Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

75 skoczków pojawiło się na li¶cie startowej do inauguracyjnych zawodów Pucharu Kontynentalnego w norweskim Vikersundzie. W¶ród nich s± oczywi¶cie Polacy.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Na starcie zobaczymy liczn± ekipę gospodarzy, w¶ród nich będzie Halvor Egner Granerud. Z bardziej znanych zawodników na CoC pokaż± się Clemens Aigner, Manuel Fettner, Taku Takeuchi czy Cene Prevc.

Polacy pojawi± się w sile siedmiu: Aleksander Zniszczoł, Paweł W±sek, Andrzej Stękała, Kacper Juroszek, Tomasz Pilch, Adam Niżnik i Mateusz Gruszka.

Pocz±tek skakania przewidziano na 11:00, kiedy to zacznie się trening. Po nim ma odbyć się seria próbna, a o 13:00 konkurs.

Lista startowa
zawodnikkraj
1Anders LadehaugNorwegia
2Ole Kristian BaarsetNorwegia
3Paal Haakon BjoertomtNorwegia
4Matias BraathenNorwegia
5Halvor Egner GranerudNorwegia
6Martin HamannNiemcy
7Clemens AignerAustria
8Guang YangChiny
9Federico CeconWłochy
10Sung-Woo ChoKorea Pd.
11Bor PavlovcicSłowenia
12Chao LiChiny
13Nikita DevyatkinKazachstan
14Radek SelcerCzechy
15Henri KaviloFinlandia
16Francesco CeconWłochy
17Jingtao HuChiny
18Nurshat TursunzhanovKazachstan
19Ilia MankovRosja
20Jack WhiteFrancja
21Jarkko MäättäFinlandia
22Manuel FettnerAustria
23Danil VassilyevKazachstan
24Danil SadreevRosja
25Mateusz GruszkaPolska
26Lovro KosSłowenia
27Zak MogelSłowenia
28Jonathan LearoydFrancja
29Andrew UrlaubUSA
30Tomasz PilchPolska
31Joacim Oedegaard BjoerengNorwegia
32Casey LarsonUSA
33Patrick GasienicaUSA
34Adrian SellNiemcy
35Giovanni BresadolaWłochy
36Seou ChoiKorea Pd.
37Sandro HauswirthSzwajcaria
38Mathis ContamineFrancja
39Yuken IwasaJaponia
40Adam NiżnikPolska
41Kilian MaerklNiemcy
42Frantisek HolikCzechy
43Andreas SchulerSzwajcaria
44Matthew SoukupKanada
45Mikhail PurtovRosja
46Sondre RingenNorwegia
47Ziga JelarSłowenia
48Kacper JuroszekPolska
49Thomas HoferAustria
50Niko KytoesahoFinlandia
51Kenshiro ItoJaponia
52Cestmir KozisekCzechy
53Felix HoffmannNiemcy
54Oscar P. WesterheimNorwegia
55Stefan HuberAustria
56David HaagenAustria
57Heung Chul ChoiKorea Pd.
58Fredrik VillumstadNorwegia
59Dominik PeterSzwajcaria
60Shohei TochimotoJaponia
61Anders HaareNorwegia
62Jernej PresecnikSłowenia
63Taku TakeuchiJaponia
64Sander Vossan EriksenNorwegia
65Philipp RaimundNiemcy
66Luca RothNiemcy
67Aleksander ZniszczołPolska
68Keiichi SatoJaponia
69Paweł W±sekPolska
70Andreas Granerud BuskumNorwegia
71Andrzej StękałaPolska
72Cene PrevcSłowenia
73Markus SchiffnerAustria
74Joakim AuneNorwegia
75Clemens LeitnerAustria
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
yki
@Fanfinów
Bo wizy do Rosji nie dostał.
(07.12.2019, 17:09)
Fanfinów
Dlaczego Niko tutaj wysłany a nie Alamommo?
(07.12.2019, 13:39)
serrospl
dobra obsada
(07.12.2019, 10:35)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Vikersund: 75 skoczków na li¶cie startowej
CoC Vikersund: 75 skoczków na li¶cie startowej

CoC Vikersund: 75 skoczków na li¶cie startowej

Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich