± do Japonii i to na duż± skocznię...
Jak przypuszczam na własny koszt na dodatek. Mam na my¶li PZN znaczy się, bo FIS raczej tego nie finansuje, no chyba że organizatorzy...
(08.01.2020, 09:03)