Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

Taku Takeuchi wygrał pierwszą serię treningową na skoczni w Ruce. Japończyk poleciał na 140 metr pokonując swojego rodaka - Keiichi Sato (138 m). Trzecie miejsce zajął Andreas Granerud Buskum (133 m).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W czołówce mieliśmy jeszcze Halvora Egnera Graneruda, Stefana Huber, Bora Pavlovcica i Andreasa Haare. W czołowej dziesiątce zmieścili się także dwaj Polacy. Andrzej Stękała zajął 5. miejsce (136,5 m), a Aleksander Zniszczoł był dziewiąty (128,5 m).

Wszyscy zawodnicy skakali z 22. belki startowej.

Wyniki 1 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Taku Takeuchi Japonia 140.0 92.7
2 Keiichi Sato Japonia 138.0 84.4
3 Andreas Granerud Buskum Norwegia 133.0 81.6
4 Halvor Egner Granerud Norwegia 132.5 80.2
5 Stefan Huber Austria 134.0 77.9
6 Andrzej Stękała Polska 136.5 77.6
7 Bor Pavlovcic Słowenia 129.5 77.2
8 Anders Haare Norwegia 131.5 73.7
9 Aleksander Zniszczoł Polska 128.5 71.6
10 Sandro Hauswirth Szwajcaria 123.0 68.1
11 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 127.0 67.6
12 Cene Prevc Słowenia 129.0 66.1
13 Sondre Ringen Norwegia 124.5 65.1
14 Matias Braathen Norwegia 125.0 64.7
15 Yuken Iwasa Japonia 125.0 63.9
16 Andreas Alamommo Finlandia 126.5 62.7
17 Thomas Hofer Austria 127.0 62.5
18 Andreas Schuler Szwajcaria 124.0 62.3
19 Jernej Presecnik Słowenia 125.0 61.9
20 Kacper Juroszek Polska 122.5 58.7
21 Kenshiro Ito Japonia 120.0 58.5
22 Zak Mogel Słowenia 121.0 57.8
23 Fredrik Villumstad Norwegia 123.0 57.2
24 Kalle Heikkinen Finlandia 120.0 53.3
25 Arttu Pohjola Finlandia 121.0 49.5
26 Shohei Tochimoto Japonia 118.0 49.3
27 Markus Schiffner Austria 114.5 45.3
28 Paweł Wąsek Polska 108.0 42.1
29 Jonathan Learoyd Francja 110.5 39.5
30 Kilian Maerkl Niemcy 112.0 38.3
31 Ziga Jelar Słowenia 114.0 37.0
32 Juho Ojala Finlandia 112.0 35.3
33 Mico Ahonen Finlandia 108.0 34.4
34 Maximilian Steiner Austria 104.5 33.9
35 Gabriel Karlen Szwajcaria 109.0 29.9
36 Mathis Contamine Francja 107.5 29.4
37 David Haagen Austria 105.0 24.9
38 Kevin Maltsev Estonia 93.5 8.0
39 Lovro Kos Słowenia 93.0 5.9
40 Eetu Merilainen Finlandia 93.5 5.3
41 Artti Aigro Estonia 93.5 4.9
42 Paul Brasme Francja 91.0 0.0
  Henri Kavilo Finlandia 78.0 0.0
  Jonne Veteläinen Finlandia 92.5 0.0
  Frans Taehkaevuori Finlandia 86.0 0.0
46 Clemens Leitner Austria DNS DNS
47 Manuel Fettner Austria DNS DNS
48 Martin Hamann Niemcy DNS DNS
49 Luca Roth Niemcy DNS DNS
50 Adrian Sell Niemcy DNS DNS
51 Tomasz Pilch Polska DNS DNS
52 Felix Hoffmann Niemcy DNS DNS
53 Philipp Raimund Niemcy DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
aaa
Stękała rządzi
(14.12.2019, 10:42)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Ruka: Takeuchi najdalej na treningu, dwóch Polaków w czołówce
CoC Ruka: Takeuchi najdalej na treningu, dwóch Polaków w czołówce

CoC Ruka: Takeuchi najdalej na treningu, dwóch Polaków w czołówce

Kalendarium
Martin Schmitt
Dziś urodziny obchodzą:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
PŚ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (piątek)
01:00
PŚ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
PŚ Sapporo
oficjalny trening
08:30
PŚ Sapporo
kwalifikacje
13:30
PŚ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
PŚ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
PŚ Sapporo
seria próbna
08:30
PŚ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
PŚ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
PŚ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
PŚ Sapporo
kwalifikacje
02:00
PŚ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
PŚ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
PŚ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich