Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

W drugim treningu w Notodden najlepszy wynik odnotowała reprezentantka gospodarzy - Thea Minyan Bjoerseth, która lądowała na 90,5 metra. Druga była Kinga Rajda (także 90,5 m) i tylko 0,6 punktu straty.

Na trzecim miejscu znalazła się Sophie Sorschag z Austrii (92 metry), a czwarta była Lucile Morat (87,5 m).

Zwyciężczyni pierwszego treningu - Guy-Lim Park - tym razem była siódma (84 metry).

Pozostałe Polki skakały lepiej. Joanna Szwab zajęła 8. miejsce (83 metry), Anna Twardosz (82 m) była siedemnasta, Wiktoria Przybyła znalazła się na 30. pozycji (74 m), a  Nicole Konderla była 36-ta (70 m).

Tym razem panie skakały z trzydziestego drugiego i trzydziestego rozbiegu.

Wyniki 2 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 90.5 68.0
2 Kinga Rajda Polska 90.5 67.3
3 Sophie Sorschag Austria 92.0 63.0
4 Lucile Morat Francja 87.5 61.9
5 Julia Muehlbacher Austria 86.0 57.1
6 Susanna Forsstroem Finlandia 83.5 56.6
7 Guy-Lim Park Korea Pd. 84.0 55.4
8 Joanna Szwab Polska 83.0 54.8
9 Ksenia Kablukova Rosja 87.0 54.6
10 Claudia Purker Austria 83.5 54.4
11 Kristina Prokopieva Rosja 83.0 53.3
12 Astrid Moberg Szwecja 84.0 52.0
13 Julia Huber Austria 82.5 51.9
14 Jessica Malsiner Włochy 84.5 51.4
15 Oceane Avocat Gros Francja 83.0 51.3
16 Jenny Rautionaho Finlandia 82.5 51.2
17 Anna Twardosz Polska 82.0 50.8
18 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 82.0 49.9
19 Anna Jaekle Niemcy 80.0 45.7
20 Aleksandra Barantceva Rosja 79.5 45.4
21 Irma Machinya Rosja 79.0 45.2
22 Annika Belshaw USA 78.5 44.0
23 Josephin Laue Niemcy 78.5 41.8
24 Valentina Sderzhikova Kazachstan 77.0 41.1
25 Karoline Roestad Norwegia 77.0 40.1
26 Michelle Goebel Niemcy 76.5 37.8
27 Vanessa Moharitsch Austria 79.5 37.5
28 Paige Jones USA 80.5 37.1
29 Alina Borodina Rosja 74.5 36.9
30 Wiktoria Przybyła Polska 74.0 36.5
31 Nora Midtsundstad Norwegia 73.0 35.2
32 Martina Ambrosi Włochy 72.0 34.3
33 Pia Lilian Kuebler Niemcy 74.0 30.0
34 Pernille Kvernmo Norwegia 71.5 29.1
35 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 69.5 28.9
36 Nicole Konderla Polska 70.0 28.5
37 Samantha Macuga USA 68.5 23.3
38 Hanna Midtsundstad Norwegia 68.0 23.0
39 Veronika Shishkina Kazachstan 68.0 22.6
  Frida Berger Norwegia 67.5 22.6
41 Katharina Ellmauer Austria 72.0 22.2
42 Elizaveta Mokhova Rosja 72.5 21.9
43 Eva Elise Amble Norwegia 70.5 17.4
44 Mathilde Oustad Norwegia 64.0 16.1
45 Ingrid Hordvik Kleven Norwegia 63.0 15.3
46 Logan Sankey USA 62.5 10.7
47 Jillian Highfill USA 64.0 9.5
48 Andreea Diana Trambitas Rumunia 66.0 9.3
49 Karoline Lauvsland Norwegia 54.5 0.0
  Viktoria Sidlova Słowacja 56.0 0.0
  Cara Larson USA 59.5 0.0
  Julia Tervahartiala Finlandia 49.0 0.0
53 Dayana Pekha Kazachstan DNS DNS
54 Khrystyna Droniak Ukraina DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC kobiet: Bjoerseth wygrywa drugi trening, Rajda znów druga
CoC kobiet: Bjoerseth wygrywa drugi trening, Rajda znów druga

CoC kobiet: Bjoerseth wygrywa drugi trening, Rajda znów druga

Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich