Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

54 panie i 67 panów stanie na starcie zaplanowanych na najbliższe dni zawodów w Notodden. Kobiety powalcz± o punkty Pucharu Kontynentalnego, natomiast panowie będ± rywalizować w FIS Cup.

Na li¶cie startowej inauguracyjnych zawodów Pucharu Kontynentalnego pań znalazły się 54 nazwiska. Ponieważ na ten sam weekend zaplanowana jest rywalizacja w Pucharze ¦wiata w Klingenthal, w Norwegii zabraknie najbardziej znanych zawodniczek, nieobecne będ± również najlepsze w CoC 2018/2019 Katra Komar, Kamila Karpiel i Elisabeth Raudaschl.

Do Notodden siln± grup± udały się natomiast Polki. Trener Łukasz Kruczek zabrał do Norwegii Wiktorię Przybyłę, Nicole Konderlę, Joannę Szwab, Annę Twardosz i Kingę Rajdę.

Lista startowa zawodów FIS Cup mężczyzn jest jeszcze obszerniejsza, a obsada - mocniejsza, nie zabraknie bowiem broni±cego tytułu Tima Fuchsa. W¶ród zgłoszonych brakuje wielkich gwiazd, ale na skoczni pojawi± się m.in. znani z Pucharu ¦wiata Casey Larson, Ulrich Wohlgenannt czy Fredrik Bjerkeengen.

Trener Wojciech Topór do Notodden zabrał sze¶ciu skoczków - to Szymon Jojko, Stanisław Ciszek, Kacper Stosel, Jarosław Krzak, Mateusz Gruszka i drugi w minionym sezonie Adam Niżnik.

Na dzisiejszy wieczór zaplanowano oficjalne treningi, natomiast na pi±tek i sobotę - rywalizację indywidualn±.
Puchar Kontynentalny kobiet Notodden
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00odprawa techniczna
18:15oficjalny trening (dwie serie)
13 grudnia 2019 (pi±tek)
18:30seria próbna
19:15konkurs indywidualny
14 grudnia 2019 (sobota)
11:00seria próbna
11:45konkurs indywidualny
FIS Cup Notodden
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00odprawa techniczna
20:00oficjalny trening (dwie serie)
13 grudnia 2019 (pi±tek)
14:45seria próbna
16:00konkurs indywidualny
14 grudnia 2019 (sobota)
13:45seria próbna
15:00konkurs indywidualny
Lista startowa - CoC kobiet
zawodnikkraj
1Hanna MidtsundstadNorwegia
2Frida BergerNorwegia
3Mathilde OustadNorwegia
4Ingrid Hordvik KlevenNorwegia
5Heidi Dyhre TraaserudNorwegia
6Nora MidtsundstadNorwegia
7Martina AmbrosiWłochy
8Susanna ForsstroemFinlandia
9Julia TervahartialaFinlandia
10Jessica MalsinerWłochy
11Vanessa MoharitschAustria
12Eva Elise AmbleNorwegia
13Wiktoria PrzybyłaPolska
14Cara LarsonUSA
15Viktoria SidlovaSłowacja
16Paige JonesUSA
17Andreea Diana TrambitasRumunia
18Katharina EllmauerAustria
19Jillian HighfillUSA
20Khrystyna DroniakUkraina
21Pernille KvernmoNorwegia
22Astrid MobergSzwecja
23Samantha MacugaUSA
24Karoline Bjerke SkatvedtNorwegia
25Logan SankeyUSA
26Michelle GoebelNiemcy
27Nicole KonderlaPolska
28Julia MuehlbacherAustria
29Annika BelshawUSA
30Josephin LaueNiemcy
31Pia Lilian KueblerNiemcy
32Ksenia KablukovaRosja
33Dayana PekhaKazachstan
34Sophie SorschagAustria
35Joanna SzwabPolska
36Elizaveta MokhovaRosja
37Karoline LauvslandNorwegia
38Guy-Lim ParkKorea Pd.
39Oceane Avocat GrosFrancja
40Anna JaekleNiemcy
41Anna TwardoszPolska
42Jenny RautionahoFinlandia
43Lucile MoratFrancja
44Thea Minyan BjoersethNorwegia
45Irma MachinyaRosja
46Karoline RoestadNorwegia
47Aleksandra BarantcevaRosja
48Julia HuberAustria
49Alina BorodinaRosja
50Valentina SderzhikovaKazachstan
51Kristina ProkopievaRosja
52Veronika ShishkinaKazachstan
53Kinga RajdaPolska
54Claudia PurkerAustria
Lista startowa - FIS Cup mężczyzn
zawodnikkraj
1Joergen Oliver StroemNorwegia
2Jens GaarderNorwegia
3Bendik Jakobsen HeggliNorwegia
4Bjoernar KvaalNorwegia
5Simen VikanNorwegia
6Benjamin OestvoldNorwegia
7Adrian Thon GundersrudNorwegia
8Iver OlaussenNorwegia
9Simen Aasen MarkengNorwegia
10Sindre Ulven JoergensenNorwegia
11Soelve Jokerud StrandNorwegia
12Chao LiChiny
13Fredrik BjerkeengenNorwegia
14Qihang CuiChiny
15Denys TsvietkovUkraina
16Nathan MattoonUSA
17Vladyslav HerasymiukUkraina
18Jingtao HuChiny
19Shouyi GongChiny
20Anton SchluetterNiemcy
21Guozheng LiChiny
22Szymon JojkoPolska
23Thomas LacknerAustria
24Stanisław CiszekPolska
25Ivan NekhoroshevKazachstan
26Kristoffer Eriksen SundalNorwegia
27Oscar P. WesterheimNorwegia
28Yurii YaniukUkraina
29Sander Vossan EriksenNorwegia
30Zhe ChenChiny
31Landon LeeUSA
32Andrew UrlaubUSA
33Erik BelshawUSA
34Kacper StoselPolska
35Canden WilkinsonUSA
36Anders LadehaugNorwegia
37Anton KorchukUkraina
38Shuai ZhangChiny
39Hunter GibsonUSA
40Jarosław KrzakPolska
41Espen Alexander Johansen AmbleNorwegia
42Paal Haakon BjoertomtNorwegia
43Ole Kristian BaarsetNorwegia
44Guang YangChiny
45Patrick GasienicaUSA
46Jaka HvalaSłowenia
47Jo Roemme MellingsaeterNorwegia
48Sergey KravtsovKazachstan
49Ilia MankovRosja
50Mikhail PurtovRosja
51Nikita DevyatkinKazachstan
52Paul WinterNiemcy
53Marco WoergoetterAustria
54Sung-Woo ChoKorea Pd.
55Ulrich WohlgenanntAustria
56Mateusz GruszkaPolska
57Francisco MoerthAustria
58Elias MedwedAustria
59Peter ResingerAustria
60Casey LarsonUSA
61Cedrik WeigelNiemcy
62Mika SchwannAustria
63Stefan RainerAustria
64Fabian SeidlNiemcy
65Markus RupitschAustria
66Adam NiżnikPolska
67Tim FuchsNiemcy
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
zzz
8 Chińczyków :D Nie ma bata który¶ się koło 30 zakręci ;D
(12.12.2019, 19:11)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC kobiet i FIS Cup mężczyzn w Notodden: 54 panie i 67 panów na starcie
CoC kobiet i FIS Cup mężczyzn w Notodden: 54 panie i 67 panów na starcie

CoC kobiet i FIS Cup mężczyzn w Notodden: 54 panie i 67 panów na starcie

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich