Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

Daniela Iraschko-Stolz spisała się najlepiej podczas serii próbnej przed konkursem Pucharu ¦wiata w Klingenthal. Austriaczka wyprzedziła Maren Lundby i Maritę Kramer.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startuj±ca z 22. belki Iraschko-Stolz uzyskała 121,5 metra, co po uwzględnieniu rekompensaty za wiatr (0,06 m/s pod narty) pozwoliło jej o 1,6 punktu wyprzedzić Maren Lundby (127 m, ale z 24. belki i przy wietrze 0,48 m/s).

Trzeci rezultat należał do Marity Kramer (121,5 m - 0,23 m/s; belka 23.), a w czołówce znalazły się też Katharina Althaus (114 m), Katra Komar (110 m) i Elena Runggaldier (113 m).

Wbrew obawom wiatr nie stanowił dużej przeszkody w przeprowadzeniu serii, która odbywała się płynnie - choć trochę loterii było. Podmuchy były skierowane głównie pod narty, a ich siła dochodziła do 1 m/s. Belka startowa dla ponad połowy zawodniczek była ustawiona w pozycji 22., póĽniej rozbieg wydłużano - najpierw do bramki 23., póĽniej do 24.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 121.5 53.1
2 Maren Lundby Norwegia 127.0 51.5
3 Marita Kramer Austria 121.5 47.7
4 Katharina Althaus Niemcy 114.0 35.6
5 Katra Komar Słowenia 110.0 32.6
6 Elena Runggaldier Włochy 113.0 32.4
7 Ursa Bogataj Słowenia 112.5 31.2
8 Juliane Seyfarth Niemcy 114.5 30.8
9 Chiara Hoelzl Austria 114.0 30.0
10 Ema Klinec Słowenia 112.0 29.5
11 Nika Kriznar Słowenia 112.0 28.6
12 Kaori Iwabuchi Japonia 109.0 23.5
13 Julia Clair Francja 108.0 22.5
14 Agnes Reisch Niemcy 106.0 22.3
15 Sofia Tikhonova Rosja 105.5 21.3
16 Nozomi Maruyama Japonia 108.5 21.2
17 Silje Opseth Norwegia 105.0 20.9
18 Yuka Seto Japonia 106.0 20.6
19 Sara Takanashi Japonia 107.5 20.5
20 Anna Shpynyeva Rosja 108.5 20.1
21 Svenja Wuerth Niemcy 108.0 19.6
22 Anna Odine Stroem Norwegia 106.0 19.3
23 Jerneja Brecl Słowenia 103.5 18.4
24 Lara Malsiner Włochy 105.5 17.3
25 Josephine Pagnier Francja 101.5 16.1
26 Selina Freitag Niemcy 102.0 15.3
27 Eva Pinkelnig Austria 101.5 13.8
28 Spela Rogelj Słowenia 103.5 12.9
29 Julia Kykkänen Finlandia 101.5 9.3
30 Jacqueline Seifriedsberger Austria 100.0 8.5
31 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 99.0 5.3
32 Yuki Ito Japonia 96.0 4.3
33 Luisa Goerlich Niemcy 94.5 3.6
34 Xueyao Li Chiny 94.0 0.0
  Karolina Indrackova Czechy 88.0 0.0
  Manuela Malsiner Włochy 93.5 0.0
  Stepanka Ptackova Czechy 88.5 0.0
  Virag Voros Węgry 82.0 0.0
  Pauline Hessler Niemcy 86.0 0.0
40 Irina Avvakumova Rosja DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległo¶ć, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Klingenthal: Iraschko-Stolz najlepsza w serii próbnej
P¦ Klingenthal: Iraschko-Stolz najlepsza w serii próbnej

P¦ Klingenthal: Iraschko-Stolz najlepsza w serii próbnej

Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich